Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Genesect bohaterem filmu 16
3.07.2012, 15:38, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.07.2012, 15:54 przez _M_.)
RE: Genesect bohaterem filmu 16
A wiecie co mnie zastanawia? Czy będą szli już do końca w te alternatywne formy i Genesect też będzie miał swoją MEGA TURBO ROCKETFUEL DOUBLEBLAST ASSASSIN NINJA TECHNO DISCO FORM (także w BW2). W sumie moim zdaniem to by było głupie posunięcie no ale jednak. Czy ktoś podejrzewał że Dżiny, Kyurem i Keldeo będą miały alternatywne formy? Ja w sumie podejrzewałem Kyurem'a na tej zasadzie że po prostu będzie powtórka z Giratiny w platinum. Reszta była dla mnie sporym zaskoczeniem. A co do 16 filmu to myślę że pojawią się w nim Dżiny jak już ktoś wyżej pisał albo znowu Reshiram, Zekrom i może Kyurem tak jak w IV generacji gdzie Dialga i Palkia pojawiały się w filmach z Giratiną, Darkraiem i Arceusem (w tym ostatnim pojawiła się też Giratina).
NO i może pojawi się jakieś mało znaczące coś z VI generacji...
A film 17 będzie odpowiednikiem filmów o Lucario i Zoroarku a więc pojawi się w nim Lisokotowilkopsopodobny Pokemon poruszający się na dwóch kończynach i potrafiący mówić ale tylko w filmie ponieważ w odcinkowym anime jego gatunek nagle tą umiejętność straci. I właśnie w 17 filmie spodziewałbym się Jinów (ewentualnie Moltres, Zapdos, Articuno albo duszki z IV) i uwaga uwaga uwaga uwaga Jirachiego albo Deoxysa. Dlaczego? Ponieważ w filmie o Lucario zapowiadającym IV generację pojawia się Mew i trio z III generacji, w zapowiedzi V generacji pojawia się Serebii i trio z drugiej. Tyle w tej kwestii

Tęskniłem za tym miejscem ;____;

[Obrazek: tga71n1o0ck6.jpg]
Odpisz
3.07.2012, 15:44, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.07.2012, 15:44 przez Krugs.)
(3.07.2012, 15:38)M napisał(a): A wiecie co mnie zastanawia? Czy będą szli już do końca w te alternatywne formy i Genesect też będzie miał swoją MEGA TURBO ROCKETFUEL DOUBLEBLAST ASSASSIN NINJA TECHNO DISCO FORM (także w BW2). W sumie moim zdaniem to by było głupie posunięcie no ale jednak. Czy ktoś podejrzewał że Dżiny, Kyurem i Keldeo będą miały alternatywne formy? Ja w sumie podejrzewałem Kyurem'a na tej zasadzie że po prostu będzie powtórka z Giratiny w platinum. Reszta była dla mnie sporym zaskoczeniem. A co do 16 filmu to myślę że pojawią się w nim Dżiny jak już ktoś wyżej pisał albo znowu Reshiram, Zekrom i może Kyurem tak jak w IV generacji gdzie Dialga i Palkia pojawiały się w filmach z Giratiną, Darkraiem i Arceusem (w tym ostatnim pojawiła się też Giratina).

Jeśli taka forma Genesecta się pojawi, to BW3 jest bardziej pewne od rimejków RS. W BW2 żadnej nowej formy Genesecta nie ujrzeliśmy, przynajmniej tak to wynikało ze sprawdzenia kodu gry i całej zawartości. Nowa forma Genesecta? Już wystarczy, że Genesect może "kosmetycznie" się zmienić, dając mu płytę (lodową, wodną, elektryczną, ognistą), która powoduje, że jego Techno Blast zmienia typ, ale on sam nie, tylko inny kolor płyty na głowie. Jeśli nowa forma - to i Pikachu ją pewnie otrzyma. Coraz gorsze pomysły ze strony Game Freak :/

PPS ssie. Handlujcie z tym.
Propsy jedynie dla prawdziwych Pokefanek i prawdziwych Pokefanów.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: _M_
3.07.2012, 15:59, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.07.2012, 15:59 przez klimuk777.)
@M
Genesect ma już 5 form. W zależności od dyskietki, którą mu damy. Nic się w nim nie zmienia, po za kolorem tylnej części działa i typ jego signature move.

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

Odpisz
3.07.2012, 16:07, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.07.2012, 16:27 przez tpiapiac.)
RE: Pokemon Film 16 o Genesect
(3.07.2012, 8:27)Ertix napisał(a): Eh, mówilem o tym by napisać newsa, ale NIE ._. Wreszcie łaskawi raczyli go napisać!
Ja tam nie wiem o co wam biega z tym Genesectem. Przecież to raczej nie jest fake-pokemon, to było oczywiste że będzie miał swój film, chociaż myślałem że film 16 będzie poświęcony Meloeccie. No i czy wiadomo może o tym gdzie będzie akcja filmu? Bo jeśli znowu w Unovie, to by znaczylo że mamy 3 filmy pod rząd w jednym regionie (co już się robi nudne)
Btw. czy tylko ja mam takie skojarzenie że Genesect przypomina mi Toxicroack'a w kolorach Croagunk'a ?
W zasadzie gdyby zapodać pozę w jakiej ustawiony jest Gen. to co drugi pokemon mógłby być jego pierwowzorem.

Zważywszy na fakt, iż dla gier B2/W2 mapa Isshu się nieco zmienia, nie masz teoretycznie tego samego regionu (wcześniej nie było czegoś takiego), a więc można podsumować, że film z Genem będzie na pewno w Unowie, tym bardziej, że Plasma stąd właśnie jest. (nie wiedziałem jak inaczej to napisać ~ prościej).

EDIT.

M. Bez przesadyzmu... Nie porównuj na razie BW do DP (nie w kwestii filmowej), gdyż popełniasz jeden istotny błąd. Umyka ci, że DP to trylogia filmów, a po 15 widać, że niewiele ma wspólnego z poprzednikiem. Poza tym raczej wątpliwe, aby chcieli wpychać Reshirama i Zekroma do 16 skoro dostały one (takie same) osobne filmy, a ich występ w 15 ogranicza się do DNA w formach Kyurema. Ot co tyle szumu.

Jak już wspomniałem wcześniej i trzymam się tego tropu - nawiążą fabularnie do pierwszych kinówek z Mewtwo. W końcu niewiele można wymyślić ponad to co się pojawiło (zważywszy na okoliczności i genezę powstania Genesescta.

Jeśli już mają coś gdzieś wpychać to obstawiłbym właśnie nowe formy dżinów (acz niechętnie i z małym prawdopodobieństwem powodzenia). Nie wrzucajmy w kinówki stworów, które na dłuższą metę pojawiły się już wcześniej, chociażby w anime (ważna rola duchów z jezior), a o legendarnych ptakach i "Pokemon2000" nie wspomnę, tym bardziej, ze potem sama Lugia pojawiała się w Anime, a nawiązywanie do Articuno należącego do jakiegoś tam lidera i świętego ognia Moltresa przewijało się przez kilka dobrych serii.
Bez oficjalnych danych można jedynie ssać kciuki, a i tak każde nasze spekulacje będą brzmiały śmiesznie.

Poczekamy, zobaczymy i tyle Smile
Odpisz
3.07.2012, 16:40, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.07.2012, 16:48 przez _M_.)
święte słowa. Wszystko się okaże, może być tak że każdy z nas będzie miał po trochu racji, może być też tak że wszyscy się mylimy i oprócz Genesecta pojawi się Deoxys (daj Bóg!) co moim zdaniem miało by nawet sens (DNA te sprawy) albo Kaczor Donald i duch Mussoliniego. Czas pokaże.

A no właśnie. Zapomniałem że PsoKoty z filmu o Zoroarku i Regi z filmu o Lucario w przeciwieństwie do Trio z Kanto i Sinoh nie miały własnych filmów. A więc jeśli już miałbym obstawiać to w 17 widzę jednak Dżiny. No ale jak już wyżej napisano nie ma co się nad tym głowić.

a o zmianie typu Techno Blasta oczywiście wiedziałem no ale mówiąc o zmianie formy miałem na myśli jakąś większą zmianę np podwójne działo na plecach i atak Double Blast SIŁA!

Odpisz
3.07.2012, 19:43,
(3.07.2012, 16:40)M napisał(a): święte słowa. Wszystko się okaże, może być tak że każdy z nas będzie miał po trochu racji, może być też tak że wszyscy się mylimy i oprócz Genesecta pojawi się Deoxys (daj Bóg!) co moim zdaniem miało by nawet sens (DNA te sprawy) albo Kaczor Donald i duch Mussoliniego. Czas pokaże.

[Obrazek: f8446_a_jackie-chan-meme.jpg]

Już się boję pomyśleć, co wg. Ciebie jeszcze ma sens... ;d
Co do Deoxysa, to myślę, ze pomarzyć można bo raczej aż tak się genami nie cofną, choć przyznam, że to ciekawy pomysł ze względu na to DNA...

(3.07.2012, 16:40)M napisał(a): a o zmianie typu Techno Blasta oczywiście wiedziałem no ale mówiąc o zmianie formy miałem na myśli jakąś większą zmianę np podwójne działo na plecach i atak Double Blast SIŁA!

Nie sądzę. Gdyby coś takiego miało wystąpić w filmie, to w BW2 już by było, a gdyby było, to by już ludzie dawno to wyjęli z kodu gry or sth.

Sam jestem bardzo ciekawy owego filmu, choć muszę przyznać, że Genesect nigdy nie był moim ulubieńcem, chociażby ze względu na wygląd. Może wrzucą tak jak już parę osób wspomniało, nowe formy dżinów? Byłoby fajnie. Na legendy z poprzednich generacji bym nie liczył:

- Mew był za dużo razy, nie potrzeba go wciskać
- Mewtwo w tym filmie? Raczej nie, nie pasowałby.
- Trio ptaków? też nie.
- Ho-Oh? Może, tylko nie wiadomo jak to się będzie miało do fabuły, w resztach przypadków podobnie.
- Lugia -||-
- Celebi? był niedawno, a to, że to pokemon, który podróżuje w czasie to nie znaczy, że można go wszędzie wepchnąć xd
- Koty? były niedawno
- Groudon/Kyogre/Rayquaza? nie głupi pomysł.... Może będą, po tym jak przyjdą (jeśli przyjdą) Remake'i RSE
- Regi? Może skoro
to się pojawią. Chociaż ja tg nie widze xd

- Dialga, Palkia, Giratina,Arceus? Nie, niedawno była o nich trylogia, nie ma po co ich wciskać
- Regigigas? Podobnie jak regi
- Shaymin? nie
- Darkrai? nie
- Cresselia? jak Darkrai nie pasuje, to nie ma po co wstawiać Cresselii
- Muszkieterowie dopiero co byli
- Kyurem też, jeśli by się pojawił to razem z Zekromem i Reshiramem
- Meloetta? mogłaby się tylko pojawić, ale nie sądzę, by odgrywała większą rolę w filmie

To tylko moje zdanie, czas pokaże.

Teoria o Kabutopsie mnie zaciekawiła, aczkolwiek myślę, że to i tak są tylko spekulacje.

[Obrazek: prawie%20impos%20late%20flip]

(• ◡•) ADVENTURE TIME! (❍.❍ʋ)
Odpisz
3.07.2012, 20:28,
Film 3 - występuje Entei.
Kroniki - Raikou "legend of Thunder" (? - nie pamiętam dokładnie)
Suicune, anime, film 4 (epizodyczna rola)

Psikus polega na tym, że nie każdy dostanie kinówkę. Wybrańcy to wybrańcy - reszta niech spierdziela w Anime, które jakoś się na tym podtrzymuje, bo poza ligą z czymś wiązać resztę watków - filery - trzeba XD

Prostytutka (czyt. Meloetta) jest w Anime i tym czymś przed kinowym filmem, dlatego z góry zakładam, że nigdzie indziej nie wejdzie.
Nie podzielam racji odnośnie Regi, ani gigantów z R,S,E:
- 3gen regi miały swoje występy w anime i 8, a jako poki których nie dotyczy żadna z gier raczej zostaną zapomniane, podobnie jak Regigigas i jego hugowe pojawienie się w 11. Co to miało w ogóle być?
- 3gen. Team Aqua/Magma - za dużo biadolenie o Kyogrze i Groudonie w anime, a Rayquaza miała swój debiut w 7 i mam dziwne wrażenie, ze kiedyś pojawiła się w anime...

Dziwnie mnie jednak wątek Mewtwo zachęca do tego, aby obmyślać strategiczny film walki Rakietowców i Plazmowców. 'Mewtwo VS. Genesect' - niegłupie i osobiście chciałbym coś takiego zobaczyć na dużym ekranie.

Wypas... XD
Odpisz
3.07.2012, 22:49,
Co do 16 filmu to było raczej oczywiste że pojawi się Genesect. Zaś co do 17 filmu to myślę że będzie tak ja z filmem Zoroark Mistrz Iluzji. Czyli akcja będzie się dziać w regionie Unova, za to głównym bohaterem filmu będzie jakiś rare pokemon z VI geny. Do tego dodamy legendarne pokemony z III geny czyli Kyogre, Gorudon i Rayqueza, ewentualnie Regi. Ogółem 17 film zapewne będzie służył promocji nowej generacji oraz prawdopodobnego remake III geny. Twórcy cały czas powtarzają ten sam schemat. Dla przykładu w filmie 1 pojawił się Donphan, a w filmie drugim Lugia i Slowking. Czyli pokemony promujące II gene. W filmie 5 pojawiają się Latios i Latias które mają promować III gene. W filmie 8 Lucario oraz Wevaile, którzy promują IV gene. No i potem wspomniany Zoroark. Cały czas jest powielany ten sam schemat. Dlatego myślę że bardzo prawdopodobnym jest że w filmie 17 spotkamy jakiegoś rare, lub legendę z VI geny.

Ludzie mogą być w internecie kim tylko chcą ! Dlaczego jednak tak często wybierają bycie debilami...

[Obrazek: 6xea.gif]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Pawciooo, _M_, Conquest
4.07.2012, 15:35, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.07.2012, 15:37 przez _M_.)
Albo okaże się że w filmie 16 Genesect rozwścieczony tym że ludzie są takimi okrutnymi istotami BLAH BLAH BLAH (po jednej z części Godzilli w której Godzilla atakuje Japonię bo jest wściekła że ludzie zapomnieli o ofiarach Hiroszimy i Nagasaki (!) nic mnie już nie zdziwi ze strony Japońców) zniszczy całe uniwersum i nie będzie już VI geny. Prztyczek w nos dla wszystkich fanów. Zarobiliśmy na was krocie dzięki za wszystko a teraz idźcie oglądać Naruto gwarantujemy wam że to się nigdy nie skończy.

Dobra, to jest oczywiście niemożliwe ze względu na to że Nintendo trzepie na Pokach zbyt dużą kasę. Ciekaw jestem ile to jeszcze potrwa. Byle jak najdłużej.

Ale przyznacie że zakończenie na V generacji byłoby dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Myślę że większość z nas po zobaczeniu V generacji od razu zaczęła się zastanawiać nad tym co też oni jeszcze wymyślą z góry zakładając że VI gena pojawi się na pewno.

Odpisz
4.07.2012, 16:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.07.2012, 16:59 przez _M_.)
Z tym Kabutopsem to by było fajne ale raczej wątpliwe. Podobieństwo to kwestia przypadku lub ewentualnie wyczerpania pomysłów i przez to coraz częstszego zżynania z poprzednich generacji. Poza tym Kabutops nie jest typu Bug tylko Rock/Water. Wygląd Kabuto i Kabutopsa był jak mniemam wzorowany na wyglądzie skrzypłoczy
http://pl.wikipedia.org/wiki/Skrzyp%C5%82ocz
Które do owadów nie należą i nawet nie wyglądają jak owady. U Genesecta widać wyraźny "owadzi" podział ciała na głowę, tułów i odwłok, u Kabutopsa czegoś takiego nie ma.

Odpisz
4.07.2012, 19:08,
IMO Genesect - najbrzydszy pok jakiego kiedykolwiek widzialem. wez, patrzec na to nie oge...

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix, Pawciooo
5.07.2012, 15:19, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.07.2012, 16:31 przez _M_.)
(4.07.2012, 19:08)Mish napisał(a): IMO Genesect - najbrzydszy pok jakiego kiedykolwiek widzialem. wez, patrzec na to nie oge...

garbodor brzydszy

zresztą będę szczery. Mi się Genesect podoba i to nawet bardzo. Nie wiem co konkretnie mi się w nim podoba ale uważam że jest fajny i tyle.

Odpisz
6.07.2012, 0:26,
Ma brzydkie oczyska i dziwny ryjek... i na moje to takiego cwaniaczka zgrywa wrrr...

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz
7.07.2012, 20:07,
(6.07.2012, 0:26)Mish napisał(a): Ma brzydkie oczyska i dziwny ryjek... i na moje to takiego cwaniaczka zgrywa wrrr...
Ja tam strzelam, ze po emisji 16 (jeśli oczywiście będzie się tyczyć Gena), natychmiast na forum wzrośnie liczba fanów owego pokemona z racji jego przekoksowanych mocy (o ile tak właśnie będzie). Będąc szczerym jak powyższy M. Mnie się ten stwór podoba. Z pewnością ma w sobie więcej z legendy niż prostytutka (choć jej transformacja w anime była zacna), o innych brzydalach typu Koromori lub powyższy przykład śmietnika nie wspomnę...

Tak wiec naprawdę nie wiem o co chodzi...
O oczy? Flygon ma bardzo podobne... (a jeśli Gen. to mieszanka różnych pokemonów z wielu generacji?! FullWypas).
Ciało - Scisor.
Ksztalt głowy - Kabutops.
Reszta to między innymi Toxicroak, Garchomp (pazury)... Tak więc wszystkie ciekawe pomysły zebrane do kupy...
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: _M_

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości