Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Angielski trailer Pokemon B2/W2
10.07.2012, 22:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.07.2012, 22:47 przez KleszczRex.)
RE: Angielski trailer Pokemon B2/W2
Eeee...

Primo, BW było drogie. Wiem, bo kupowałem szmat czasu po premierze w Saturnie (styczeń 2012). Więc kto może, to niech korzysta z preorderów, bo taniej (chyba) nie będzie Big Grin
Duo, Bulbagarden przez moją skromną osobę mówi, że siódmy października to US, a dwunasty października to EU.

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
11.07.2012, 8:59,
Z traileru wynika, że Cheren będzie liderem pierwszej sali, a Bianca nową profesorką. To fajnieSmile
Ja zbieram obecnie na DSi. Na święta dostaje Black 2, a jak uzbieram połowę ceny DSi to mama kupi mi je na urodziny (5.01). Raczej szybko uzbieram. Co miesiąc 20 złotych od babci + 80 zł ze stypendium naukowego od październikaSmile

[Obrazek: loza1.gif]

Szydercza armio ciemności łączmy się by wyszydzić wszechświat i jeszcze więcej
Odpisz
11.07.2012, 10:48,
dark lugias, nie chcę Cię martwić ale:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Ja niestety nie kupię tej gry, nie przekonala mnie do siebie jakoś. Mimo wszystko wolę oryginalne Black and White które wprowadzilo wiele nowości i świeżości. BW2 praktycznie nic nie wprowadzilo (no, może poza lekkimi zmianami w fabule które komplikują sytuację, also zaczynanie od innej strony regionu :/). Może kiedyś się do tej gry przekonam, ale wątpię. Skoro Emerald malo co mnie przekonuje to wątpię by BW2 mnie bardziej przekonalo do siebie. I tak, gralem w japońską wersję rozumiejąc poszczególne teksty ale to szczegól.

Odpisz
11.07.2012, 10:48,
Te pokemony będą na Ds czy na 3Ds?
Odpisz
11.07.2012, 11:22,
Te pokemony będą na DSa.

Racuszki palce lizać
Odpisz
11.07.2012, 11:39,
No to teraz trzeba czekać na europejską premierę. Gram teraz w japońską wersję i (nic nie rozumiem) nie zbyt mnie przekonała.

Proszę, nakarm moje pokemony, nie pozwól by głodowały. Wybierz jednego i pomóż mu.

[Obrazek: 081.gif]
[Obrazek: 004.gif]
[Obrazek: 041.gif]
[Obrazek: 014.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
11.07.2012, 13:26, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.07.2012, 13:36 przez Axel.)
Śmiem twierdzić, że gra nie przekonała cię właśnie dlatego, że grasz w niezrozumiałym języku. Prawdopodobnie nawet nie wiesz, co ci Plazmowcy tam w ogóle robią.

Gonzo: Mi się jednak wydaje, że słowo "bezbarwny" jest bardziej oczywiste od słowa "achromatyczny"
Odpisz
11.07.2012, 15:09,
sorry, ale nie wiem jak można być pokefanem i nie czekać na tak cudowny moment jakim jest ukazanie się zupełnie nowej gry Pokemon...

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KleszczRex

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości