Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nowe video z Pokedex 3D Pro
4.07.2012, 11:56, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.07.2012, 11:56 przez Raik.)
Nowe video z Pokedex 3D Pro
Opublikowany został nowy materiał video (pochodzi on z oficjalnej japońskiej strony) z nadchodzącej aplikacji - Pokedex 3D Pro na platformę Nintendo 3DS. Potwierdza on, że baza będzie zawierać wszystkie formy, odmiany Pokemonów (łącznie z Arceusem, białym i czarny Kyuremem) których w sumie będzie około 727. Dodatkowo, będziemy mogli sprawdzić się w quizie Pokemon, w którym będą różne pytania dot. kieszonkowych potworów.

[Obrazek: 2015a.png]

Farfecz dance studio
[Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: polak2465, Conquest, Cyris, Serperior, KleszczRex
4.07.2012, 12:37, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.07.2012, 12:47 przez Krugs.)
RE: Nowe video z Pokedex 3D Pro
Muszę to sobie popodliczać:

649 Pokemonów
+ 1 dodatkowa forma Pichu (oderwane ucho, 650)
+ 27 dodatkowych form Unowna (677)
+ 3 dodatkowe formy Castforma (680)
+ 3 dodatkowe formy Deoxysa (683)
+ 2 dodatkowe formy Burmy (685)
+ 2 dodatkowe formy Wormadam (687)
+ 1 dodatkowa forma Cherrim (688)
+ 1 dodatkowa forma Shellosa (689)
+ 1 dodatkowa forma Gastrodona (690)
+ 5 dodatkowych form Rotoma (695)
+ 1 dodatkowa forma Giratiny (696)
+ 1 dodatkowa forma Shaymina (697)
+ 16 dodatkowych form Arceusa, z wykluczeniem formy ??? (713)
+ 1 dodatkowa forma Basculina (714)
+ 1 dodarkowa forma Darmanitana (715)
+ 3 dodatkowe formy Deerlinga (718)
+ 3 dodatkowe formy Sawsbucka (721)
+ 1 dodatkowa forma Tornadusa (722)
+ 1 dodatkowa forma Thundurusa (723)
+ 1 dodatkowa forma Landorusa (724)
+ 2 dodatkowe formy Kyurema (726)
+ 1 dodatkowa forma Keldeo (727)
+ 1 dodatkowa forma Meloetty (728)
+ 4 dodatkowe formy Genesecta (732)

Czyli to oznacza, że w liście 727 form Pokemonów nie ma Pichu z uderwanym uchem i Genesectów. Albo samych Genesectów. Szkoda. A to, że Pichu uderwane ucho był tylko w grach HeartGold/SoulSilver, a w pozostałych już nie, nie bardzo mnie interesuje, bo jest napisane "w grze znajdą się wszystkie formy, wszystkie odmiany". Chociaż szkoda, że Pichu nie można przenieść do gier BW/BW2. Pichu był w głównej grze, więc musi tam w pokedexie być i tak.

Więc możliwe, że maksymalnie będziemy mieli 731 różnych form Pokemonów, wliczając Genesecty. 732, jeśli znajdzie się specjalny Pichu.

732-5=727. Może chyba jednak ten Pichu będzie...

Co do tej aplikacji: To nie jest gra, to jest aplikacja dla prawdziwych fanów, a'la wersja kolekcjonerska. Ludzie mogą kupić, ale nie muszą. Jak Pokemony zostaną zakończone, każdy zechce kupić kompletną wersję.

PPS ssie. Handlujcie z tym.
Propsy jedynie dla prawdziwych Pokefanek i prawdziwych Pokefanów.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Serperior, Cyris, Raik, --mmmik--, Conquest
4.07.2012, 13:47,
Przecież Pichu z uchem rozstrzępionym czy normalnym to nadal taki sam Pichu jak normalne wersje. Nie zmienia mu się żadna z umiejętności (chyba) tak więc jego brak nie powinien wzbudzać tak wielkiego niepokoju. Aczkolwiek jeśli będzie, to tylko na plus dla dexa.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest
4.07.2012, 13:54, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.07.2012, 13:55 przez Krugs.)
(4.07.2012, 13:47)tpiapiac napisał(a): Przecież Pichu z uchem rozstrzępionym czy normalnym to nadal taki sam Pichu jak normalne wersje. Nie zmienia mu się żadna z umiejętności (chyba) tak więc jego brak nie powinien wzbudzać tak wielkiego niepokoju. Aczkolwiek jeśli będzie, to tylko na plus dla dexa.

Pichu - naderwane ucho
- może być samiczką, nigdy samcem
- podczas eventów HGSS, otrzymywała nowe ataki (np. Pain Split)
- miała inny sprite - inaczej się prezentowała niż Pichu normalny
- pozbawiona możliwości ewoluowania

Ale trzeba nadmienić, że nie wiem, czy shiny wlicza się jako forma. Tak to byśmy mieli z prawie 1500 form, a włączając formy "płci" - 1600-1700. Ale twórcy tej gry nie będą aż tak szczegółowi na formy.

PPS ssie. Handlujcie z tym.
Propsy jedynie dla prawdziwych Pokefanek i prawdziwych Pokefanów.
Odpisz
4.07.2012, 16:00,
A czy Pichu z naderwanym uchem występował w pokedexie HG/SS jako alternatywna forma? Jeśli tak to faktycznie w 3D PRO powinien się pojawić, jeśli nie to nie pojawi się na pewno. Niestety w SS zaopatrzyłem się długo po zakończeniu wszystkich eventów. Co prawda kupiłem wersję z savem na którym było od groma pokemonów ze wszelkich promocji ale nie zagłębiałem się w pokedex tylko od razu przesyłałem wszystko jak leci do mojej wersji White. Jeśli traktować pokedex jako coś na zasadzie spisu gatunków i ich odmian to owy Pichu jest zwykłym Pichu tylko po prostu na skutek jakiegoś zdarzenia jego ucho zostało zdeformowane. A jeśli się z tym urodził to było by to raczej coś na kształt defektu. Człowiek rodzący się bez ręki albo z żółtymi oczami jest nadal zwykłym człowiekiem. A w kwestii specyficznych eventowych ataków jeśli spojrzeć na to w ten sposób to powinien też pojawić się latający Pikachu, Rayquaza z V-create itp itd.

Tęskniłem za tym miejscem ;____;

[Obrazek: tga71n1o0ck6.jpg]
Odpisz
4.07.2012, 16:37,
I nie zmieniono cry'ów Pokemonów na bardziej zaawansowane, a liczyłam na to, że na 3DSie cos z tym zrobią. Choć z drugiej strony jakby tam mieli wrzucić głosy z anime, to lepiej niech już jest jak jest Wink

Mnie te modele 3D Poków nie zachwycają, są takie zwykłe, bez tego czegoś co mają sprite'y (nawet jak są rozpikselowane), troszku się obawiam prawdziwych gier od Game Freka na 3DSa, nie wiem czy bym chciała żeby one wyglądały jak to.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: _M_, Ertix
4.07.2012, 19:09,
Dziękuję, ten news rozwiał me wątpliwości dotyczące kupna tego dexa. Oczywiścię kupię go.

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz
5.07.2012, 17:11, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.07.2012, 17:11 przez Pat1850.)
Szkoda że ta aplikacja nie będzie za darmo do ściągnięcia : p
Odpisz
5.07.2012, 19:53,
Prezentuje sie to całkiem obiecująco tylko nie podali kiedy premiera w Stanach czy Europie i także nie znamy dokładnej ceny tego dodatku do Pokedexa Smile Tak samo nic nie wiemy co do tego dodatku z tym pokemon searcherem( interesuje mnie cena i data premiery poza Japonią Smile ). Poczekamy zobaczymy Wink

[Obrazek: poke.jpg]
[Obrazek: 2a6adca4e22186a1med.jpg]
FC Pokemon White 5372-3791-5838
FC Pokemon Platinum 0862-8363-8709
FC Pokemon Heart Gold 2322-7921-0160
FC Pokemon Black 2 3611-9535-3467
Odpisz
6.07.2012, 0:25,
Myślę, że zarówno pokedex jak i ta druga minigiera są po prostu zintegrowaną częscią kampanii promocyjnej BW2, więc nie bój, na pewno się pojawią w stosownym czasie Wink

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz
6.07.2012, 8:20,
fajnie.mysle ze ciekawy bedzie ten quiz czy jakos tak.w kazdym razie szkoda ze bedzie trzeba placic.sciagne.Cool
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości