Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 32 dni)

Sword i Shield promo

Nowe informacje na temat B2W2
15.06.2012, 13:27, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.06.2012, 1:00 przez Daru.)
Nowe informacje na temat B2W2
Minęły zaledwie dwa dni, a znamy już kolejne ciekawe informacje na temat nadchodzących gier Black2&White2.
  • Wkrótce będzie miała miejsce dystrybucja jajek Bulbasaura, Charmandera, Squirtle'a i Pikachu. Wszystkie trzy startery z regionu Kanto będą posiadały ruchy False Swipe oraz Block. Dodatkowo każdy Pokemon będzie umiał dwa inne niż pozostałe startery ataki:
    Bulbasaur - Frenzy Plant i Weather Ball
    Charmander - Blast Burn i Acrobatics
    Squirtle - Hydro Cannon i Follow Me
    Ataki Pikachu na ten moment nie są znane.
  • Piplup, którego będzie można pobrać za pomocą Wi-Fi będzie na 15lv, a jego ruchami będą Sing, Peck oraz Featherdance. Będzie również trzymał przedmiot - Metronome.

• Fes Missions będą nieco różniły się w zależności od posiadanej wersji gry. Na raz będzie mogło brać udział do 100 graczy. Po ukończeniu Fes Missions można zdobyć rzadkie przedmioty i Pass Powers.

• Na Join Avenue, wielkim centrum handlowym, które buduje się wraz z innymi graczami, będzie można kupić nowe przedmioty podnoszące statystyki, szczęście oraz szybkość wykluwania pokejajek. Połączenie z Join Avenue będzie możliwe przez Wi-Fi.

• Xtransceiver umożliwi branie udziału w mini-grach takich jak Balloon Catch czy Balloon Smash.

• Wprowadzony zostanie nowy system medalowy. Medale będzie można zdobywać za różne osiągnięcia w grze, np. złapanie konkretnego Pokemona. Gracze będą mogli ozdabiać swoje karty trenera zdobytymi medalami, których będzie w sumie ponad 200.

• Pojawią się nowe jagody, które nie były wcześniej dostępne.

• Tornadus, Thundurus i Landorus, które będzie można złapać za pomocą Pokemon Dream Radar będą miały zdolności Regenerator (Tornadus), Volt Absorb (Thundurus) oraz Intimidate (Landorus), lecz jeśli gracz zechce zmienić ich formę na Sacred Beast Form dzięki przedmiotowi Reflecting Mirror, zdolności Pokemonów zmienią się następująco:
    Defiant dla Tornadusa i Thundurusa oraz Sheer Force dla Landorusa.

• Pokemony przybędą wraz ze swoimi Hidden Abilities, złapane dzięki Pokemon Dream Radar.

• Keldeo zmieni swoją formę do Resolution Form tylko wtedy, gdy będzie znał atak Secret Sword. Jeżeli gracz zechce oduczyć go tego ataku, Keldeo powróci do swojej pierwotnej formy.

• Od 23 czerwca do 25 sierpnia będzie możliwość ściągnięcia skórki C-Gear z Keldeo w Resolution Form (dla gier B2W2) i w normalnej formie (dla gier BW). Obie skórki nie będą wymagały hasła.

• Istnieje pewna szansa, że Genesect w końcu będzie miał swój debiut. 11 września podobno ma zostać wydany sporych rozmiarów poradnik Pokemon z opisami wszystkich 649 stworków, w tym Keldeo, Meloetty i właśnie Genesecta.

Na sam koniec garstka screenów:

[Obrazek: keldeocgear.png][Obrazek: keldeocgear2.png]
[Obrazek: keldeo.jpg][Obrazek: zoroarkj.jpg]
[Obrazek: keldeoth.png][Obrazek: resolution.jpg][Obrazek: thundurusth.jpg]
[Obrazek: keldeoresolutionform.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Chicorii, Ertix, Conquest, Ciastek, lightning81, Vapek, Nilson
15.06.2012, 13:37, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2012, 13:47 przez naruciakk.)
RE: Nowe informacje na temat B2W2
Nowy C-Geara wygląda lepiej od starego, fajnie, że odświeżają kartę trenera, a nowe funkcje sieciowe zapowiadają się znakomicie. Szkoda, że ten preorder japońskiej wersji taki drogi ;/

[Obrazek: 4WcT8O5Swhg9SjGYSwlXCM]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
15.06.2012, 13:51,
Eh...Mnie zasmucilo tylko to iz bedzie to limit czasowy. Troche jak wyscig. No coz teraz wiem iz nie zalapie sie na wspaniale nagrody szykowane przez producentow. Sprobuje sie pospieszyc z kupieniem tej gry. Moj apetyt ciagle rosnie. Nie wytrzymam tej presji...

[Obrazek: tumblr_mpxyu3d6go1spjcuyo3_400.gif][Obrazek: tumblr_mpymytA11f1snf2zqo1_500.png]
Odpisz
15.06.2012, 14:06,
Wreszcie wiemy jak będą dostępne wszystkie hidden ability Smile Gra z każdą nowinką zapowiada się coraz ciekawiej :›

[Obrazek: 66625930.png]
Odpisz
15.06.2012, 14:10,
Cieszy mnie możliwość dostania kantowskich starterów, ale nie bardzo rozumiem w jaki sposób to ma być. Słowo "dystrybucja" kojarzy mi się z tym, że będą do ściągnięcia przez Wi-Fi, ale już stwierdzenie, że będą dostępne "w pewnym momencie gry" sugeruje, że normalnie dostaniemy je w grze, bez potrzeby żadnego ściągania przez internet. Więc w końcu jak to jest?
Na screenach z CoroCor można było zobaczyć Chikoritę, więc może johtowskie startery też będą do zdobycia w podobny sposób, fajnie by było ^^

Pipul na Wi-Fi... Jak widzę jeszcze twórcą nie przeszło faworyzowanie tego Pokemona przez to cholerne anime Diamond & Pearl, gdzie był drugim Pikaczem nie włażącym do kuli. No chyba, że później pozostałe startery z Sinnoh maja być tak rozdawane.

Z tym Genesectem to gdzieś parę dni temu o tym czytałam. Jeśli faktycznie ma być w tym poradniku to już za jakiś czas powinien być oficjalnie ujawniony, ale dziwne by to było. Najprawdopodobniej będzie gwiazdą przyszłorocznego filmu i dziwi mnie jakoby nie mieliby czekać z ujawnieniem Poka aż do jego zapowiedzi jak to bywało wcześniej. Chociaż zamiast Greya, którego wszyscy się spodziewali, dostaliśmy sequele BW, teraz może twórcy rezygnują z kolejnych tradycji.

ania81 napisał(a):Eh...Mnie zasmucilo tylko to iz bedzie to limit czasowy. Troche jak wyscig.
Tak to już niestety jest. Już się przyzwyczaiłam doi tego, że omijają mnie wszelakie eventy, bo one muszą mieć limit czasowy, a ja nie ma kasy na kupno gry. Ominęły mnie wszystkie eventy związane z HGSS, najpewniej ominą mnie też wszystkie z BW (na tego rozdawanego powtórnie Victiniego też na 99,9% się nie załapię), ale może uda się wyrwać te na BW2, jak dorwę grę w miarę szybko po premierze w Europie. Żeby tylko udało się załapać na wakacyjną pracę, nikt mi od tak kasy na gry nie da.

Odpisz
15.06.2012, 14:16,
Chicorii ja to rozumiem tak, że nie od razu na początku gry będzie możliwość ściągnięcia Bulby, Squirtle i Charmandera. Prawdopodobnie wydadzą gry i dopiero po jakimś czasie ogłoszą event na te startery i jajo z Pikachu. Oczywiście mogę się mylić, gdyż nie znam japońskiego.

Tutaj jest informacja dotycząca starterów (po japońsku). Gdyby ktoś chętny znalazłby się do przetłumaczenia, bylibyśmy mądrzejsi.
Odpisz
15.06.2012, 14:46,
Z tego co tam wyczytalem to PODOBNO te startery będą z pokejajek, i będą rozdawane (nic nie pisze o wifi) jako prezent w grze. Gracz musi dokonać wyboru na chybil trafil!

Bardzo mnie cieszą te informacje Smile Podoba mi się nowy wygląd Xtransceivera, i mam nnadzieję że będzie można się jakoś dostać do Etralinku, do tego dlugiego mostu w środku czy co tam jest.
Nowe berry? Po co? Potrzebne to do Musicalu, albo do PokeWood, albo po co? Hmm... ciekawe, chyba najciekawsza jak dotąd informacja Smile. Z niecierpliwością wyczekuję premiery tej gry. Zmiany jakie szykuje nam region Unova są OGROMNE.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Kapu, Nilson
15.06.2012, 15:12,
Świetnie, że będą startery z Kanto. Należy też zwrócić uwagę na nowe rodzaje jagód i możliwy debiut Genesecta. Intryguje mnie Pokemon, którego tak długo przetrzymują bez większych wzmianek, czy informacji...

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
15.06.2012, 15:37,
Tą skórkę C-gear z Keldeo będzie można pobrać na angielską wersję gry B&W?

[i]FC 3DS: 1805 2972 4484
Y IGN: Liliana
AS IGN: Luna
OR IGN: ♪Konrad♪

Cytat:Daru - 03-01-03:54 -- Pora rozp... Eee, rozwalić to forum.
Odpisz
15.06.2012, 16:00,
Jaram się Big Grin
Mam coraz większą chrapkę na Pokemon Black 2 po Japońsku Big Grin

Dystrybucja pokemonów z Kanto jest naprawdę interesująca.

Odpisz
15.06.2012, 16:37,
Coraz więcej i wiecej informacji ze świata gier Black2 i White2. Tylko szkoda że tak mało jest informacji co do nowych exclusivów na obie wersje. Ciekawe czy Keldeo będzie można pobrać na pierwsze wersje Black i White. Dziwi mnie także fakt, że mimo iż odcinki o 3 dżinach w stanach były już wyemitowane to dalej nie ma żadnego eventu na drugiego dżina by złapać trzeciego juz w grzeUndecided , ale cóż może czekają aż w Europie będzie już po premierze w/w odcinków i wtedyWink .

[Obrazek: poke.jpg]
[Obrazek: 2a6adca4e22186a1med.jpg]
FC Pokemon White 5372-3791-5838
FC Pokemon Platinum 0862-8363-8709
FC Pokemon Heart Gold 2322-7921-0160
FC Pokemon Black 2 3611-9535-3467
Odpisz
15.06.2012, 17:16,
Ciesze się na samą myśl o tej grze.Big Grin Każda nowa informacja sprawia że jeszcze bardziej nie mogę się doczekać, fajnie z tą informacją o starterach z Kanto. Jestem ciekawa również Genesecta.
A co do tej strony
To trzeba zebrać cztery rodzaje produktów z fok następnie otrzyma się pieczęć dzięki której będziemy mogli otrzymać pokejajo.

Za jakiekolwiek błędy i pomyłki oraz jeżeli to co napisałam okaże się błędne z góry przepraszam

Odpisz
15.06.2012, 20:04,
omujborze, ale brzydactwa. wlasnie moje jaranie sie i cwiczenie palcow do BW2 opadlo o jakies 20% :C

Dla Pana tworzącego efekty wizualne i ogółem grafikę B2W2!
[Obrazek: keldeocgear.png]

Ode mnie:
[Obrazek: mkay_o_255753.jpg]

Poza tym, co to za obrzydliwy trener? Wygląda jak Goku z DB. Boze, za jakie grzechy mam grac saiyanem w pokemony?

[Obrazek: fWkMg.png]
Odpisz
15.06.2012, 22:01,
Event ze starterami... Jeśli nie mają DW ability to Block... False Swipe... Elementarne Hyper Beamy... to są... cholernie przydatne ataki. Ahm... Poza tym te wszystkie Poki można przerzucić sobie z HG/SS albo znaleźć na GTSie. Tongue KyPINA.

Co do kunia - fajny. Lepiej wygląda niż w formie leszczowatej.

Opticum - masz dwa przejedzone wszystkim kotlety w jednym. Ale ja tam na niektóre gry z DBZ nie narzekam, poza tym widać że twórcy robią bardzo dużo usprawnień, więc jak dla mnie to nawet gdyby tam rzeczywiście był Goku, i tak będę miał hype na tą gierkę ;p

[Obrazek: bonku.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nilson
18.06.2012, 14:55,
(15.06.2012, 16:37)Pikaforek777 napisał(a): Ciekawe czy Keldeo będzie można pobrać na pierwsze wersje Black i White. Dziwi mnie także fakt, że mimo iż odcinki o 3 dżinach w stanach były już wyemitowane to dalej nie ma żadnego eventu na drugiego dżina by złapać trzeciego juz w grzeUndecided

Zarowno Keldeo jak i Meolette bedzie mozna pobrac do BW. Nie bylo jeszcze zadnego oficjalnego eventu z nimi a wiemy ze w samej grze zarowno kuc jak i diva maja swoje inside-game-eventy (Keldeo -nauka sacred sword, Meoletta - zmiana formy) wiec nie masz co panikowac Big Grin

Nie masz gina? To od czego masz GTSa? Wystarczy poszukac dobrzch ofert (nie legendy lvl.9) i masz wszystko zalatwione, Nintendo nie ulatwi wszystkiego samymi mystery giftami, trzeba sie naszukac Tongue

Startery..no jak ktos nie ma mozliwosci przeniesienia z innych gier to rzeczywiscie ma sie czym ekscytowac... moje przebyly dluga droge FR - Pt - SS a w koncu B i mimo wielu przygod i cierpien ze sposobem uploadowania poksow do B nie zaluje Big Grin (ten kto wymyslil ta dziadowska aplikacje rzucania kulka w pokemony niech umrze..transfer lab zasra*y -.-)

Jaram sie nowym Keldeo, czekam na Genesecta, jesli naprawde istnieje Big Grin

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości