Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Genesect w CoroCoro
12.07.2012, 15:02, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.07.2012, 15:25 przez Kapu.)
RE: Genesect w CoroCoro
Sądziłem, że to nius dotyczący samego Pokemona, a nie transkrypcji, zapisu i genezy pochodzenia nazwy. Tak więc zachęcam jednak do powrotu na prawidłowy bieg dyskusji w temacie. Btw Pokemon po angielsku nazywa się Genesect.

@Down
Fail.

Zapis fonetyczny "genocide"
po brytyjsku [ˈdʒenəsaɪd]
po amerykańsku [ˈdʒenəsaɪd]
(huh... wygląda tak samo, ale i tak Amerykanin przeczyta inaczej od Brytyjczyka)

W obu przypadkach "e" jest stressed i long. Stressed - pierwsza sylaba jest akcentowana i dźwięk brzmi jak "i", a nie jak "e". Elementarz języka angielskiego - E czyta się jak I.
Btw "ə" to shwa i nie czyta się tego. Jest to krótka sylaba poprzedzona długą.
Odpisz
12.07.2012, 15:02,
(12.07.2012, 13:40)Ertix napisał(a): Do tego nie potrzebuję oficjalnych news'ów Nintendo, wystarczą skany zamieszczone w 1 poście.
Powodzenia w dalszym życiu.
Wmawiać? Tobie? Potrafisz czytać, okej, ale ze zrozumieniem?
A to że potrafisz odczytać kilka znaków akurat nie bardzo mnie interesuje. Good 4U i tyle...
Osobiście wolę jednak poczekać na oficjale.

Podpieranie się Bulbapedią też jest trochę wiochą, bo strona także w większości niepotwierdzonych informacji opiera się na spekulacjach.
Krugs... Zdajesz sobie sprawę, że Genosect odczytasz jako 'dżenosekt' - (opierając się na wyrazie "genocide" - 'dżenosajd'), nie bardzo rozumiem teraz to twoje zestawienie?
Odpisz
12.07.2012, 15:04,
zakończyłbym dyskusję nie opierając sie na jakichśtam wywodach 14latka, który chce pokazać, że jest jakiś lepszy? czy coś whatever, tylko na oficjalnym zapisie w kodzie gry angielskiej + info na bulbapedii, serebii itp. Sorry, ale te źródla są dla mnie miliard razy ważniejsze Smile Dla mnie to Genesect i tyle. Ertix, jeżeli jeszcze się będziesz wykłócał, zgłoszę Twój post administracji tego forum.

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz
13.07.2012, 13:47, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.07.2012, 13:48 przez Ertix.)
tpiapiac, nie parę znaków, a calą katakanę, hiraganę i troszkę kanji. Uczę się japońskiego stąd to wiem. Uwierz mi, by przeczytać nazwę pokemona to nawet japońskiego się nie trzeba uczyć by to wiedzieć. Poza tym na oficjalnej Wikipedii nawet (japońskiej) nazwa pokemona też brzmi Genosekuto.

Odpisz
13.07.2012, 14:14,
Kurczę, ja też bym już sugerował zakończyć tą dyskusję. Rozumiem że Ertix upiera się przy tym że JAPOŃSKA oficjalna nazwa to Genosect. No i w czym problem? Przecież ma rację. Napisał że nie obchodzi go jak brzmi nazwa angielska. I ok. Czy ktoś tutaj kwestionuje to że taka jest japońska nazwa? Amerykańce wymyślili sobie że zmienią jedną literkę i tyle. Dalsza dyskusja nie ma sensu, ponieważ wszystkie strony mają rację.
Poza tym naprawdę kur2 no! Zamiast się cieszyć nadchodzącym eventem i w ogóle faktem że koniec V geny jest zwiastunem VI to dyskutujemy na temat nazwy, jakby to miało jakieś większe znaczenie. Ja tam jak złapię Genosecta (w japońskiej wersji, więc używam japońskiej nazwy) to i tak nazwę go Zbyszek albo coś w tym rodzaju...

Tęskniłem za tym miejscem ;____;

[Obrazek: tga71n1o0ck6.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix, Krugs
14.07.2012, 7:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.07.2012, 11:23 przez Raik.)
ciekawe

//Raik: na początek ostrzeżenie słowne - swoje posty pisz bardziej rozbudowane, lub takie, które by wnosiły cokolwiek do tematu
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości