Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
Moje próby bycia fajnym... w digitalu!
22.05.2013, 21:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.05.2013 21:59 przez Shadic.)
RE: Moje próby bycia fajnym... w digitalu!
What the... Woah! Nie no stary za co Ty mnie Mnie przepraszasz? To jest to! Ba to przeszło nawet moje najśmielsze oczekiwania Big Grin No poprostu brak mi słów Big Grin

[Obrazek: trainercard_shadic_by_shadicwarrior-damas71.png]
[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
28.05.2013, 23:39
(22.05.2013 20:25)Aglet napisał(a):  Jezu Chryste
Vap
Wygrałeś cały fan art Poków jaki istnieje ;_;
Niby tylko test - odskocznia od Twojego klasycznego stylu, a wyszedł Ci słodziak jak siemasz~! ^w^
No tylko ogon jak dla mnie kapkę za duży :I
W skrócie: WANTZ MOAR
nie wiem, czy zmianę stylu można bezpiecznie uznać za zwycięstwo xD Znam o wiele bardziej walecznych zawodników w tej randze xP
IF WANTZA MOAR, VAP GURANTED MOAR

(22.05.2013 21:56)Shadic napisał(a):  What the... Woah! Nie no stary za co Ty mnie Mnie przepraszasz? To jest to! Ba to przeszło nawet moje najśmielsze oczekiwania Big Grin No poprostu brak mi słów Big Grin
to najlepsze, co można by było przeczytać w swoich wątkach z artami - porcje czystej energii do rysowania |3
moja nowa praca, dosyć niedokładna... ale się miło rysowało
ja niczego nie zapowiadam, srsly xD
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
bonusowo, niduś feat ice cram
[Obrazek: tumblr_mn9vtiWl3c1sq67rco1_1280.gif]

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
 Cherish Balle podarowali: Shadic, Qwest, Diablicka, Natx, Tyma, Cyris, Shira, Suspect, Konus, Ciela
29.05.2013, 10:23
Cholercia, Vap, twoje prace obudziły we mnie nostalgię! Big Grin Pamiętam, jak byłam małym szczylem i strasznie jarały mnie tego typu cudownie niestaranne bazgrołki w stylu chibi. Normalnie powinieneś założyć jakąś firmę, specjalizującą się w produkcji pokemonowych naklejek - bo do tego najlepiej nadają się właśnie twoje prace. Ach, gdyby tylko taki sklep istniał, kupowałabym twoje naklejki hurtowo i obklejałabym sobie nimi cały pokój Big Grin (i - przy okazji - w końcu miałabym jakąś normalną tapetę Tongue)

Czy nie przeszkaszałby ci jeden, mały, naklejkowy request dla Qwesterki, w postaci Sneasela i Jirachiego? Wink Takie słodko-mroczne połączenie, jestem bardzo ciekawa jakby to wyszło w twoim stylu.

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
 Cherish Balle podarowali: Tyma, Vapek
14.06.2013, 13:02
Cytat:Normalnie powinieneś założyć jakąś firmę, specjalizującą się w produkcji pokemonowych naklejek
małymi krokami robię coś podobnego, jednak nie warto oczekiwać że to mi się uda |D

Cytat:Ach, gdyby tylko taki sklep istniał, kupowałabym twoje naklejki hurtowo i obklejałabym sobie nimi cały pokój Big Grin (i - przy okazji - w końcu miałabym jakąś normalną tapetę Tongue)
to by była bardzo odważna tapeta xD

Cytat:Czy nie przeszkaszałby ci jeden, mały, naklejkowy request dla Qwesterki, w postaci Sneasela i Jirachiego? Wink Takie słodko-mroczne połączenie, jestem bardzo ciekawa jakby to wyszło w twoim stylu.
ogólnie wybacz, że tak późno zwlekałem z odpowiedzią - oczywiście że tak :3
tylko ostatnio wena mi potruchlewa i nie idzie mi rysować tak jak chciałbym ;_;

swoją drogą mam bardzo ważny art do pokazania, coś niesamowitego się wydarzyło

Cherish Balle podarowali: Shadic, zukori, Natx, Izzy, Diablicka, Qwest, Mico
14.06.2013, 13:07
breedujecie się w grze czy na reala Nidzia jest w ciąży O_O?
a art prześliczny <3

"A lawyer is someone who smiles no matter how bad it gets"
 Cherish Balle podarowali: Aglet
14.06.2013, 14:34
Dołączam się do pytania. Jeśli to drugie to gratuluję Big Grin

[Obrazek: trainercard_shadic_by_shadicwarrior-damas71.png]
[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
14.06.2013, 15:26
W skrócie : wszystkie prace na wysokim poziomie , dołączam się do pytania powyżej (a jeśli tak gratuluje)

[Obrazek: MbhhDN5.gif]
14.06.2013, 15:51
O cholera, gratulacje! Big Grin
I tutaj zaznaczam, że gratuluję, niezależnie od tego czy sukces jest pokemonowy czy życiowy. Ale dla odmiany, do pytania o to się nie dołączę bo: raz, to w gruncie rzeczy nie moja sprawa; dwa, ie chcę robić jakieś mega-wielkiej sensacji na całe internety.

A rysunek śliczny, chociaż trochę za dużo tego niebieskiego Big Grin Nie wiem, co bardziej w nim wymiata - szczawa mina Nidoranki, w której niespodziewanie obudził się instynkt macierzyński. Czy może zaskoczona, a zarazem bardzo przerażona, mina Vaporeona Big Grin (serio, on wygląda jakby za chwilę miał palnąć coś w stylu: "hej, ale jesteś pewna, że to na pewno jest moje?" Big Grin).

Co do zamówienia... Spokojnie, ja tam szanuję ciężką pracę artystów i wiem, że czasami trzeba nad czymś posiedzieć dłużej, aby móc to zrobić.

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
15.06.2013, 17:25
Śliczny jest ten rysuneczek. Jeszcze by trzeba było narysować Vapusia jak się opiekuje takim jajeczkiem Tongue

Qwest zgodzę się z Tobą w zupełności odnośnie miny Vaporeona, ale Nidoran wygląda jeszcze bardziej uroczo z tą swoją minką coś w stylu, no to teraz już w ogóle jesteś mój xP

[Obrazek: celestia_chibi_sweet___free_avatar_by_yo...5mf37j.gif][Obrazek: pinkie_pie_chibi_sweet___free_avatar_by_...5i5osp.gif][Obrazek: fluttershy_chibi_sweet___free_avatar_by_...5mf3aj.gif][Obrazek: applejack_chibi_sweet___free_atavar_by_y...5mf340.gif][Obrazek: twilight_chibi_sweet___free_avatar_by_yo...5lvp9x.gif][Obrazek: rainbow_dash_chibi_sweet___free_avatar_b...5lvp68.gif][Obrazek: rarity_chibi_sweet___free_avatar_by_yoko...5mf3co.gif][Obrazek: luna_chibi_sweet___free_avatar_by_yokoki...5m3153.gif][Obrazek: trixie_chibi_sweet___free_avatar_by_yoko...5mlpzq.gif][Obrazek: cadence_chibi_sweet___free_avatar_by_yok...5mf35m.gif]

Friend Code:
HG: 3096-9365-2990
17.06.2013, 1:08
request qwest gotowy :3

Cherish Balle podarowali: Diablicka, Natx, Suspect, Konus, Ciela
22.06.2013, 23:38
Na życzenie autora przenoszę do archiwum

[Obrazek: celestia_chibi_sweet___free_avatar_by_yo...5mf37j.gif][Obrazek: pinkie_pie_chibi_sweet___free_avatar_by_...5i5osp.gif][Obrazek: fluttershy_chibi_sweet___free_avatar_by_...5mf3aj.gif][Obrazek: applejack_chibi_sweet___free_atavar_by_y...5mf340.gif][Obrazek: twilight_chibi_sweet___free_avatar_by_yo...5lvp9x.gif][Obrazek: rainbow_dash_chibi_sweet___free_avatar_b...5lvp68.gif][Obrazek: rarity_chibi_sweet___free_avatar_by_yoko...5mf3co.gif][Obrazek: luna_chibi_sweet___free_avatar_by_yokoki...5m3153.gif][Obrazek: trixie_chibi_sweet___free_avatar_by_yoko...5mlpzq.gif][Obrazek: cadence_chibi_sweet___free_avatar_by_yok...5mf35m.gif]

Friend Code:
HG: 3096-9365-2990
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości