Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
Moje próby bycia fajnym... w digitalu!
4.09.2012, 19:45
RE: Moje próby bycia fajnym... w digitalu!
Bardzo ładne prace, do wykonania nie można się przyczepić. Jak widzę wszystkie stworki są słodkie i niewinnie, chętnie zobaczyłbym coś agresywnego w twoim wykonaniu Tongue

[Obrazek: IkgqeSW.gif]
28.11.2012, 22:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.12.2012 19:55 przez Vapek.)
Cytat:chętnie zobaczyłbym coś agresywnego w twoim wykonaniu
wejdź na mojego last.fm, a szybko zmienisz zdanie... wystarczy, że lubuje się w 'groźnej' muzyce xP

OK

CZAS ODŚWIEŻYĆ MÓJ TEMAT

I na początek - mała kopiujwklejka z dA

Ostatnio wzięła mnie faza na robienie tematycznych naklejek na np. drzwi czy też zeszyty/wszelaki sprzęt xP Udało mi się wykombinować naklejkowy papier i tak sobie drukuje, co mi przyjdzie do głowy =)
W najbliższym czasie narysuje jakiś ciekawy rysek na tablet, być może coś na etui oraz może jakąś inną naklejkę, jak zdobędę się na ciekawy pomysł... bo póki co zrobiłem na razie tylko dwie naklejki:

1. Naklejka na drzwi wspólnego mieszkania z Nidzią
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
2. Naklejka na różowego NDS'a Nid, która pechowo nie została zapisana ;___;

Dostałem również lekki zasyp próśb o rysunki/commisiony/art trade'y i oczywiście, nikomu nie odmówię =3
Teraz mam czasami nie lada problemy z wyrobieniem się z requestami... no ale jazda z rysunkami, ględzenie zostawmy na potem.
3. Pokeminizacja Emila... dla pewnej użytkowniczki dA xP
4. Jeden z 3-partowego point commisiona... zaczynam żałować, że podjąłem się jego X__x
5. No i ostatnio popełniłem faila rysując pokemona, którego za chuiny nie potrafię narysować tak, jak chcę, by został narysowany ;___;
na razie stanie się małym exclusive dla tego wątku, potem narysuje drugiego i wstawię na dA... someday <_<

6. I na bonus - parę moich rysów, które zasługują na niepamięć i wkrótce spotka ich przesądzony los w wirtualnym koszu (bo są albo mega stare, albo mega nie chcę mi się ich kończyć) |D
~~ nigdy tego nie dokończę, trenowałem tylko pozy
~~ niedokończony request za 70 pointsów... nie umiem rysowac amaroszów ;;
~~ I gdy go pokolorowałem, poddałem się i oddałem punkty ;<
~~ Uwierzycie, ze to mój pierwszy rys na tablecie? xD Stary poczciwy Pentagram QuadPen |3
~~ narysowane pod chwilową fazą na anime pt. Taganami no Bachi...
no wiecie, takie tam smutne anime... nie wnikajcie <__<

Na koniec chciałbym zaprosić zainteresowanych na mój livestream :3
Na żywo będę rysował brakujące commisiony i wypróbuje nowy tablet |D
Dzień: Sobota inny dzień tygodnia ;___; - pilnujcie tego tematu, dA i shoutboxa, kiedyś w końcu mi się uda znalexć wolny czas >///<

I ten tego... potrzebuje pomocy i krytyki, jakby ktoś o takową się pokusił, ma ode mnie czerisza (i nie tylko).

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
 Cherish Balle podarowali: Cyris, Shadic, Katschor, pojola, Nid, Piterr, Tyma, Diablicka, Natx, Kapu, NoivernF
28.11.2012, 22:37
Nie no rysujesz kosmicznie Big Grin chciałbym mieć połowę twojego talentu Big Grin

[Obrazek: trainercard_shadic_by_shadicwarrior-damas71.png]
[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
28.11.2012, 23:43
Omnomnomnom, no w końcu temat zmartwychwstał <3 Znawca sztuki ze mnie żaden, ale co tam, pobawię się w komentatora, tym bardziej, że jest co komentować ^^ Let's start:

Naklejka nr 1 - Jedyne, do czego mógłbym się ewentualnie przyczepić na tym zdjęciu to dość spore łapy Vaporeona, a właściwie ich... zgięcia (?), przepraszam, nie umiem tego ująć, ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi xD Jeśli mam być jednak szczery to w ogóle mi to nie przeszkadza, bo całość jest przesłodka i przegenialna :3

Naklejka nr 2 - I tutaj aż mi głupio, bo patrzę w ten obrazek i identyfikuję go sobie z naszą Nid = wyobraźnia szaleje = baaardzo ciekawe efekty xD Takie fajne ci to wyszło - małe, zadziorne, cwaniakowate, a jednocześnie urocze

Idea naklejek? Pomysł świetny, zastosowanie jako ozdoba do drzwi jeszcze lepsza.

Obrazek nr 3 - tu mnie rozwaliłeś Big Grin kompletnie nie wiem co to jest, o jakiego Emila chodzi, ale to dziwne stworzenie w swetrze od razu wywołuje u mnie solidnego banana na twarzy (i ten zamek zamiast ust *__*)

Obrazek nr 4 - z ręką na sercu; nie wiem czego możesz w tym przypadku żałować, bo imo jest to jeden z najlepszych artów wstawionych w tym poście :O Kolorystyka, poza, kontury, cieniowanie - dosłownie wszystko mi się tu podoba i nie ma nawet żadnego niuansiku, do którego mógłbym się przyczepić.

Obrazek nr 5 - no, i mam drugiego z "my favs" ^^ może najpierw wspomnę o tle, które pomimo swojej nadzwyczajnej prostoty, idealnie komponuje mi się z Furretem i całym artem. Nie wiem co w tym jest, niby zwykłe prostokąty i kwadraty, ale zabieg świetny ;] Co do samego Pokemona... aż mi głupio, że tak ciągle chwalę, ale inaczej się nie da - tylko cieszyć oczy z takiego exclusive'a. Najbardziej podoba mi się wyraz twarzy Furreta i to, jak to tam pocieniowałeś (i te trzy różowe kreseczki pod okiem, uwielbiam takie szczegóły ^^). Podsumowując: art bardzo przyjemny, ciepły, przyjemny dla widza :3

Co do rysów niedokończonych to wypowiem się ogólnikowo, bo czuję, że stanowczo nadużyłbym pozytywnych określeń xP Po pierwsze, najbardziej podoba mi się tu niedokończona Nidzia z włóczką (bo to, czym się bawi, to chyba włóczka?) i Postman Vap. Co do pierwszego to mam słabość do takich małych, zadziornych istot - o czym już tam gdzieś wcześniej pisałem - i w sumie nie musiałbyś robić zbyt wiele, by ten rysek "skończyć". Vap jako listonosz podoba mi się już jako sama idea, a co dopiero jako art. Trochę razi mnie szalik, który w dość dziwny sposób opada na ogon, więcej "błędów" nie wyłapałem. Tekst idealnie wkomponowany :3 Ampharos nie byłby zły, gdyby nie mordka z takim trochę pustym wyrazem (forgive me xD). Mimo wszystko, gdybyś miał w planach go dokończyć to mogłoby wyjść coś ciekawego, bo dzięki temu skuleniu i tak ma +10 do uroku i epickości. Pierwszy szkic na tablecie jest dla mnie dość dziwny, ale jeśli to faktycznie była twoja pierwsza styczność z nim to czapki z głów. Nie wyobrażam sobie, żebym ja za pierwszym razem (czy to na kartce, czy na tablecie) narysował coś takiego (chociaż co ja w ogóle porównuję.. xD).

Ufff... ale ściana tekstu wyszła... no ale nic. Podsumowując: ryski uważam za udane (niektóre za baaaaardzo udane), mój głód vapkowych artów został zaspokojony, mam nadzieję, że coś tam z tych moich wypocin poczytasz, więc z góry przepraszam za nadmiar wtrąceń i nawiasów xP Jak zwykle, czekam na więcej! :]

[Obrazek: tumblr_mnkh2a4pQ31sq6cfuo1_500.gif]

Psyduck, Psyduck everywhere :3
 Cherish Balle podarowali: Tyma, Vapek
1.12.2012, 19:53
Wiesz, co do wizerunku Nid w 2 rysie - Bluza z króliczymi uszami na serio widnieje w jej garderobie i tez naprawdę ma różowego NDS'a xD Na rysku miały być dodane inne ciekawe detale, ale mi SAI się zawiesił w trakcie i jedyne, co mogłem, to strzelić screenshota ;__;

3 rys - Postać pewnej użytkowniczki z dA, która poprosiła mnie, bym narysował jej OC jako pokemona. Wybrałem Banette, i jakoś tak spodobał mi się jego dezajn z zamkową mordką x3

Wielkie arigato za komentarz <3

I niestety, musze zawieść wszystkich - odwołuję livestreama, nie dam rady dzisiaj tego zrobić, studia mnie nieźle przytłoczyły ^ ^' Oby innego, bardziej lekkiego dnia mi się poszczęściło =)
Vaaaaa~~~ goemene

29.01.2013, 17:24
BUMP ARTÓW - LETS BEGUN

[Obrazek: SZYNSZYL.png]
[Obrazek: yventel__heart__by_kspmill-d5sdmoo.png]
[Obrazek: froggy_kiss_by_kspmill-d5r9w00.png]

Cherish Balle podarowali: Shadic, Piterr, Natx, Diablicka, pojola, NoivernF
7.02.2013, 2:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.02.2013 2:34 przez Vapek.)
post pod postem ;_____;

no nic... mam tutaj OC Diablicki, które zachciało mi się rysnąć |D

[Obrazek: oika_by_kspmill-d5u2905.png]

Cherish Balle podarowali: Nid, Shadic, Natx, Diablicka, Gosiuska, pojola, Konus, NoivernF
7.02.2013, 9:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.02.2013 9:29 przez Shadic.)
O jaaaa jaka słodka O__o (bo jeśli się nie mylę to jest samica Big Grin). Jej ładnie ci to wyszło Big Grin

[Obrazek: trainercard_shadic_by_shadicwarrior-damas71.png]
[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
8.02.2013, 22:14
A no to jest dziewczyna, bo to jestem ja x3
Bardzo mi się rysuneczek podoba, nawet na dA sfavowałam. Big Grin

[Obrazek: celestia_chibi_sweet___free_avatar_by_yo...5mf37j.gif][Obrazek: pinkie_pie_chibi_sweet___free_avatar_by_...5i5osp.gif][Obrazek: fluttershy_chibi_sweet___free_avatar_by_...5mf3aj.gif][Obrazek: applejack_chibi_sweet___free_atavar_by_y...5mf340.gif][Obrazek: twilight_chibi_sweet___free_avatar_by_yo...5lvp9x.gif][Obrazek: rainbow_dash_chibi_sweet___free_avatar_b...5lvp68.gif][Obrazek: rarity_chibi_sweet___free_avatar_by_yoko...5mf3co.gif][Obrazek: luna_chibi_sweet___free_avatar_by_yokoki...5m3153.gif][Obrazek: trixie_chibi_sweet___free_avatar_by_yoko...5mlpzq.gif][Obrazek: cadence_chibi_sweet___free_avatar_by_yok...5mf35m.gif]

Friend Code:
HG: 3096-9365-2990
8.02.2013, 23:37
Piękna pikachu, jej oczka są takie... nic dodać nic ująć. So beautiful.

Friend Code: 0147-2224-3433

[Obrazek: Uv9tJla.jpg?2]

[Obrazek: NBBIOUx.jpg?2]
7.04.2013, 17:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.04.2013 17:29 przez Vapek.)
nowy fanart ^__^
mewcośtam, zabije go wam jeszcze bardziej

Cherish Balle podarowali: Nid, Natx, zukori, Konus, Diablicka, NoivernF
7.04.2013, 18:48
wtf?!?

what is this? o_O

zepsułeś wrogość trzeciego.....

[Obrazek: iqy0OpLh4p3ft.gif]
 Cherish Balle podarowali: Vapek
7.04.2013, 18:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.04.2013 18:52 przez KleszczRex.)
Aż mi ciężko porównywać, bo gdyby postawić twoją pracę obok dzieła Nid, to głównym wygranym byłby cukier, którego wielka masa wysypywałaby się z ekranu mego laptopa niczym woda wdzierająca się na Titanica. Aczkolwiek poza "zamyślonego" nie jest zła.

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
7.04.2013, 20:19
Prace genialne Wink Bardzo mi się podobają. Masz swój styl, a to dodaje pracom uroku.

Piszesz Fan Ficki? Sądzisz, że jesteś w tym dobry? Sprawdź się/Udowodnij to w Bursztynowej Lidze..

Stwórz swoją własną postać, wyzywaj innych uczestników na pojedynki i walcz o miano najlepszego pisarza wśród Fan Fickowych twórców!

Wolisz rysować niż pisać? W takim razie Akwarelowa Liga będzie odpowiednim miejscem dla Ciebie! Zarejestruj się i walcz z innymi artystami!

Konkurs z nagrodami dla malarzy i rysowników.

7.04.2013, 23:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.04.2013 23:24 przez Qwest.)
Wiesz, Desoro, dla mnie akurat ta nowa forma (ten nowy pokemon?) wygląda niesamowicie słodko (i nie tylko dla mnie, z tego co widzę), ale okej - kto co lubi Smile

Co do rysunku... Cóż, powiedzmy że ten pokemon idealnie wpasował się w twój styl rysowania mało agresywnych stworzeń Big Grin Zamyślona poza też jest spoko, chociaż... Nie powiem, z tym paluchem w łapie wygląda bardziej jak zakłopotane dziecko Smile

A rysunki całkiem spoko, najbardziej spodobały mi się: Zoroark (za "puszystość" i zawstydzoną pozę Big Grin) oraz naklejki (szczególnie na tej pierwszej Nid fajnie wyszła).
Chociaż, nie ukrywam, jest w nich trochę za dużo sacharozy, jak na mój qwesterkowy gust. Nie ukrywam, że ciekawie byłoby zobaczyć coś "agresywniejszego" w twoim wykonaniu Big Grin (a dziwne przeczucie podpowiada mi, że potrafisz to robić)

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości