Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Mistrzowstwa Polski Gier Pokemon 2012 na Krakonie!
25.07.2012, 19:38,
RE: Mistrzowstwa Polski Gier Pokemon 2012 na Krakonie!
Ani drugiej ani trzeciej, ani nawet pierwszej, jeżeli mowa o grach europejskich. Mam Francuskie i angielskie gry z tej generacji i przenigdy nie miałem problemu z wymianą. Któraś z gier musiała być podrobiona w Twoim wypadku D:

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
25.07.2012, 20:31,
Wiesz, gdyby to mi się tylko stało, ale dwóm innym osobom również tak było (w przypadku pierwszej i drugiej generacji)

No ale jeżeli się nie boisz, to możemy się powymieniać :3

Odpisz
31.07.2012, 17:48,
w pierwszej i drugiej genaracji istniało wiele piratów to może dlatego zamiana w tym przypadku nie doszła do skutku ( posiadam angielską red ich niemiecką yellow i gry są kompatybilne)
gwarantuję że niemiecka edycja emerald jest kompatibilna z angielsskimi grami(sam posiadam niemiecką leaf green która łączy się np. z angielską ruby) poprostu jakaś wersja w twoim przypadku była nieoriginalna

super że coś takiego jak mistrzostwa w końcu istnieje w Polsce
szkoda że nie ma turnieju dla gier diamond/pearl/platinum bądź heartgold/soulsilver (to by mnie zaiteresowała poniewąż 5 generacja nie jest dla mnie udana)
może zapłanujecie jakiś retro turniej z grami 3 generacji?(to też w wysokim stopniu by mnie zainteresowało)

teraz ja mam pare pytań
jaki jest dokładny andres miejsca gdzie odbędzie się "krakon"?
kto zajmuje się dystrybucją pokemonów eventowych(nintendo czy pokemon valhala)?
za pomocę czego eventowe pokemony będą rozdawane?(prosiłbym o zdjęcie carta który będzie wysyłał np. celebiego o ile to nie zaduża prośba z mojej strony)
od której będzie można pobierać na "krakon" w dniu 11.08.2012 celebiego i darkrai?
do której godziny będzie można pobierać eventowe pokemony?
jaki ID oraz jekiego OT będzie miał celebi a jakiego darkrai
jaka jest nagroda za zostnie mistrzem Polski?
ilu będzie maxymalnie uczęstników w turnieju?
będzie obecne Nnintendo na "krakon"?
czy będzie możliwośc zakupu biletów na miejscu?

trochę off topic
czy posiada ktoś z tych którzy planują wybryk do Krakowa mew celebi i deoxys na 3 generacji gier pokemon?(tylko te 3 mi brakują do pełnego dexa)

z góry dziękuję za odpowiedzi na moje częściowo obszerne pytania
Odpisz
1.08.2012, 13:36,
YEACH wybłagałem i lece na Krakona Big Grin tylko ze Szczecina to troche daleko :p ale cóż bede na turnieju i celebiego wezmę Big Grin ech cóż pisać kto jedzie
Odpisz
1.08.2012, 15:12,
(31.07.2012, 17:48)the key napisał(a): teraz ja mam pare pytań
jaki jest dokładny andres miejsca gdzie odbędzie się "krakon"?

czy będzie możliwośc zakupu biletów na miejscu?
Miejsce: Akademickie Centrum Kultury Klub STUDIO, ul. Budryka 4, 30-072 Kraków http://www.klubstudio.pl/
Wejściówki na miejscu będą, cytuję stronę Krakonu:
Cytat:Akredytacje w dniu imprezy:

1. Akredytacje pełne będą do nabycia na terenie konwentu w cenie 55 zł, ich sprzedaż rozpoczniemy od godziny 10 w piątek(z racji faktu, że osoby z rezerwacjami wpuszczane będą na teren imprezy już od godziny 8). Osobom, które zakupią pełną akredytacje na miejscu nie gwarantujemy wygodnego miejsca w salach wspólnych. Zawsze istnieje jednak możliwość wykupienia łóżka w wygodnych warunkach w naszej bazie noclegowej w cenie 15zł/noc

2. Wejściówki Jednodniowe bedą do nabycia na miejscu w cenach:

Piątek – 25 zł

Sobota – 25 zł

Niedziela – 10 zł
Odpisz
1.08.2012, 21:51,
(31.07.2012, 17:48)the key napisał(a): super że coś takiego jak mistrzostwa w końcu istnieje w Polsce
szkoda że nie ma turnieju dla gier diamond/pearl/platinum bądź heartgold/soulsilver (to by mnie zaiteresowała poniewąż 5 generacja nie jest dla mnie udana)
może zapłanujecie jakiś retro turniej z grami 3 generacji?(to też w wysokim stopniu by mnie zainteresowało)
W czasie Krakonu na pewno odbędzie się jakiś mini turniej wcześniejszych generacji! Wraz z rozgrywką Pokemon Battle Revolution na Wii.

Cytat:kto zajmuje się dystrybucją pokemonów eventowych(nintendo czy pokemon valhala)?
Organizatorzy wraz z Ekipą Pokemon Valhalla

Cytat:za pomocę czego eventowe pokemony będą rozdawane?(prosiłbym o zdjęcie carta który będzie wysyłał np. celebiego o ile to nie zaduża prośba z mojej strony)

Będą rozdawane poprzez konsole NDS, niestety nie mamy zgody Nintendo na udostępnianie zdjęć cartów dystrybucyjnych.

Cytat:od której będzie można pobierać na "krakon" w dniu 11.08.2012 celebiego i darkrai?

Stworki będą udostępniane przez cały dzień w punkcie podanym w informatorze!

Cytat:jaki ID oraz jakiego OT będzie miał celebi a jakiego darkrai

Darkrai OT: 2011WIN ID: 11011
Celebi: OT: WIN2011 ID: 01211

Cytat:jaka jest nagroda za zostnie mistrzem Polski?

Będą to gry z serii Pokemon dla top3 oraz koszulki konwentowe, a także odrobina waluty konwentowej.

Cytat:ilu będzie maxymalnie uczęstników w turnieju?

Nie przewidujemy ograniczeń w ilości uczestników na dzień dzielniejszy jest ich 11.
Cytat:będzie obecne Nnintendo na "krakon"?

Niestety Nintendo nie zaszczyci Nas osobiście.

Cytat:czy będzie możliwość zakupu biletów na miejscu?

Tak jest możliwość zakupy biletów jednodniowych.

<3 Eeveelution <3
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości