Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Kolejna porcja nowinek Black2 i White2
26.06.2012, 19:02, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.06.2012, 19:28 przez Kapu.)
RE: Kolejna porcja nowinek Black2 i White2
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: sylwo12345
26.06.2012, 19:44,

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
26.06.2012, 20:28,
(24.06.2012, 20:26)Opticum napisał(a): jak ktos nie ma ochoty sie dowiadywac o nowosciach, niech nie wc hodzi do tego tematu/na forum, albo niech sobie najlepiej odetnie internet... jak mowilem, jezeli ktos nie ma ochoty sobie czytac niusow, to niech nie wchodzi do tematu o nowosciach. to jest chyba tak logiczne, ze tego nikomu nie trzeba mowic...

Damn, znowu jestem opóźniony.. No ale nic, warto wtrącić swoje trzy grosze, w końcu dyskusja to dyskusja Big Grin

"Kolejna porcja nowinek" to jednak nie jest streszczenie fabuły, a osoby ostrzeżone/zwarnowane chyba tak to właśnie zrozumiały. Może jestem dziwny, ale przynajmniej ja "nowinki" uważam za jakieś podstawowe informacje dotyczące w tym przypadku np. nazwy nowych miast, miejsc, bohaterów, itp. Jeśli komuś już tak bardzo zależy, żeby zabłysnąć, może chyba napisać w dziale B2/W2, bo sądzę, że tam już się człowiek bardziej spodziewa "bardziejszego" wgłębiania się w fabułę. Newsy to newsy, raczej większość tu wchodzi, a nie każdy ma zamiar psuć sobie całą frajdę. Spoilerowanie chyba nie boli, więc nie widzę większego problemu we wstawieniu kwadratowego nawiasu i jednego słówka więcej. Osobiście uważam, że to niewiele; kto będzie chciał to wejdzie, a jeśli ktoś woli się wstrzymać - ma możliwość. I w sumie nie rozumiem takiego poruszenia, bo chyba parę osób woli samemu przeżywać jakiekolwiek emocje, zaskoczenia w trakcie gry?

No, przepraszam, że się wtrąciłem, ale za bardzo korciło Tongue Taka natura, ech..

[Obrazek: tumblr_mnkh2a4pQ31sq6cfuo1_500.gif]

Psyduck, Psyduck everywhere :3
Odpisz
26.06.2012, 21:02,
Cytat:parę osób woli samemu przeżywać jakiekolwiek emocje, zaskoczenia w trakcie gry?

takie osoby nie wchodza do tematu z grami, o ktorych nie chca wiedziec. proste i logiczne. spoilerowanie moze bolec, kiedy kto ma crapnet, jak np. ja. jezeli ktos nie umie czytac i wchodzi w byle jakie tematy, plazo prosze. omg, jezeli nie chcesz wiedziec, w ktorym roku urodzil sie kennedy, to nie wchodzisz na wiki i tego nie sprawdzasz...
sam temat 'Kolejna porcja nowinek BW2' mowi za siebie. to cos w stylu ostrzezen na stronach 18+. jezeli chcesz - wejdz. jak nie - wypad. jednak logicznym jest, ze wchodzac na strony 18+, spotkasz sie z tematyką dla doroslych. logicznym rowniez jest fakt, iz wchodzac do tematu z nowinkami BW2, spotkasz porcje nowinek o BW2.
takze ten, maslo maslane. jest maslane, i jest maslem. america founded.

Cytat:No, przepraszam, że się wtrąciłem, ale za bardzo korciło Tongue
no okej, ale na drugi raz wypowiedz sie w sposob, ktory wnosi cos sensownie do tematu, bo napisales mi identyczną rozprawkę jak Dariusz, jednak generalnie to bełkot liter i brak sensownego powodu ~~
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Pokemonowy, Kapu, Maddox, sylwo12345
27.06.2012, 0:29,
nie wiem, czy ktoś o tym nie wie ale...
Odpisz
28.06.2012, 11:30,
(26.06.2012, 19:02)bidulek12 napisał(a):
Apropo tych 5 odznak: czy wiesz co trzeba dalej zrobić, jestem w tym samym miejscu, ale tu utknąłem. Jak idę do mistralton cave to tam blokuje mi drogę bianca i jeden z górników. Mógłbyś mi napisać co dalej trzeba zrobić. Proszę. Trzeba się gdzieś wrócić czy zdobyć jakiś item?
Odpisz
28.06.2012, 11:55,
Od tego typu pytań jest Help Center w dziale BW2

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
4.07.2012, 18:55,
ok, juz dużo dużo wiadomo na temat tych gier, aczkolwiek ja sam wolę poczekać do momentu, gdy gierki oficjalnie trafią w moje łapki i będę mógł w nie grać i sam wszystko odkrywać...

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości