Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 31 dni)

Sword i Shield promo

Pokemon Valhalla patronem medialnym festiwalu Krakon 2012
27.06.2012, 15:18, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.06.2012, 15:19 przez Daru.)
Pokemon Valhalla patronem medialnym festiwalu Krakon 2012
Pokemon Valhalla obejmuje swoim patronatem festiwal Krakon, który odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia 2012 w Krakowie.
Krakon to ogólnopolski zlot miłośników fantastyki, w Polsce organizowany już od 1993 roku. W jego ostatnich odsłonach przewidziano także atrakcje dla fanów kultury japońskiej, z mangą i anime na czele. Co za tym idzie jest to też idealne miejsce dla wszystkich fanów Pokemonów, którzy chcieliby spędzić czas razem z ludźmi podobnymi do nich, powymieniać się z nimi swoimi Pokemonami i doświadczeniami.

Co specjalnego czeka na odwiedzających tegoroczny Krakon? Różnorodne bloki tematyczne: Blok RPG, Fantastyczny, Blok szeroko pojętej kultury Japońskiej, Blok Autorski, Blok Larpowy, Blok Twórczości Terry’ego Pratchetta, Blok podróżniczy oraz wiele, wiele więcej. Już teraz wiemy, że fani Pokemonów będą mogli wziąć udział w turnieju gier konsolowych oraz, jeśli dobrze pójdzie, w innych pokemonowych atrakcjach.

Więcej informacji na temat festiwalu znajdziecie na jego oficjalnej stronie internetowej. W każdej chwili możecie się na nią dostać klikając w banner na górze portalu. A jeśli chcielibyście pomóc w organizacji Bloku Pokemon na tegorocznym Krakonie, napiszcie w specjalnym wątku na naszym forum.

Już wkrótce więcej informacji!

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Arinald, Conquest, Cyris, KleszczRex, Kakyuu
27.06.2012, 15:36,
RE: Pokemon Valhalla patronem medialnym festiwalu Krakon 2012
Ogólnie przyjeżdżać, będzie turniej. A może nawet dwa.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
27.06.2012, 15:41, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.06.2012, 15:41 przez KleszczRex.)
A jednak Valhalla bierze w tym udział. Miło mi to czytać, pomimo tego, że moje plany pojechania do Krakowa zdecydowanie nie wypalą (Augustów - Kraków to nie rzut beretem...), jednak mam nadzieję, że ten cały blok pokemonowy nie będzie niewypałem a wręcz przeciwnie- będzie godną wizytówką tego tematu. Smile

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
27.06.2012, 19:15,
Będzie jakiś eventowy pokemon do pobrania?

[i]FC 3DS: 1805 2972 4484
Y IGN: Liliana
AS IGN: Luna
OR IGN: ♪Konrad♪

Cytat:Daru - 03-01-03:54 -- Pora rozp... Eee, rozwalić to forum.
Odpisz
27.06.2012, 23:43,
Trzeba przyjeżdżać na całe 3 dni? Chętnie bym przyjechał na sam turniej, więc proszę o więcej informacji (kiedy ten turniej?) Smile.
Odpisz
28.06.2012, 9:07, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.06.2012, 11:07 przez Nekuro.)
(27.06.2012, 23:43)SecretAgent-Tad napisał(a): Trzeba przyjeżdżać na całe 3 dni? Chętnie bym przyjechał na sam turniej, więc proszę o więcej informacji (kiedy ten turniej?) Smile.
Tak, jak nie pokażesz biletu powrotnego na niedziele to cię nie wpuszczą. Jasne że można przyjechać w jaki dzień się chce i wziąć udział w czym się chce.

Na stronie Krakonu:
"Akredytacje pełne będą do nabycia na terenie konwentu w cenie 55 zł, ich sprzedaż rozpoczniemy od godziny 10 w piątek(z racji faktu, że osoby z rezerwacjami wpuszczane będą na teren imprezy już od godziny 8). Osobom, które zakupią pełną akredytacje na miejscu nie gwarantujemy wygodnego miejsca w salach wspólnych. Zawsze istnieje jednak możliwość wykupienia łóżka w wygodnych warunkach w naszej bazie noclegowej w cenie 15zł/noc

Wejściówki Jednodniowe bedą do nabycia na miejscu w cenach:
Piątek – 25 zł
Sobota – 25 zł
Niedziela – 10 zł"

Co do turnieju/ów to nie ma jeszcze ustalonego programu więc pewnie będzie trzeba poczekać. Do sierpnia jeszcze sporo czasu.

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Kakyuu
28.06.2012, 11:06,
a flashcardowcy będą uznawani w turnieju czy nie

a w ogóle to będe na pewno bo mam niedaleko
Odpisz
28.06.2012, 11:52,
A ja miałam tam przyjechać tylko by się spotkać z jedną osobą i jej poświęcić czas ^^"
Wygląda na to że plany się nieco rozrosły Xx (kolega mnie zabije)

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Daru
28.06.2012, 11:57,
(28.06.2012, 11:06)Serperior napisał(a): a flashcardowcy będą uznawani w turnieju czy nie

Nie. Kupiłeś DSa, to stać Cię na oryginał.

Odpisz
28.06.2012, 15:02,
Cytat:Nie. Kupiłeś DSa, to stać Cię na oryginał.
lepiej już by zabrzmiało napisanie prostego nie z wytłumaczeniem, ze patronat PV nie popiera piractwa

swoją drogą, jak ktoś i nie che kupować orginału i woli wgrywać na flashe wszystko (to zrozumiałe, jest więcej możliwości z grą wgraną na flashu) - ma pełne do tego prawo, nie zmusisz wszystkich do kupowania orginałów
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Kapu
28.06.2012, 15:12, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.06.2012, 15:12 przez Gonzo.)
Nie ma prawa kraść.

Wolisz grać na flashu? Ok, ale przynieś oryginał flashowanej gry.

Odpisz
28.06.2012, 16:16,
Ej chłopaki spokojniej, Gonzo fakt mogłeś to zrobić grzeczniej =.=' Ale Ty Vapek nie musisz byc od razu przykładem moralności i na niego naskakiwać bo wasza "mała wojna" zaczyna sie robic irracjonalna. Więc proszę ładnie, przestańcie.

Co do turnieju, jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli będziemy mieli kilka DSów do udostępninia więc czasem wystarczy tylko sama dyskietka.

<3 Eeveelution <3
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nid

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości