Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
Moje próby bycia fajnym... w digitalu!
12.07.2012, 7:01
Moje próby bycia fajnym... w digitalu!
Tak jak w poprzednim temacie, tablet mi się znowu zepsuł xD Rysuje na nidusiowym teraz i muszę stwierdzić, że efekty są świetne =) (tzn. tablet dobry, bo ja jak zawsze beznadziejny |D). Jako, że w swoim poprzednim temacie zamieszczałem wyłącznie prace rysowane tradycyjnie bez użycia komputera, w tym temacie będę zamieszczał prace wspomagane przez przeróżniaste programy i techniki.

Na początek kilka starszych prac:

Dragonite:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Cottone:
i chyba najbardziej lubiany na moim dA - Zoroark:
z nowszych zrobiłem tylko vaporeona z gier RGB, którego można zobaczyć w projekcie grupowym 151 challange.
oraz to - mała niespodzianka dla Forumwiczów :3

Na koniec wątku trochę moich postrzeżeń:
- niech ktoś odblokuje mi w końcu sygny ;__;
- molestujcie Nid, aby się zlitowała i mi odblokowała :3
- miałem się starać, by nikt mnie na forum nie lubił, a jednak dalej mnie lubicie, mędy xD
- okej, nie starałem się - wyszło mi to naturalnie xDDD
- teraz coraz mniej czasu mam na rysowanie, a wena mi ucieka częściej niż bohater z Pirson Breaka
- próbuje zmienić na siłę swój styl
- lubię eksperymentować i próbować nowych rzeczy - za to kocham digital <3
- mój brak skilla w intuicyjnym radzeniu sobie z nie-popełnianiem błędów wymusza na mnie +3 godziny więcej do każdej pracy... *wstyd* <///<
- temat powstałby jeszcze wczoraj, ale nidzia mi subtelnie 'przeszkodziła' x3
- uduszę za requesty - tylko art-trejdy lub collaby

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
 Cherish Balle podarowali: Nid, Konus, Fenir, Natx, Jama, gimlig, Crusher, Kapu, Raistop, manjek, Nekuro, Ciastek, Michal041, Bidulkę, Opticum Mi Styczny, Chaqui, armando, Lucar, Diablicka, NoivernF, Wooyar, lol20240
12.07.2012, 11:23
RE: Moje próby bycia fajnym... w digitalu!
Jakie piękne! Zoarak mi się nie podoba... Jakiś taki dziwny. Za to Dragonite i Shaymin są cudowne!

Ja jako trener (by natixxx33):
Jama & natixxx33:
12.07.2012, 11:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.07.2012 11:53 przez Crusher.)
No to na początek, dobrze, że próbujesz różnych odmian rysowania. Dzięki temu poznasz swoje umiejętności i będziesz wiedział co chcesz, a co nie rysować.

Dragonite - niby zwykły, słodki smoczek, a jednak widać, że 'włożyłeś' w niego dużo pracy. Wszystko jest jak najbardziej proporcjonalne(tak, skrzydła też). Wyhaczyłem taki mały błąd (a może to było celowe, nie mam pojęcia), a mianowicie ten 'rożek' na jego głowie powinien być tego samego koloru co reszta ciała. Poza tym to praca godna podziwu i oczywiście duszy malarskiej :3

Cottone - zrobiony tak samo idealnie jak Dragonite z tą różnicą, że nie za bardzo przypadł mi do gustu. Może to dlatego, że nie lubię takich pokemonów? Ale za prace wielki plus!

Zoroark! - ten wyszedł Ci wspaniale. Uwielbiam te chropowate kreski jaku kontury. Są po prostu rewelacyjnie. Troszkę szkoda, że rysunek nie oddaje charakteru Zoroarka. Takiego złego, gniewnego, mrocznego ale jest jak najbardziej ok. Wersja dla kobiet :3

Shaymin - z racji tego, że nie jadę na żaden Krakon trudno mi skomentować Tongue Ale myślę, że udał Ci się równie dobrze jak cała reszta. Idealnie dobrane kolory i odcienie. Oczywiście, wielki plus.

Dobrze, koniec mojej zabawy z znawcę sztukiBig Grin Postarałem się napisać jak najbardziej uczciwą i prawdziwą opinię i chyba mi się udało. Nie ukrywam, że należę do takich, którzy chcą więcej!Big Grin Oczywiście widzieć. Dobra robota!

Zmieniłem się na lepsze!
 Cherish Balle podarowali: Nid, Vapek, Konus
12.07.2012, 16:39
@Crusher - wow, uwielbiam takie komentarze, dziękuję za swoje słowa opinii :3

Dragonite był poprawiany wiele razy, a kolor rogu był wypadkiem... kiedy już wszystko było gotowe, nagle ktoś mi napisał 'ej, ale dragonite nie ma białych rogów' i pozostawił mnie w rozpaczy ;___;
Zoroark był narysowany na szybkiego, bo ktoś poprosił mnie w dniu jego ukazania, bym go zepsuł najlepiej, jak potrafię... nie sądziłem wtedy, że ten żarcik okażę się jedną z najfajniejszych moich prac ^ ^;
Z wersją dla kobiet już się z kimś poprawiałem na dA - to chłopiec xD

@jamnisia885: dziękuję za ten komentarz ^ ^

Cherish Balle podarowali: Crusher
12.07.2012, 18:19
No hej. Jeżeli nie interesuje cię moje zdanie to zakończ czytanie w tym miejscu ^^"

Dragonite - A dokładnie twoja własna słodka wersja tego pokemona. Rysunek nieźle się prezentuje ale mam wrażenie że albo nogi i ogon są zbyt masywne w porównaniu do reszty albo pokemon ma nieco spłaszczony korpus. No i skrzydła sprawiają wrażenie jakby były źle rozmieszczone względem siebie. Niemniej jednam muszę ci przyznać że bardzo dajny coloring ^^ Podobają mi się tez jego "czułka".

Cottone - Tutaj pokemon wyszedł ci świetnie, za to dodatki nieco gorzej. Pasek miejscami ma inną szerokość, a dzwoneczek ma dziwny kształt na dole. Pomysł z zamieszczeniem pokeballa fajny, ale na rysunku mało widoczny (pytanie czy ktoś inny zauważył heh).

Zoroark -Tutaj muszę podzielić zdanie jamnisi, twoja wersja wyszła nieco dziwnie i ma mało wspólnego z oryginalnym Zoroarkiem. Jednak muszę przyznać że te zawstydzenie wyszło ci świetnie (od razu pomyślałem że to male bo nie zasłania się na górze heh).

Shaymin - Te liście wyszły ci genialnie, taka liściasta fryzura. Do tego ten śliczny kwiatek. Niemniej jednak w mojej opinii to przyrost treści nad formą i trochę przesadziłeś z tymi liśćmi przez co wyszła taka szopa. Myślę ze gdyby nie to to rysunek byłby dużo lepszy. Już czuje na karku oddech fanów tego rysunku, ale taka jest moja opinia xD

W nawiązaniu do pierwszego posta to jestem chętny na art trade (o ile przeczytałeś to co napisałem po pierwszym zdaniu) xD

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
12.07.2012, 18:51
@Necro02:
Akurat ja jestem panem tego wątku, więc muszę czytać każdy post xP (zaraz mish podemną napiszę, coś tak czuję xD)
Nigdy nie przeczę, gdy chodzi o poprawność anatomiczną - jestem w tym mocno niekonsekwentny i szczerze ciesze się, że ktoś wyłapuje to, czego ja nie widzę az pierwszym razem =)
Tylko szkoda, ze już za późno na poprawki :<
A z koloringu zawsze jestem zadowolony, mam chyba fizia na tym punkcie 8D

Przy Cottone fakt - randomowo te linie dodawałem, a ten pokaball na dzwoneczku widzą tylko wybrani xD

E tam, rysek z shayminem jeszcze nie zdążył nazbierać fanów, a już się boisz xD
Są pewne powody, dlaczego ma szopę, zamiast krzaczka - ale to wyjaśni się dopiero na Krakonie ^ ^

A na art trade to się moooocno zgadzam :3
Tylko ostrzegam - nie umiem rysować ludzi |D
I drugie ostrzeżenie - nie wiem, czy nidzia pożyczy mi swój tablet raz jeszcze xP

Cherish Balle podarowali: Konus
12.07.2012, 22:44
Vapek napisał(a):(zaraz mish podemną napiszę, coś tak czuję xD)
Myślę że twój temat jest za "świeży". Co innego jakby leżał odłogiem przez rok xD

Co do art trade to skoro wolisz pokemona to mogę chcieć infernape (tylko nie słodkiego xD). Jak coś to ja mogę narysować postać ludzką, nawet z jakimiś konkretnymi życzeniami...

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
 Cherish Balle podarowali: Conquest
12.07.2012, 23:36
mogę napisać, że masz bardzo fajne prace, szczególnie Shaymin, który jest moim ulubionym Pokemonem Wink

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Cherish Balle podarowali: Vapek
12.07.2012, 23:59
@Necro:
hah, jednak napisał xD
uh... nic słodkiego? to mega wyzwanie ^ ^;

ja natomiast mam fazę na postacie z słuchawkami, słuchającymi muzyki :3
długowłosa muzykocholiczka, ach <3

13.07.2012, 10:30
OMG, twoje arciki są po prostu boskie!! Cottone i Zoroark są prze słodkieBig Grin Dzięki tobie mnie olśniło i muszę jak najszybciej zainwestować w tableta ^^ Czekam na kolejną porcję Big Grin

[Obrazek: tumblr_mxnqfu7ikt1ri1rjmo2_250.gif]
4.09.2012, 8:44
doszło kilka fajniejszych rysów xP
Może dodam niedługo coś jeszcze =)

Niduś <3
Pikachu (female)

Cherish Balle podarowali: Nid, Nekuro, Bidulkę, Chaqui, Opticum Mi Styczny, Crusher, ティマ, armando, Konus, Diablicka, NoivernF
4.09.2012, 16:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.09.2012 16:16 przez Opticum Mi Styczny.)
skąd mamy wiedzieć, że to female pikachu? :<
poza tym, ryski swietne. masz swietne poczucie humoru jako osoba i swietnie rysujesz, co za tym idzie, komiksy bylyby dla Ciebie cudem miódem i w ogóle fantazjudem. przenies sie na jakies komiksy, moze to poksowe, oby byly... Rolleyes

PS. nie rysuj swojej dziewczyny tylko dawaj jej zdjęcia Cool
4.09.2012, 16:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.09.2012 17:00 przez Chaqui.)
Cytat:skąd mamy wiedzieć, że to female pikachu? :<
Po ogonie Big Grin.

Naprawdę super prace. Pikachu wyszedł naprawdę słodko i jeszcze to oczko <3 Wcześniejsze prace również niczego sobie, a szczególnie ten Dragonite, który wygląda tak, jakby to powiedzieć ''niewinnie'' Big Grin.

Kontakt ze mną:

GG: 42244264
e-mail: wojtwom7@gmail.com

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA
4.09.2012, 17:48
(4.09.2012 16:15)Opticum napisał(a):  PS. nie rysuj swojej dziewczyny tylko dawaj jej zdjęcia Cool

albo niech narysuje mnie, jak jedną z tych swoich francuskich modelek XD

Cherish Balle podarowali: Nekuro, Vapek, Konus
4.09.2012, 18:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.09.2012 18:07 przez Vapek.)
@UP: wygrałaś xD

(4.09.2012 16:15)Opticum napisał(a):  komiksy bylyby dla Ciebie cudem miódem i w ogóle fantazjudem. przenies sie na jakies komiksy, moze to poksowe, oby byly... Rolleyes
oj, tykałem się komiksu... nazwałem go The Bad Bredding (1 & 2) i to był największy fail in my whole life, nawet jak na szkic.

Dzieliłem pomysłami w NidVap Story autorstwa Nid i na tym wolałbym się skupiać, bo niby mógłbym zawsze spróbować narysować komiks, ale nienawidzę rysować ludzi, co mnie mooocno ogranicza ^^;

I dziękuje za super komenty! :3
Ale mógłbym liczyć też na jakieś słowa lub uwagi? Cały czas dąsam się, ze lineartów nie potrafię zrobić 'od ręki' ;_;

Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości