Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Ulubione Anime
19.09.2010, 0:02
RE: Ulubione Anime
3 Najlepsze:

1.Dragon Ball - Głównie za sentyment i wspomnienia z dzieciństwa.Nie tak dawno obejrzałem wszystkie odcinki od nowa i co jak co,ale to zawsze będzie najlepszym anime jakie powstało.
2.Death Note - Fabuła jest niesamowita. Wszystko jest bardzo dobrze przemyślane i czasami trzeba było,aż zastopować i przemyśleć co się do tej pory wydarzyło ;p
3.Fullmetal Alchemist - Niesamowicie wciągające. Aż do ostatniego odcinka.

[Obrazek: db0op.jpg]
Odpisz
19.09.2010, 22:42
(21.08.2010 8:25)Angel napisał(a):  Ja tam raczej nie oglądam żadnych anime ;p Oglądałem tylko te, co leciały w Polsce na antenie xD
Ale najlepsze z nich są:
-Pokemony
-Beyblade
-Shaman King(szkoda, że krótkie Tongue)

Może niedługo oglądnę jakieś "polecane" anime Smile

Shaman King jest krótkie? 64 odcinki?
To co ma powiedzieć taki Air, który wyrobił z 4 wątkami fabularnymi w 12 odcinków?
Albo Ef, który w 12 odcinkach opowiedział 2 prawie niezależne historie i uzupełniła je opowiadając w crossoverze 2 kolejne niezależne historie?
Albo Baccano, które opowiedziało złożoną 3-poziomową historie, zakańczając każdy oddzielny wątek w 15 odcinkach? (sam się nie dawno zdziwiłem, bo ciągle mam wrażenie, ze tych odcinków było 2 razy tyle...)

(21.08.2010 19:45)y0urch0ice napisał(a):  Moje to Dragon Ball, Medabots,Teknoman, Pokemon i Shaman King. W momencie pisania tego posta jestem na pierwszym odcinku Fullmetal Alchemist więc zobaczymy Big Grin

edit: FMA rządzi xD jestem na odcinku w którym Scar spalił bibliotekę walcząć z Homunkulusami xD SUPER SUPER SUPER !

Jeżeli oglądasz normalnego FMA, a nie Brotherhooda, to przerwij i obejrzyj Brotherhooda, jest o niebo lepszy.

(19.09.2010 0:02)Adam0n napisał(a):  3 Najlepsze:

1.Dragon Ball - Głównie za sentyment i wspomnienia z dzieciństwa.Nie tak dawno obejrzałem wszystkie odcinki od nowa i co jak co,ale to zawsze będzie najlepszym anime jakie powstało.
2.Death Note - Fabuła jest niesamowita. Wszystko jest bardzo dobrze przemyślane i czasami trzeba było,aż zastopować i przemyśleć co się do tej pory wydarzyło ;p
3.Fullmetal Alchemist - Niesamowicie wciągające. Aż do ostatniego odcinka.

Co do FMA: Patrz wyżej.

Co do DN: Mnie on tak bardzo do myślenia nie zmuszał Undecided Fabuła opracowana co prawda genialnie, ale na tyle skomplikowana nie była, żebym musiał przerywać czytanie (w przypadku DN wybrałem papierową wersję). Można było co prawda pogubić się w dialogach (np. dedukcjach L'a) ale zagmatwana akcja nie była, przynajmniej w porównaniu z takimi tytułami jak Baccano! czy Higurashi no Naku Koro ni.

[Obrazek: sig.php]
Odpisz
19.09.2010, 22:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.09.2010 22:58 przez rubin.)
Anime oglądam raczej od wielkiego dzwonu, ale z tych co widziałam podobały mi się Ouran High School Host Club i Last Excile. No i Fushigi Yugi, choćby za sam humor Smile

[Obrazek: mudkipsx.png]

Cytat:Never argue with an idiot. They drag you down to their own level and then beat you with experience.
Odpisz
7.10.2010, 15:07
Wreszcie ktoś pomyślał o niszy AnimeFanów i proponuje w normalnej TV ( a nie żaden niszowy Hyper co go ogląda 4 tys. widzów ) blok z Anime w normalnych godzinach ( nie żadna 2 w nocy jak na AXN Sci Fi, ani żadna 23:30 jak na Hyperze z napisami ) z wspaniałymi tradycyjnymi lektorami których znamy tylko z boomu na VHS w latach 90, nałożonych na włoski dubbing i japoński obraz.
http://media2.pl/media/69723-pasmo-anime...nii-1.html
Ot, Polonia 1 od tylu lat emituje te same serie, w rożniastych godzinach
( raz 6:35, raz 19:35 )
, a teraz zebrała to do kupy, i promuje
( nie to co strachliwy Polsat, co ostatnie reklamy Anime jakie puszczał to były zapowiedzi 5 sezonu Poków i powtórka BeyBlada w 2005 r., potem Metropolis z lektorem, a w tamtym roku Kota w Butach z pokemonowym dubbingiem).

Co do tematu tego tematu, to ja Poki lubię oglądać tylko ze względu na dubbing i muzykę, natomiast od zawsze, lubię YGO za fabułę, BeyBlade też uszło ( ciekawy motyw z Rosją i tymi sierocińcami ), Mistrzowie Kaijudo to takie dzisiejsze Bobobo-bo...z okresów, kiedy miałem czas na oglądanie anime na kompie, to się obejrzało Pale Cocon, Metropolis ( a nie, to widziałem na Polsacie ), AniMatrix, Furi Kuri, Green Green, Foxy Nudes Rolleyes , Strange Love, Piłka w Grze, W krainie bogów ( a tu, to zasługa TVP )...czyli pomieszanie z poplątaniem, zrodzone z ok. 8 lat biernego zainteresowania tematem - z czego do kupy biorąc, tylko ok. 3 są aktywne.

Cherish Balle daję wtedy, gdy zgadzam się z autorem postu/chcę zaznaczyć, że czytałem dany temat/nie chcę pisać postu i wybieram sobie post kogoś, który jest zbliżony do mojego poglądu.
Moja działalność na Polskiej PokeScenie (PPS):Obecnie jestem (od 2009 r.) adminem na forum PokeCollect (założone w 2007 r.)
Ale kiedyś byłem (w nawiasach okres mojej działalności):
- redaktorem na stronach: Pokemon Valhalli (2008 - styczeń 2011) i (śp.) PokeSerwis.pl (2009-10).
- adminem na już nieistniejących stronach: PokeMedia (2006-08) i PokemonPowrót (2008)
- moderatorem ( sierpień 2010 r. - październik 2011 r. oraz od maja 2013 do stycznia 2014) na tym forum czyli PVF
- współadminem na nieistniejących już stronach: PokeShadow (2008), PokePlanet2 (2008), PokemonMasters (2009), PokemonBeta (2009), PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. Oraz na nieistniejącym już forum PokemonBlackChaos (od 2010 do końca forum czyli 2012)
W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum (śp.) PokeRang, od 2010 r. prowadziłem stronę Pokemons.tnb.pl która nadal jest w necie, ale od końca 2011 r. ją porzuciłem.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Cynd Ninja
7.10.2010, 15:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.10.2010 15:37 przez Cynd Ninja.)
(7.10.2010 15:07)PokeMan napisał(a):  ( a nie żaden niszowy Hyper co go ogląda 4 tys. widzów ) blok z Anime w normalnych godzinach ( nie żadna 2 w nocy jak na AXN Sci Fi, ani żadna 23:30 jak na Hyperze z napisami )

1. Nie tyle niszowy, co rzadki, np. ja sam bym osobiście chciał mieć Hypera, ale na Śląsku możesz go tylko obejrzeć przez Cyfrę+ albo Cyrfowy Polsat i to w obu przypadkach trzeba wykupić specjalny pakiet, no thank you.

2. Na AXN SiFi lecą anime wcześniej czasem (choć osobiście obejrzałem tam tylko Samurai 7, w godzinach ok. 16, ale to już było dawno)

Cytat:W pierwszych miesiącach będą to następujące tytuły: "W Królestwie Kalendarza" (19:35-20:05), "GIGI" (20:35-21.05), "Tygrysia Maska" (21:35-22:05).

Super, puszczą tytuły dla dzieci, sprzed 20lat. Wszyscy fani anime 16+ z pewnością się ucieszą na anime dla 6 latków, a archaiczna grafika odstraszy wszystkich młodszych. (Moja 4/5(nie pamiętam xP)-letnia kuzynka nie wie nawet po co chodzić do kina na filmy, które nie są w 3D.)

(7.10.2010 15:07)PokeMan napisał(a):  (...) Mistrzowie Kaijudo to takie dzisiejsze Bobobo-bo...z okresów, kiedy miałem czas na oglądanie anime na kompie, to się obejrzało Pale Cocon, Metropolis ( a nie, to widziałem na Polsacie ), AniMatrix, Furi Kuri, Green Green, Foxy Nudes Rolleyes , Strange Love, Piłka w Grze, W krainie bogów ( a tu, to zasługa TVP )...czyli pomieszanie z poplątaniem, zrodzone z ok. 8 lat biernego zainteresowania tematem - z czego do kupy biorąc, tylko ok. 3 są aktywne.

Po kolei:
1. W Duel Masters zachowywują resztki umysłu widzów, do oglądania Bobobo potrzeba deski, żeby mieć czym się walić w łeb. W mojej skali pierwsze ma 4/10, a drugie 1/10

2. Wymieniłeś 5 anime których nie znam, w tym tylko 2 hentajowate. Cherish się należy i +5 do szacunku.

[Obrazek: sig.php]
Odpisz
7.10.2010, 17:06
Błąd, w CP nie masz Hypera ilekolwiek nie zapłacisz.
A Duel Masters, owszem, kompletnie różni się od Bo x ileś i fabułą i rodzajem/poziomem humoru Tongue Swoją drogą to było moje ulubione anime z tego co Cartoon Network dawał...
Odpisz
7.10.2010, 18:44
Death Note - cóż, jestem wielką fanką L'a. Podobają mi się przede wszystkim motywy związane z dedukcją i planowaniem. Autor mangi musi być geniuszem. Późniejsze chaptery straciły poziom, momentami aż nużyły.
Stray dogs howling in the dark - wersja anime mojej ulubionej mangi, lepiej dopracowana pod kątem graficznym. Szkoda, że póki co tylko 4 odcinki. Uwielbiam postacie Naoto i Haine'a
Bleach - odcinki o wizycie w Soul Society są po prostu świetne. Tu moją ulubioną postacią jest Byakuya
Naruto - oglądałam do 70 odcinka Shippudena, mangę czytam na bieżąco. Najbardziej podoba mi się postać Kakashiego + ew. Shikamaru.

Jako dziecko oglądałam:
Pokemony - 15.15 w TV4 - godzina zero ;D
Sailor Moon - to w przedszkolu. Już nie pamiętam, o co chodziło w tym anime.

Oglądam jeszcze inne anime, ale to już rzadziej. Aktualnie o nich nie pamiętam.
Odpisz
9.10.2010, 20:46
Dragon Ball i oczywiście Pokemon. Ale na Hyperze są też takie anime wieczorem, to sobie różne czasem oglądam.

I am lonely... Do you play with me... ?

Lucario ciągle jest the best, ale już nie będę tego miał w sygnie.
Odpisz
10.10.2010, 18:18
Death Note, Vampire Knight, Tsubasa Chronicle i Rozen Maiden.

Dratini! <3
Odpisz
13.11.2010, 14:27
Naruto & Shippuuden - uwielbiam, ale się przeginają z ożywianiem
Bleach - niesamowita seria, ale już się kończy ^^
FMA & Brotherhood - najulubieńsza seria i zawsze będę miał sentyment
Soul Eater - najbardziej lubię Soula i Deatha ! Big Grin
Death Note - byłem za L. Smile
Odpisz
13.11.2010, 14:46
O, widzę, że sporo osób odczuwa sentymenty do lat dzieciństwa...

Moja lista:

- Dragon Ball Z, Capitain Tsubasa - dwa anime, które były wielką częścią mojego dzieciństwa. Choćby się waliło, czy paliło - kolejny odcinek Tsubasy lub Goku i paczki trzeba było obejrzeć.
- Ouran High School Host Club - komedia opowiadająca o życiu bogaczy w szkole (wbrew pozorom, szkoła występuje tam tylko jako budynek, a nie instytucja). Tacy to mają dobrze - tylko jakieś kluby, a zero nauki ;_;
- Nyan Koi! - komedia z niesłusznie przyklejonym romansem. Owszem, pojawia się on tam kilka razy, ale... Osobiście uważam, że jak na komedię romantyczną (bo chyba tak figuruje opis tego anime), to romansów jest tam za mało. A o czym jest to anime? Strzeżcie się kocich pomników. Najlepiej ich nie niszczcie.
- Onegai Twins - nie wiem, czy tego anime nie obejrzałem w jeden dzień. Genialna komedia z dużym wątkiem romantycznym (często jest on karcony... Ach, te trojaczki)
- Nogizaka Haruka no Himitsu - Kolejna świetna komedia romantyczna. Związki bogaczy z mniej bogatymi często są określane jako nietrwałe, ale... Cóż, w tym anime to bohaterowie wpierw muszą określić trapiące ich uczucie, a co dopiero mówić o pełnej miłości.
- Tonagura! - Jeśli masz wolny wieczór i chcesz się pośmiać - POLECAM. Lekkie anime, można powiedzieć, że w stylu "Love Hina". Komedia, komedia, komedia. Romansu to tam jest tyle, ile krótkich wątków w Dragon Ballu - malutko.
Odpisz
13.11.2010, 17:39
Dopiero ostatnio zaczęłam anime oglądać, więc mam sporo do nadrobienia Big Grin
Na razie całą obejrzałam tylko Peach Girl i kończę Kamikaze Kaitou Jeanne - obydwa wybrane ze względu na mangi z mojego dzieciństwa. Nie ma porównania w stosunku do komiksowego pierwowzoru (szczególnie w drugim przypadku), ale nie jest źle. No i Pokemony.

Nothing but a dead scene
Product of a white dream
Odpisz
16.12.2010, 12:29
1 Eureka seven
2 Full metal alchemist
3 naruto
Odpisz
11.01.2011, 23:04
Dawno ktoś się nie wypowiadał... Widocznie będę pierwszy po Nowym Roku

1. Naruto
2. Bleach
3. Wolf's Rain
Odpisz
12.01.2011, 0:05
Ja tam sie za bardzo czym chwalic nie mam ( nie lubie "zawaansowanych anime" )

1. Naruto - Po prostu fajne...
2.Shaman's King - To samo co w 1. Tongue
3.Oban Star Racers (POKER FACE) - ogladalo sie w wieku 10-11 lat :> Sentyment ^^

..▓▓..▓▓
..▓▓......▓▓
..▓▓......▓▓..................▓▓▓▓
..▓▓......▓▓..............▓▓......▓▓▓▓
..▓▓....▓▓..............▓......▓▓......▓▓
....▓▓....▓............▓....▓▓....▓▓▓....▓▓
......▓▓....▓........▓....▓▓..........▓▓....▓
........▓▓..▓▓....▓▓..▓▓................▓▓
........▓▓......▓▓....▓▓
.......▓......................▓
.....▓.........................▓
....▓......^..........^......▓