Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon Conquest zawita do Europy!
28.06.2012, 12:27,
RE: Pokemon Conquest zawita do Europy!
No właśnie problem jest taki, że jeżeli USA dostaje 30 dolców, Japonia, za (w przeliczeniu) tyle samo, a Europa za 35 euro i w tym Polska, w której zarobki nie są zachodnioeuropejskie.

Nie wiem, ta gra wszędzie wyszła taniej niż wychodzą gry główne, więc byłoby wielce niefair, gdybyśmy dostali ją w cenie BW czy HGSS.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
29.06.2012, 11:35,
No niestety Europejczycy są pokrzywdzeni, doją z nas nieźle Wink A Nintendo coś nie chce zrozumieć, że nie wszystkie europejskie kraje są takie kasiaste co Niemcy, niestety. A obiło mi się o uszy, że to Bib N tak na górze dyktuje ceny i dystrybutorzy nie mają w tej kwestii nic do powiedzenia. I żeby chociaż te gry taniały, tak jak powinny tanieć. Żebym tego White'a kupując grubo po premierze (zdaje się, że bliża się półtora roku od europejskiej premiery) dostać nówkę sklepową za 50zł, ale się nie da.

A Conquest pewnie i będzie tańszy. Jak BW przy premierze kosztowały 199zł (tak słyszałam, nie wiem ile to było naprawdę, wtedy się tym nie interesowałam) to za Conquesta zażyczą sobie 179 i będzie taniej Wink Niestety obawiam się, że właśnie tak będzie. A chciałabym by było inaczej.

Odpisz
4.07.2012, 19:04,
oooh yes baby, ooh yes. Mój must-have na lipiec, za chwilę zrobię preorder Tongue

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości