Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Ulubione Anime
28.10.2012, 22:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.11.2012 21:45 przez RvN.)
RE: Ulubione Anime
(1.08.2012 8:40)KoNu$ napisał(a):  Nr 4 - To nosiło nazwę bodajże Power Stone, również super, bardzo
Aha jedno z twoich "ulubionych anime" i nie pamiętasz nazwy. Fajnie, że wymieniłeś wszystkie anime jakie obejrzałeś, ale to nie na tym ten temat polega. Tu się wymienia TYLKO ulubione.

(1.07.2012 20:27)Ingram napisał(a):  Inne jakie lubię choć nie lecą w tv
Od kiedy kryterium wybierania polega na tym czy coś leci w telewizji czy nie? Większość ludzi ogląda wszystko na necie online.

I czemu większość z was wśród ulubionych wymienia Pokemony i Naruto? To drugie jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale to pod warunkiem, że nie mówimy o tym zdubbingowanym gównie co leci lub leciało na Jetix/Disney XD. Ale co do Pokemonów to naprawdę tego nie rozumiem. Bierze się na pewno z tego, że większość z was poza tym co jest w telewizji nie widziała niczego i nawet nie wie jak wygląda fajne anime. Jakbyście zobaczyli inne to nawet u was pokemonki nie byłyby w pierwszej 10 ulubionych.

A wracając do tematu to moim ulubionym anime jest FullMetal Alchemist (zarówna wersja, która nie jest na podstawie mangi, jak i Brotherhood). Gdybym miał sklasyfikować Pokemony jako anime, to byłyby gdzieś na samym końcu mojej listy.

[Obrazek: paramore+(1).jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Wojtek
28.10.2012, 23:28
Dość surowe podejście do animie Pokemon, niestety zrozumiałe... Choć przynajmniej manga tutaj daje radę Wink

Jeśli chodzi o moje ulubione anime, to bez apelacyjnie na pierwszym miejscu będzie to Naruto Shippu(u)den. Pierwszej serii jakoś tak bardzo nie lubię, za to mange po prostu mógłbym wchłaniać w każdej wolnej chwili... Dalej kolejno Dragon Ball, Bleach i na obecną chwilę jeszcze One Piece. Choć z tym dopiero się rozkręcam Smile
Odpisz
29.10.2012, 11:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.10.2012 11:32 przez Reel.)
(28.10.2012 22:54)RvN napisał(a):  I czemu większość z was wśród ulubionych wymienia Pokemony i Naruto?

No bo innych nie widzieli. W ogóle to patrzę na ten temat i jest tak niespecjalnie sensowny, bo każdy tylko pisze posty, że oglądał Pokemony, Naróto, Blicze, Sragon Bale i inne szity.

IMO należałoby ten temat wywalić i zrobić nowy, z zastrzeżeniem, że osoba pisząca post musi mieć co najmniej x obejrzanych anime (gdzie x wynosi np. 20), z których w temacie wymienia dajmy na to góra połowę. Bo tak to 90% to te same posty z zachwytami nad jakością dialogów w Naruto.

-Narutooooooo!!
-Sasukeeeeeeeeee!!
-Narutoooooo!!
-Sasukeeeeeeeeeeeee!!
-Narutoooo!!
itd.

PS Żeby nie było, sam oglądałem Naruto... Jakieś 6 lat temu, na youtubie, gdy ten startował. Pewnie teraz jakbym odpalił to bym się zaczął walić w głowę i zadawać pytania typu "bosh, co ja w tym widziałem"... Meh.

A, i co do tematu, zupdate'owałem swoją listę ulubionych, jest jakąś stronę temu.

Odpisz
29.10.2012, 17:09
Ulubione anime ? Cóż praktycznie każde anime które obejrzałem do końca ma w sobie coś co lubię. Jednak do ulubionych mogę zaliczyć:

- One Piece - naprawdę fajny shounen. Z początku miałem nie byłem zbyt przekonany do tego anime. Nudny początek i słaba kreska mogą trochę odstraszyć, ale kiedy przebrnie się przez nudnawy początek anime wciąga niesamowicie.Co do kreski to z czasem ulega znacznej poprawie i naprawdę może się spodobać.

- Code Geas R1 i R2 - anime po prostu cud miód i orzeszki. Wciągnęło mnie tak że kiedy zacząłem oglądać chłonąłem jeden odcinek po drugim bez przerwy. To anime jest tak wspaniałe że aż brak mi słów.

- Zero No Tsukaima - muszę się przyznać że lubię tego typu romansidła komediowe, szczególnie jeśli dzieją się w świecie fantasy.

- Toradora - jak już mówiłem lubię tego typu romansidła

- Seto no Hanayome - naprawdę dojechana komedia. Jeszcze nigdy żadne anime nie przyprawiło mnie o taki ból brzucha ze śmiechu xD

- Fate/Zero - Obejrzałem stosunkowo niedawno, ale bardzo mi się spodobało. Zdecydowanie moje klimaty.

- Guilty Crown - przez wielu anime uważane za zwykłego średniaka albo po prostu słabeusza. Opinia niektórych jest zapewne uzasadniona bo w anime jest naprawdę dużo idiotyzmów i niedopracowań. Jednak dla mnie miało ono jakiś niepowtarzalny urok i przywiązałem się do niego. Na koniec dodam że najlepszą cechą tego anime jest oprawa audiowizualna która stoi na najwyższym poziomie.

Do grona tych moich ulubieńców kiedyś wcisnąłbym jeszcze naruto jednak o ile manga cały czas trzyma poziom to anime od jakichś 2-3 lat drastycznie zeszło na psy.

Ludzie mogą być w internecie kim tylko chcą ! Dlaczego jednak tak często wybierają bycie debilami...

[Obrazek: 6xea.gif]
Odpisz
31.10.2012, 12:57
Cytat:-Narutooooooo!!
-Sasukeeeeeeeeee!!
-Narutoooooo!!
-Sasukeeeeeeeeeeeee!!
-Narutoooo!!
itd.
pomyliłeś Naruto z Akirą xDDDDDDEDDDD
Odpisz
2.11.2012, 15:07
0.Pokemon Black and White Rival Destines(widziałem chyba wszystkie odcinki po ang.)
1.Naruto Shippuden
2.Thundecats
3.Scoby-Doo (oglądam gdy nic ciekawego nie leci)
4.Digimon
5.Bleach
Odpisz
2.11.2012, 15:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.11.2012 15:26 przez Suisho Kasumi.)
Eeee... Thundercats i Scooby-Doo są anime tylko jeśli przyjmiemy japońskie znaczenie tego słowa (czyli "jakakolwiek animacja niezależnie od pochodzenia"). Możliwe że Japończycy coś tam robili przynajmniej przy niektórych odcinkach (w latach 80. i wczesnych 90. było prawie normą że zachodnie wytwórnie zlecały wykonanie animacji w Japonii, nawet Disney "wyręczał" się przez pewien czas TMSem), ale powszechnie jest raczej przyjęte że to nie wystarczy by daną produkcję określić jako anime.
Odpisz
5.11.2012, 13:30
Trudno mi powiedzieć, bo niewiele ostatnio oglądam. Jeśli mówimy o odcinkowych, to oglądam Naruto, choć w ostatnich odcinkach zdecydowanie osłabło. Poza tym Hellsing, Haibane Renmei i BECK. A jeśli idzie o filmy, to kocham animacje studia Ghibli. Podobały mi się też Appleseed i Vexile.

[Obrazek: bannerwed.jpg]
Odpisz
5.11.2012, 16:42
Ja z anime to Kuroshitsuji i Sonica. Głównie Sonica (i pokemony oczywiście). Obejrzałam wszystkie odcinki po polsku, angielsku i japońsku. Tiaaaaaa..... :3

[Obrazek: tumblr_n28ik2WG1x1rybt6lo1_500.gif]
Odpisz
5.11.2012, 20:17
dodatkowo
Dragon Ball
Dragon Ball Z
Odpisz
5.11.2012, 21:44
(5.11.2012 20:17)shiny01 napisał(a):  dodatkowo
Dragon Ball
Dragon Ball Z
Jak to dodatkowo? To ciekawe, że nie wymieniłeś tego w pierwszym swoim poście i nie potrafisz zapamiętać jakie anime najbardziej lubisz, tylko dopiero później ci się o tym przypomina.
Aha i proszę cię. Zanim się tutaj zaczniesz udzielać to zobacz na wikipedii czy jakiejkolwiek innej stronie co to jest anime, bo wymieniając wśród tytułów Scooby-Doo tylko się kompromitujesz.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AkioPL
11.12.2012, 20:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.12.2012 14:40 przez Microice.)
1.Pokemon- bardzo fajne polecam.
2.Beyblade-anime spoko polecam.

Odpisz
12.12.2012, 13:57
(11.12.2012 20:02)microice3 napisał(a):  3.Galactic futboll- bardzo fajna historia polecam.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Galactik_Football
pl.wikipedia.org napisał(a):Galactik Football (2006 - obecnie) – francuski serial animowany
Tak bardzo anime

[Obrazek: X5YbP9G.png]
Odpisz
13.12.2012, 18:24
(11.12.2012 20:02)microice3 napisał(a):  3.Galactic futboll- bardzo fajna historia polecam.
Naprawdę powinniście na tym forum coś zrobić z takimi idiotami, bo się tłumaczy n razy, a i tak nie dociera. Nie zagłębiam się za bardzo w inne działy u was na forum, ale podejrzewam, że też można się pośmiać tak jak z tego pana wyżej.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Gonzo, AkioPL
13.12.2012, 20:18
(13.12.2012 18:24)RvN napisał(a):  
Naprawdę powinniście na tym forum coś zrobić z takimi idiotami, bo się tłumaczy n razy, a i tak nie dociera. Nie zagłębiam się za bardzo w inne działy u was na forum, ale podejrzewam, że też można się pośmiać tak jak z tego pana wyżej.

^polecam dział fan fiction Wink

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości