Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Genesect bohaterem filmu 16
3.07.2012, 12:00,
RE: Pokemon Film 16 o Genesect
(3.07.2012, 8:27)Ertix napisał(a): chociaż myślałem że film 16 będzie poświęcony Meloeccie.
Meloetta ma swój minifilm przy okazji 15 kinówki. Zresztą bardziej pasuje do jakiejś infantylnej krótkometrażówki niż filmu z prawdziwego zdarzenia. Zresztą dla mnie to znak, ze może szesnastka to będzie ostatni film z Best Wishes?

A dla tych co nie wiedza a zapomniałam napisać wcześniej. Te przebierane dziewczątka ze zdjęcia, to taki produkt muzykopodobny nastawiony tylko na zbijanie kasy a nie tworzenie sztuki, wykonują żałosny ending z tej krótkometrażówki (i jednocześnie z anime).

yu6 napisał(a):W końcu Game Freack ujawnił go!
No bym nie powiedziała, nie ma jeszcze nawet oficjalnego arta Sugimoriego.

Ertix napisał(a):Tak w ogóle, jak myślicie, jaka będzie fabula filmu? Znowu coś z zakresu ''pokonajmy zlego pokemona''? Bez sensu. Gdzie tu oryginalność?
Oczekujesz oryginalności od pokeanime? Big Grin Naiwniak.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Gonzo
3.07.2012, 12:08,
RE: Genesect bohaterem filmu 16
Gdy tylko zobaczyłem Meloettę, zacząłem się bać, że pójdą w najgorszy chłam ever i zrobią PokeVocaloida. Mam nadzieję, że nie. Ograniczenie jej roli do shorta mnie trochę uspokoiło. Nie ukrywam, że czekam na Genesecta, bo może się okazać całkiem ciekawy w Competitive Wink

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
3.07.2012, 12:34,
(3.07.2012, 12:08)Gonzo napisał(a): Gdy tylko zobaczyłem Meloettę, zacząłem się bać, że pójdą w najgorszy chłam ever i zrobią PokeVocaloida. Mam nadzieję, że nie. Ograniczenie jej roli do shorta mnie trochę uspokoiło.
Nie wiem czy można to nazwać vocaloidem (ale co ja tam wiem, nie słucham takiego wynalazku, tylko na coś tam trafiłam kiedyś i miałam dość), ale Meloetta sobie wokalizuje głupią melodyjkę LINK.

Odpisz
3.07.2012, 12:45,
Już wiem, jak to będzie wyglądało. Podobnie, jak z filmem 13 z Zoroarkiem:
- 14 lipca jest film o Keldeo, Kyuremach i innych, a na sam koniec pewnie teaser. Może, oprócz Genesecta pojawić się kilka innych Pokemonów. Tak jak po 12 filmie był zwiastun z 13 (Lugia i Ho-Oh walczą, ale nic nie wnoszą do filmu), tak teraz po 15 dadzą próbkę walki Kyogre z Groudonem, ale nie będą w filmie 16.
- Ze strony GameFreak byłby to ogromny błąd wprowadzać nowego Pokemona do filmu. Nowego, czyli z Generacji 6.
- Z filmów:
G1: 1 2
G2: 3 4 5
G3: 6 7 8 9
G4: 10 11 12 13
G5: 14 15 16 ?
- Biorąc pod uwagę powyższy graf, nowy Pokemon może się pojawić dopiero w filmie 17. Sęk w tym, że w anime zostało niewiele miejsc w Unovie. Albo - seria fillerów, które po prostu dadzą twórcom sporo czasu. Albo Ash po prostu powalczy o pozostałe odznaki, w ramach fillerów, ale tym razem będą to dobrze przyjęte fillery. Biorąc pod uwagę to, że w 2010 w lutym pojawił się Zoroark i w tym samym roku pojawiły się gry Black/White, możliwe jest wszystko.
- Jeśli Genesect faktycznie jest bohaterem filmu, nie wykluczam, że trailer z Hugh i postacią z BW2 razem z Arcaninem, Samurottem, nowym Plasmą i zlodowaconą Unovą może być tylko częścią filmu. N nigdy jak dotąd nie pojawił się w Anime, ani Hugh i nowa Plasma. Tylko gdzie jest Ash?
- Genesect to Pokemon paleozoiczny. Rzeczywiście, ma w sobie dużo podobieństw do Kabutopsa, ale czy w związku z tym "mechaniczne Kabuto i pozostałe" nie staną się częścią 6 Generacji? Ja bym tego nie chciał, za dużo Pokemonów przypominających roboty.
- Poza tym: Genesect został wskrzeszony przez Team Plasma
- Jeśli Genesect jest jedynym bohaterem filmu, nie może być Pokemona z 6 generacji. W 2004 pojawił się Munchlax, na którego musieliśmy czekać 2 lata, a w Europie nawet 3.
- Film 17 = Film, w którym główny bohater jest nowym Pokemonem, który będzie w pewnym sensie naśladował Lucario i Zoroarka.

- I jeszcze jedna, mniej związana z tematem, ciekawostka, tycząca się gier:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

PPS ssie. Handlujcie z tym.
Propsy jedynie dla prawdziwych Pokefanek i prawdziwych Pokefanów.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: klimuk777
3.07.2012, 12:47,
... Ale wiecie, że nie wszystkie vocaloidy mają nieznośny głos? Ja bym chętnie widział Meloettę śpiewającą tę piosenkę:
http://www.youtube.com/watch?v=65JHp3m0voU&feature=BFa&list=FLENAKOYbM6fsmHuhuP0Rf-Q

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
3.07.2012, 12:50,
(3.07.2012, 12:47)klimuk777 napisał(a): ... Ale wiecie, że nie wszystkie vocaloidy mają nieznośny głos? Ja bym chętnie widział Meloettę śpiewającą tę piosenkę:
http://www.youtube.com/watch?v=65JHp3m0voU&feature=BFa&list=FLENAKOYbM6fsmHuhuP0Rf-Q

Nie zapominaj, że Meloetta jeszcze tańczy. Ma swoją formę.
A może ta sama Meloetta, która podróżuje z Ashem, ujawni swoje moce, pokaże nową formę? Tylko tak bym to widział, bo Meloetta nie bardzo mogłaby się przyjąć jako główny bohater filmu. Gorszy bohater od Victiniego...

Odpisz
3.07.2012, 12:53,
(3.07.2012, 12:47)klimuk777 napisał(a): ... Ale wiecie, że nie wszystkie vocaloidy mają nieznośny głos? Ja bym chętnie widział Meloettę śpiewającą tę piosenkę:
Ale tu o to nie chodzi. Mnie nie podoba się sama idea syntezowania ludzkiego głosu. Po co to?
Inna sprawa, że sama nigdy nie słyszałam w tych vocaloidach niczego innego jak kiczowatego j-popu, Twój link tego najlepszym przykładem. Już od pierwszych sekund miałam dość.

Odpisz
3.07.2012, 13:02,
@Krugs
Ja już rzygam małymi legendami. XD Dość ich mam jako bohaterów filmów i chętnie chciałbym, żeby Genesect był takim renesansem dla idei Mewtwo (zniszcz ludzi, zostaw pokemony, żeby żyły wolne).

@Chicorii
Wiesz, mi się ten pomysł podoba i jeśli tylko są osoby chętny do tworzenia muzyki Vocaloidów to nie mam nic przeciwko, dla mnie to jak najbardziej sztuka, bo stworzona celowo przez istoty inteligentne.
Zresztą to nie tylko j-pop:
Forbidden Happiness
Excalibur
Psychopath

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Krugs
3.07.2012, 13:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.07.2012, 13:13 przez Gonzo.)
Ja wytrzymałem 3 sekundy.

Krugs trochę nie ogarniam Twojego argumentu, bo Munchlax pojawił się niesłychanie szybko - jeszcze przed premierą Emeralda w Japonii. Jeśli chodzi o rimejki RSE: fakt, to byłby strzał w stopę. Moim zdaniem, w filmie trzynastym dostaniemy jakieś preevo poka z trzeciej generacji. Nie wiem, czy zauważyliście, ale od Platyny, nowe gry wychodzą co roku:
2009 - Platinum
2010 - HGSS
2011 - BW
2012 - BW2
Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy dostali pod koniec 2013 szóstą generację.
Ujawnienie dwóch legend na raz, pokazuje tylko tyle, że twórcy skracają żywotność piątej generacji. Nie zakładałbym też klapek na oczy, że jak powiedzieli Genesect, to będzie Genesect i tyle, koniec kropka. Przecież film 15. miał być o Kyuremie i Trzech Muszkieterech, a tu po miesiącu - hop! Damy Wam jeszcze Keldeo, hop! Shorcik z Meloettą. To jest pre-zapowiedź - znamy tylko jeden szczegół - będzie Genesect. Bardzo prawdopodobne, że dostaniemy znów jakiegoś filmowego hiroł pokroju Lucario i Zoroarka.

Do tej pory, generacje parzyste uzupełniały nieparzyste. Zdziwiłbym się gdyby szósta generacja odbiegła od tego kanonu.

Odpisz
3.07.2012, 13:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.07.2012, 13:30 przez Chicorii.)
(3.07.2012, 13:02)klimuk777 napisał(a): @Chicorii
Wiesz, mi się ten pomysł podoba i jeśli tylko są osoby chętny do tworzenia muzyki Vocaloidów to nie mam nic przeciwko, dla mnie to jak najbardziej sztuka, bo stworzona celowo przez istoty inteligentne.
Zresztą to nie tylko j-pop:
Forbidden Happiness
Excalibur
Psychopath
Tworzyć sobie mogą, byle to było dobre. A te metalowce dla mnie to wciąż słabizna. Nie wystarczy dać riffów gitarowych, by zaraz tworzyć sztukę.

Gonzo w Japonii to wyglądało troszku inaczej Wink
Platinum 2008
HGSS 2009
BW 2010
BW2 2012

Ja bym się nie zdziwiła gdyby szósta generacja pojawił się w drugiej połowie 2013 roku, ale stawiam raczej na 2014. Takie mam przeczucie.

Rimejki RS? Z jednej strony zupełnie niepotrzebne, z drugiej mnóstwo luda się ich domaga, co załamuje, jeszcze ich posłuchają.

Odpisz
3.07.2012, 13:35, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.07.2012, 13:37 przez Gonzo.)
Podałem daty angielskich premier, gdyż w Japonii między kolejnymi grami, daty te oscylowały w odległości mniej więcej półtora roku między grami poza dwuletnią przerwą między hgss a bw (co też się potwierdzało na świecie, tylko że, wszędzie indziej to się zmieściło w ramach jednego roku różnicy).

Co do vocaloidów, które wyszły mimochodem - ja po prostu nie rozumiem, po co zastępować człowieka tam, gdzie człowiek jest nie do zastąpienia - w wokalu.

Odpisz
3.07.2012, 13:51,
(3.07.2012, 13:35)Gonzo napisał(a): Co do vocaloidów, które wyszły mimochodem - ja po prostu nie rozumiem, po co zastępować człowieka tam, gdzie człowiek jest nie do zastąpienia - w wokalu.
Zgadzam się aczkolwiek dla mnie udział żywego człowieka i prawdziwych instrumentów w muzyce wszędzie jest niezastąpiony. Zawsze wolę żywe instrumenty, prawdziwą grę człowieka, od syntezatorów i sampli. Dlatego tak wnerwia mnie u niejakiego Rogera Taylora jak bardzo polubił w latach 80-tych programować perkusję (wtedy bardzo plastikową), zamiast na niej grać (co świetnie potrafi, nawet teraz nawet jako "dziadek" po sześćdziesiątce, a jego syn widocznie odziedziczył talent), na szczęście w końcu mu to przeszło Wink

Odpisz
3.07.2012, 14:17,
(3.07.2012, 13:35)Gonzo napisał(a): Co do vocaloidów, które wyszły mimochodem - ja po prostu nie rozumiem, po co zastępować człowieka tam, gdzie człowiek jest nie do zastąpienia - w wokalu.

To se posłuchaj melto i mi powiedz, czy jakikolwiek człowiek dałby radę coś takiego zaśpiewać w ten sposób. No bo ja wątpię.

A po co? Do produkcji muzyki. Głos jest takim samym instrumentem, co gitary, perkusje itp, więc czemu by nie produkować go wirtualnie, tak jak pozostałych? Ktoś kompletnie pozbawiony możliwości wokalnych może dzięki temu tworzyć kompozycje wykorzystując instrumenty/programy, które już ma i umie z nich korzystać. Jednoosobowe tworzenie pełnoprawnej muzyki kiedyś było niemożliwe, dzięki takim pomysłom jest coraz prostsze. Aż dziw, że wymaga to tłumaczenia...

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: klimuk777
3.07.2012, 14:47,
(3.07.2012, 13:10)Gonzo napisał(a): Ja wytrzymałem 3 sekundy.

Krugs trochę nie ogarniam Twojego argumentu, bo Munchlax pojawił się niesłychanie szybko - jeszcze przed premierą Emeralda w Japonii. Jeśli chodzi o rimejki RSE: fakt, to byłby strzał w stopę. Moim zdaniem, w filmie trzynastym dostaniemy jakieś preevo poka z trzeciej generacji. Nie wiem, czy zauważyliście, ale od Platyny, nowe gry wychodzą co roku:
2009 - Platinum
2010 - HGSS
2011 - BW
2012 - BW2
Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy dostali pod koniec 2013 szóstą generację.
Ujawnienie dwóch legend na raz, pokazuje tylko tyle, że twórcy skracają żywotność piątej generacji. Nie zakładałbym też klapek na oczy, że jak powiedzieli Genesect, to będzie Genesect i tyle, koniec kropka. Przecież film 15. miał być o Kyuremie i Trzech Muszkieterech, a tu po miesiącu - hop! Damy Wam jeszcze Keldeo, hop! Shorcik z Meloettą. To jest pre-zapowiedź - znamy tylko jeden szczegół - będzie Genesect. Bardzo prawdopodobne, że dostaniemy znów jakiegoś filmowego hiroł pokroju Lucario i Zoroarka.

Do tej pory, generacje parzyste uzupełniały nieparzyste. Zdziwiłbym się gdyby szósta generacja odbiegła od tego kanonu.

Już tłumaczę:

Munchlax pojawił się w 2004 roku. W tym samym roku pojawił się film o Deoxysach (de facto odpowiednik Genesecta z 3 generacji). Pojawił się i nawet ewoluował.

A kiedy wychodziły gry Diamond i Pearl? Japonia: 2006 rok, Europa: 2007. 3 lata odstępu od ujawnienia pierwszego Pokemona wówczas nowej generacji do gier DP. A w międzyczasie co było? Pokemon Dash, które mało kto kupował, dungeony, w których Munchlax się pojawił, ale w losowym czasie! I w dodatku z movesetem typu lv1 - tackle! I pomniki Lucario, Bonsly, Mime Jr. , i Weavile'a. Te gry to, według mnie największy niewypał 3 generacji, właśnie z powodu obecności Pokemonów 4 generacji

I mam obawy, że zaraz będziemy mieli do czynienia z powtórką tej sytuacji. Ale z uwagi na to, że akcja w anime jest w bardzo szybkim tempie, jestem uspokojony. Jeśli w początku drugiej połowy trwania 5 generacji otrzymamy całkiem nowego Pokemona, to GameFreak prosi się o powtórkę sprzed lat 2004-2006.

Wracając do tematu: Jeśli bohaterem Filmu 16 ma być Genesect, to niech będzie tym jedynym, a w tle bitwa Plasm. Ale jeśli wprowadzą nową formę starego Pokemona typu Pichu-uderwane ucho, to byłoby już głupie, ale nie tak tragiczne. A jeśli będzie to Pokemon 6 generacji - ziści się najgorsze. I dla nas - będziemy czekali na gry długie miesiące.

Odpisz
3.07.2012, 15:34,
Ale Ty w ogóle nie wziąłeś pod uwagę, mojego argumentu, że ta generacja prawdopodobnie będzie skrócona, lol. Jedyne "tośmy się naczekali" było teraz między generacją czwartą i piątą. Stare generacje trwały po 3 lata. Myślisz że do tego nie wrócą? Wątpię, że nie, zwłaszcza, że weszła juz nowa konsola od Ninny, a oni nadal odgrzewają DSa.

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości