Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon 151 Challenge - zaproszenie do udziału
5.07.2012, 13:33,
Pokemon 151 Challenge - zaproszenie do udziału
[Obrazek: 151_challenge_m.jpg]

Wszystkich fanów Pokemonów zachęcamy do wzięcia udziału w specjalnej akcji Pokemon 151 Challenge organizowanej przez administratorkę naszego forum i specjalistkę w temacie mangi Pokemon Special, Nid. Na czym to polega? Trzeba wybrać jednego Pokemona z I generacji, a następnie przygotować jego wizerunek w dowolnie wybrany przez siebie sposób - narysować, ulepić, wyciąć itp. Na każdego chętnego przypada jeden Pokemon, a do tego ten sam stworek nie może zostać wybrany dwa razy. W chwili obecnej wolne jest już tylko mniej niż 30 Pokemonów, więc każdy kto chciałby wziąć w tym udział, powinien się spieszyć! Po zakończeniu akcji wszystkie prace zostaną zebrane w specjalnej galerii.

Listę dostępnych Pokemonów i więcej szczegółów dotyczących akcji możecie znaleźć w odpowiednim temacie na naszym forum.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Raik, adasko456, --mmmik--, KleszczRex, mysza888
6.07.2012, 7:46,
RE: Pokemon 151 Challenge - zaproszenie do udziału
Według mnie powinna byc już druga gena do rysowania lub innego tworzenia postaci Pokemon Wink Jedna gena powinna być na max 2 tygodnie i powinno sie wybierac w ankiecie najlepszą pracę i ta osoba dostawała by jakiegoś rare poka. A poprzednie geny z tematami i rysunkami były by dalej aktywne do momentu zapełnienia całego dexa z danej geny i tyle z mojej strony.

[Obrazek: poke.jpg]
[Obrazek: 2a6adca4e22186a1med.jpg]
FC Pokemon White 5372-3791-5838
FC Pokemon Platinum 0862-8363-8709
FC Pokemon Heart Gold 2322-7921-0160
FC Pokemon Black 2 3611-9535-3467
Odpisz
6.07.2012, 8:18,
(6.07.2012, 7:46)Pikaforek777 napisał(a): Według mnie powinna byc już druga gena do rysowania lub innego tworzenia postaci Pokemon Wink Jedna gena powinna być na max 2 tygodnie i powinno sie wybierac w ankiecie najlepszą pracę i ta osoba dostawała by jakiegoś rare poka. A poprzednie geny z tematami i rysunkami były by dalej aktywne do momentu zapełnienia całego dexa z danej geny i tyle z mojej strony.
Jakbyś nie zauważył to jeszcze pierwsza gena nie została skończona, więc nie wiem po co ten pośpiech, szczególnie że dalej są pokemony do wyboru. No i jak chcesz głosować w ankiecie na 151 prac? :< Pomijając to że uczestniczy nie robią tego dla rywalizacji.

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nid, Conquest, Cyris, --mmmik--
6.07.2012, 12:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.07.2012, 12:27 przez Nid.)
Mam 10 źródeł (5 for, 2 strony, gg, 2 maile) zapisów ludzi. Teraz w miarę wyrabiam się, jednak jakbym miała dokładać kolejne generacje co 2 tygodnie to bym padła. Dawanie konkursu na najlepszą pracę automatycznie dyskryminuje tych słabszych a celem projektu jest pokazanie swojego własnego stylu i zareklamowanie się.
Drugim powodem, dla którego drugiej generacji jeszcze nie ma, to chęć sprawdzenia czy znajdzie się 150 osób, które podołają zadaniu stworzenia rysunku.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nekuro, Gonzo, Reel, KleszczRex, Olamik
6.07.2012, 12:55,
Popieram Nid, każda praca ma być na swój sposób unikatowa i mieć w sobie "cząstkę duszy autora", niezależnie od tego jaki posiada talent artystyczny, czy technikę wykonania. To nie konkurs piękności, tylko praca grupowa, odróżniajmy te pojęcia.

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości