Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Oficjalny artwork Genesecta!
14.07.2012, 11:46,
Oficjalny artwork Genesecta!
Na japońskiej stronie Pokemon, zamieszczono oficjalny artwork Genesecta z okazji nadchodzącego eventu.

[Obrazek: genesect.png]

W dniach od 11 sierpnia do 14 września, posiadacze japońskich wersji gier Pokemon Black2/White2 będą mogli pobrać tego Pokemona za pośrednictwem WiFi.

Jak już pisałem wcześniej - Genesect, będzie również jednym z bohaterów filmu numer 16, którego premiera w 2013 roku.

[Obrazek: genesect2.png]

[Obrazek: 2015a.png]

Farfecz dance studio
[Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif]

Odpisz
14.07.2012, 11:50,
RE: Oficjalny artwork Genesecta!
Skoro to japońska strona zamieszcza artwork owego Pokemona, to wiedz iż jego nazwa to Genosect.
Co do samego artu to podoba mi się, aczkolwiek wolalem poprzedni. Mam nadzieję że Genosect w filmie nie spelni roli jakiejś superhiperduperultramegasuperpr0 legendy, tylko będzie pośrednikiem Smile

Odpisz
14.07.2012, 11:55,
Ertix, a ty znowu swoje Smile Nie widzę sensu umieszczać nazw japońskich do newsów, gdy już znane są oficjalne angielskie, które w Polsce są traktowane jako główne - mimo, że zamieszczono to na japońskiej stronie.

[Obrazek: 2015a.png]

Farfecz dance studio
[Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Gonzo, KleszczRex, Reshi, Ertix, gimlig
14.07.2012, 11:58,
Nie zmienia to faktu, że wygląda jak wymiatacz z innego świata. I osobiście wolę "umięśnioną" wersję od "atletycznej"- jeśli ma być bohaterem filmu, to ma wymiatać nie tylko zdolnościami, ale i wyglądem, a raczej swoją masywnością. Ot co Tongue

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
14.07.2012, 12:06,
Jak świetny w filmie czy gdzie Genesect by nie był, ma - moim zdaniem - fatalny design. Jest mocno przekombinowany i to mnie od niego odstręcza.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
14.07.2012, 12:09,
Genesect czy Genosect dla mnie to wszystko jedno i tak poka tylko pobiore do gry by mieć stronę w dexie uzupełnioną. Ponieważ z reguły legendami nie gram ponieważ pojawiają się już z reguły po lidze wiec dla mnie są bezwartościowe Smile A w Wi-Fi to mają prawie zawsze bana.

[Obrazek: poke.jpg]
[Obrazek: 2a6adca4e22186a1med.jpg]
FC Pokemon White 5372-3791-5838
FC Pokemon Platinum 0862-8363-8709
FC Pokemon Heart Gold 2322-7921-0160
FC Pokemon Black 2 3611-9535-3467
Odpisz
14.07.2012, 12:12,
Może i zabrzmi to nie miło i w razie "W", ban będzie uzasadniony, ale muszę się wyrazić...

"ERTIX" - zamknij się! Miałeś swoje pięć minut offtopu, teraz proszę , abyś przemilczał swoje wyobrażenia odnośnie nazwy, bo ta jest akurat najmniej istotna.

Art prezentuje się całkiem okazale, co zadziwiające, w pierwszej chwili nie zauważyłem tego czegoś żółtego (drive?) -czemu taki "kanciasty" XD
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: klimuk777, manjek
14.07.2012, 12:20, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.07.2012, 12:21 przez Vapek.)
mnie interesuję tylko backstory - ten pokemon skrywa mroczną tajemnice. Sam fakt, że w dużym prawdopodobieństwie będzie jedynym pokiem legendarnym w filmie oznacza, że fabuła będzie maksymalnie na nim skupiona (tak jak w przypadku pierwszego filmu, od którego rozpoczynali wszyscy pokefani) - taki ukłon w naszą stronę byłby niesamowity =)

Tak przekombinowany dezajn pewnie też będzie miało swoje wytłumaczenie w filmie, po prostu nie mogę się doczekać tego wszystkiego =)

Jedynie, czego się obawiam, to wykorzystanie renderingu 3D - filmy pokemon robione komputerowo (a nie rysowane) są okropne :<
* Vapek patrzy się na film 9
>:[

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
Odpisz
14.07.2012, 12:29,
Mi się design podoba, lubię takie cyborgi. Ertix, skończ, bo nikogo to nie obchodzi, napisałeś raz i starczy. W pokedexie napisano, że Genesect był drapieżnikiem, więc... Wiem łudzę się. Wink

Odpisz
14.07.2012, 12:39, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.07.2012, 12:40 przez Kapu.)
Design jest w porządku. Pokemon mi nieco przypomina Mewtwo i jego historię czytając o nim na różnych serwisach. Intryguje mnie tylko ten "screen", co Raik dodał. Wg mnie jest to 100% fake. Kontury i cały Genesect jest zbyt ostry w stosunku do otoczenia, a padający cień nie uwzględnia górnej, lewej kończyny. Chyba, że o czymś nie wiem Smile
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Doniek10, Crusher
14.07.2012, 13:08, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.07.2012, 13:09 przez Doniek10.)
W miarę fajny design. Nie wiem tylko co to jest to żółte przy jego... głowie... dziale... ? Co do tego "screenu" to faktycznie może być fake tak jak mówił Kappuchu. Zresztą jest on nieproporcjonalny, zwłaszcza to... działo (chyba) jest mniejsze niż to na artworku.

Proszę, nakarm moje pokemony, nie pozwól by głodowały. Wybierz jednego i pomóż mu.

[Obrazek: 081.gif]
[Obrazek: 004.gif]
[Obrazek: 041.gif]
[Obrazek: 014.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Crusher
14.07.2012, 13:16, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.07.2012, 14:18 przez Chicorii.)
(14.07.2012, 11:50)Ertix napisał(a): Co do samego artu to podoba mi się, aczkolwiek wolalem poprzedni. Mam nadzieję że Genosect w filmie nie spelni roli jakiejś superhiperduperultramegasuperpr0 legendy, tylko będzie pośrednikiem Smile
Jaki poprzedni art? Nie ma czegoś takiego jak "poprzedni art", pewnie chodzi Ci o jakiegoś fanarta rysowanego na podstawie sprite'a. Albo to co pokazano w CoroCoro, ale to dokładnie to samo co tu, tylko w lepszej jakości i inaczej wyglądającymi kolorami (ale to przez to, że ten z CoroCoro to było zdjęcie rysunku wydrukowanego na papierze).
I jak Genesect nie ma być tym najważniejszym superuberansnym Pokiem w filmie skoro jest stworkiem eventowym. Tak samo jak Keldeo (główny bohater filmu mającego dziś premierę) i inne tego typu stworki, grające główną rolę w swoich kinówkach.

I teraz w końcu ten arcik z oficjalnej strony wygląda jak robota Kena Sugimoriego Smile Zdjęcie z CoroCo z przekłamanymi kolorami mnie zmyliło, teraz wiem, by się nie sugerować na jego podstawie tylko czekać na lepszej jakości obrazki.
Ja nie rozumiem takiej nagonki na desing Genesecta (szczególnie takiej typu "najbrzydszy Pokemon ever!!"), nie jest jakiś genialny, ale mnie się podoba, to przynajmniej nie jest jakiś śmieszny kucyk, albo przelukrowana i totalnie nieinteresująca Meloetta, gdzie dodatkowo wkurzają mnie jej wokalizy (i to coś jest legendą i to eventową :/) . I nie uważam by był przekombinowany, dla mnie wszystko jest na swoim miejscu. Pojawiły się też zarzuty, że wygląda jak jakiś Transformers a nie Pokemon, z czym też się nie zgadzam, dla mnie jego design jest jak najbardziej pokemonowy, choć bardziej jest to "pokosiastość" w stylu od trzeciej geny w górę niż bardziej prostych dwóch pierwszych. No i jest podobny do Scizora, za co ma u mnie plus, i jak mu się bliżej przyjrzeć to naprawdę widać jakieś inspiracje w budowie ciała do Pokemona z drugiej generacji (a nie widziałam by ktoś Scizorowi odmawiał pokemonowości Wink).

Vapek napisał(a):Sam fakt, że w dużym prawdopodobieństwie będzie jedynym pokiem legendarnym w filmie oznacza, że fabuła będzie maksymalnie na nim skupiona (tak jak w przypadku pierwszego filmu, od którego rozpoczynali wszyscy pokefani) - taki ukłon w naszą stronę byłby niesamowity =)
Nie wydaje mi się Wink Jestem prawie pewna, że jeszcze jakichś legend dowalą, nawet tych co już występowały wcześniej (a może nawet dadzą jakąś z szóstej generacji? Patrząc na takie filmy jak piątka czy dziewiątka wszystko jest możliwe). Odnoszę wrażenie jakby twórcy doszli parę lat temu do wniosku, że im więcej legend tym lepiej i nie wydaje mi się, by teraz z legendarnych Pokemonów miał się ostać sam Genesect.
A pierwszy film miał jedną legendę? Mew i Mewtwo to jeden Pokemon? No chyba, że jesteś zwolennikiem nie zaliczania Mewtwo w poczet legend Wink
Ale przypominam sobie film, gdzie faktycznie była tylko jedna legenda - trójeczka z Enteiem. Bo jednak Unowny legendami nie są.

Cytat:Jedynie, czego się obawiam, to wykorzystanie renderingu 3D - filmy pokemon robione komputerowo (a nie rysowane) są okropne :<
* Vapek patrzy się na film 9
>:[
Żaden film Pokemon nie jest w 100% robiony komputerowo, a mniej lub więcej komputerowych efektów są we wszystkich, chyba jedynie z wyjątkiem jedynki (choć nie jest pewna). I niestety te efekty są zawsze są mniej lub bardziej kiepskie, 3D psuje mi piękny las w czwórce, czy jeszcze piękniejsze Alto Mare w piątce. Nawet dziesiątka, która powinna być pod tym względem lepsza, wcale nie jest, jest jak na Diamond & Pearl bardzo ładnie narysowana (kreska Hkari/Dawn w tym filmie jest naprawdę udana, nie straszy jak w serialu), ale 3D marne jak w serialu. W filmie o Genesectcie najpewniej też dowalą niezbyt pięknym komputerem, nie wiadomo tylko ile tego będzie.
I ludzie tak mocno przyczepili się pod tym względem dziewiątki (której jeszcze nie widziałam i nie spieszy mi się), a zapominają, że w takiej siódemce też jest wyjątkowo marnie. Komputerowa tandeta straszy tam na każdym kroku, a dodatkowo nawet tradycyjna animacja jest niewyobrażalnie kiepska jak na film pełnometrażowy, kreska jest tak kiepska, że brak słów po prostu Sad Wciąż mam w głowie pokracznie i niechlujne narysowanych Plusle'ego i Minuma, w jednej ze scen, okropność >_<

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Crusher, Kippert
14.07.2012, 13:17, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.07.2012, 13:17 przez Krugs.)
Nadal mi przypomina zmechanizowane szczątki Kabutopsa...
Chociaż na tym drugim obrazku to on nie wygląda na jakiegoś złego Pokemona, zwyczajny robol.

A Film 16 może być powtórką Filmu 1. Dlaczego? Mewtwo został stworzony na podstawie Mew przez naukowców, a i Giovanni z zespołu R miał w tym swój udział. Natomiast wiadome jest, że Genesect został przywrócony przez... nie wiem kogo. Czarną, czy białą drużynę Plasma?

Zatem Film 16 może być ukrytym rimejkiem Filmu 1

PPS ssie. Handlujcie z tym.
Propsy jedynie dla prawdziwych Pokefanek i prawdziwych Pokefanów.
Odpisz
14.07.2012, 14:04, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.07.2012, 14:07 przez klimuk777.)
Dopiero zwróciłem na bulbapedii wzrok na jedno, wzrost Genesecta i kurdupel z niego (1,5m lol). Myślałem, że ma 2-3 metry. Z wagą też cieniutko: 82.5kg
Ciekawe ile ważył bez działa i tego żelastwa...

Odpisz
14.07.2012, 14:47, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.07.2012, 16:06 przez Ertix.)
Krugs, ostatni film z Unovy rimejkiem filmu 1? Imo, źle to wykombinowaleś.
A Ty tpiapiac nie podskakuj, tylko przeczytaj regulamin. Jest tam wyraźnie napisane:

Cytat:II Zasady ogólne dotyczące wypowiedzi na forum
1. Zakazane jest używanie wulgaryzmów i przeklinanie.

4. Zakazane jest obrażanie innych użytkowników forum.

I ty te 2 punkty teraz zlamaleś.

Poza tym, to że dany pokemon jest eventowy nie znaczy że od razu musi być o nim film. Taki pokemon może być dostępny bez eventu i również może być o nim film. Co jak co, ale Genosect imo nie pasuje na gwiazdę filmu. To że wygląda jak zmutowany Kaputobs w polączeniu z Toxicroack'iem, i dzialem a'la Blastoise nie czynią z niego jeszcze super pokemona. Zresztą, i tak Mewtwo byl lepszy Tongue. Co do nazwy, to nie są żadne wyobrażenia, tylko japońska nazwa tego Pokemona to Genosekuto. Pogódź się z tym.

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości