Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Dwa nowe materiały promujące B2/W2
3.06.2012, 11:22
Dwa nowe materiały promujące B2/W2
W dzisiejszym odcinku japońskiego show Pokemon Smash! zostały pokazane dwa nowe materiały promujące nadchodzące gry Pokemon Black2/White2 w formie filmików.

Pierwszy, zaczyna się od sceny walki 3D Białego Kyurema przeciwko Czarnemu. Robi ona naprawdę piorunujące wrażenie! W tym filmiku zauważymy fragment bitwy 3 na 3, normalne formy Reshirama i Zekroma oraz spotkanie Ghetsisa z N.

Drugi film prezentuje wybór starterów, scene z miejsca jakim jest PokeWood. Potwierdza on także, że w nowej numeracji Unova swoje miejsce będą mieć: Emolga, Buneary i Lapras.

Video dzięki Filb.de

[Obrazek: 2015a.png]

Farfecz dance studio
[Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ciastek, KleszczRex, lightning81, Nekuro
3.06.2012, 11:30
RE: Dwa nowe materiały promujące B2/W2
Hura, będzie Lapras!

A na grę czekam coraz niecierpliwiej. Szkoda, że do premiery (europejskiej) jeszcze daleko...

Odpisz
3.06.2012, 12:06
O Ghetsis! Tęskniłem. Ciekawe, czy N znowu się z nim zbrata. To byłoby głupie z jego strony, ale nie takie głupoty ma na koncie Jednoliterowy. Na jednym trailerze widać salę, w której przeszkadzać będą silne wiatry, czyli będzie to sala Latających, czyli Skyla zostaje. Zostali do potwierdzenia jeszcze Drayden/Iris, Burgh i Clay, któregoś z nich nie będzie. Buneary i Lapras w Dexie? Okej, mogą być.
Odpisz
3.06.2012, 12:10
Po tych zapowiedziach o pokesmashu mowiących ile to oni informacji udziela na temat nowej gry liczyłem na odrobinę więcej, a nie jakieś 2 trailery pokazujące ciągle to samo Sad Ale co tam premiera w europie będzie dopiero za 3 miechy wiec wszystko przed kupnem i tak bede wiedzial. Pozdro

[Obrazek: poke.jpg]
[Obrazek: 2a6adca4e22186a1med.jpg]
FC Pokemon White 5372-3791-5838
FC Pokemon Platinum 0862-8363-8709
FC Pokemon Heart Gold 2322-7921-0160
FC Pokemon Black 2 3611-9535-3467
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ted
3.06.2012, 12:34
Myślę, że te trailery nie są teraz potrzebne. Gra w japońskich sklepach niedługo się pojawi, to po kiego grzyba oni dają trailery, skoro jest już ich masa. Każdy ten trailer dużo nowych informacji nie podaje...

Jeśli jest buneary w nowym dexie to będzie też lopunny Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Kapu, Bidulkę
3.06.2012, 12:38
Kuyrem vs Zekrom - tym razem N chyba nie potraktuje Ghetsisa z taką miłością, tym bardziej, że wyraźnie widać scenę walki między nimi (choć... kto wie, co goście z Japonii wymyślą). Skyla powraca- weee (napisali już o tym na Serebii, co nie budzi we mnie stuprocentowego zaufania... chociaż zabawa z powietrzem wzbudza tylko jedną myśl).

Ponadto więcej obrazków i nagrań- większy banan na twarzy. Oszczędzanie czas zacząć.

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: lightning81
3.06.2012, 12:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.06.2012 12:41 przez lightning81.)
Jej! Ja juz nie wytrzymam! Dlaczego japonczycy musza zawsze byc przed nami?! Lapras, bardzo fajnie, chociaz i tak mam juz ich kilku, a przy trailerze to Ghetis spotkal sie z N'em i byli przy nich Kyurem i Reshiram. Moje podejzenia powoli sie sprawdzaja. Oni zostana polaczeni przed naszymi oczyma i o ile sie nie myle to ten zwoj, ktory trzymaja Triada Cieni to przedmiot do przyzwania Czarnego/Bialego Kyurema. N byl chyba po naszej stronie, Ghetis znowu probuje zapanowac nad swiatem. Ta gra naprawde bedzie hitem! I ta sala, no no, odnowienie, nowe emocje, rowna sie usmiech na mej twarzy. Producenci powoli ujawniaja historie, ktora bedzie mozna przezyc w grze. Biore sie za ogladanie tego jeszcze kilka razy.

[Obrazek: tumblr_mpxyu3d6go1spjcuyo3_400.gif][Obrazek: tumblr_mpymytA11f1snf2zqo1_500.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: moegi
3.06.2012, 13:00
W każdym bądź razie, wiemy że napewno pojawi się Hilda z gier B/W. Ale co z Hilbertem to Bóg wie? Big Grin Może w ogóle go nie będzie? Imo, ucieszylbym się bardziej Big Grin.
A co do zwiastunów, bardzo podoba mi się walka z powietrzem, wreszcie jakieś odświeżenie, a tak to trailery niczym nie zaskakują bo wszystko wiemy już od dawna Wink.

Odpisz
3.06.2012, 13:43
(3.06.2012 13:00)Ertix napisał(a):  W każdym bądź razie, wiemy że napewno pojawi się Hilda z gier B/W.
Skąd wiemy? Jak dotąd nigdzie jej nie pokazali.

Animacją 3D się nie jaram, przez postęp techniczny w jakiś sposób wygląd pokemonów traci zarówno urok jak i klimat.
Ktoś kiedyś pisał o zmianie sprite'a Oshawotta i chyba się to stało. Jeśli tak to plus. W B/W był masą ruchomych pikseli a zwłaszcza na "pyszczku".
Czekam z niecierpliwością na te gry (na B2 szczególnie), bardzo interesuje mnie moment samej fuzji Kyurema z jednym z Tao Dragonów.

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
3.06.2012, 14:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.06.2012 14:28 przez Ertix.)
Ups, faktycznie, zobaczylem obrazek ukazujący ST z Hildą na czele, to myślalem że to z BW2, dopiero teraz się przyjrzalem że to z BW :O.
Poza tym, już tak nie przesadzajcie z tą pikselozą, jakoś nie pamiętam by gry pokemon byly bez niej, od starych Redów pikseloza zawsze byla, znam osoby które do tej pory grają w serie od Redów do Emeraldów i się nie skarżą. W Pokemonach (heh, przyznaję) liczy się fabula, nie wygląd (chyba że wygląd samych pokemonów na konkursach, to tak Big Grin) więc nie jęczcie już tak. Lepiej mieć już taką pikselozę niż wypalające po oczach 3D, które-swoją drogą- jest okropne (patrz gry spin-offowe).

Natomiast co do gier to ja również czekam na B2. Poprzednio wybralem wersję White gdzie byl możliwy do zlapania Zekrom, no i wiadomo że bialy jest lepszy od czarnego, jest ''czystszy'', i ''pospolitszy''. Teraz zaś wybiorę wersję czarną, z racji zlączenia barw czerń-niebieski, oraz z tego co obserwuję to ta gra ma większą popularność aniżeli White2. Tylko Zekyurem ochydnie wygląda >.< (pal licho nazwy Black Kyurem i White Kyurem, będę mówić po swojemu).

Odpisz
3.06.2012, 16:13
(3.06.2012 14:24)Ertix napisał(a):  od starych Redów pikseloza zawsze byla, znam osoby które do tej pory grają w serie od Redów do Emeraldów i się nie skarżą.

hehe np ja wciąż wielbię serię RSE.
5th Geny i tak rządzą pod względem graficznym..wystarczy porównać z HGSS, które już były daleko za DPPt.

(3.06.2012 14:24)Ertix napisał(a):  Poprzednio wybralem wersję White [...] Teraz zaś wybiorę wersję czarną, z racji zlączenia barw czerń-niebieski
Nie wiem czy to najlepszy pomysł. Skoro grałeś w W to sequelem powinno być dla Ciebie W2, pewnie poza formami Kyurema, które w takim wypadku otrzymasz nie będzie znaczącej różnicy w fabule ale i tak na Twoim miejscu bym nie mieszał ;D

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
4.06.2012, 22:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.06.2012 22:53 przez Nekuro.)
(3.06.2012 12:38)Kleszczu napisał(a):  Skyla powraca- weee (napisali już o tym na Serebii, co nie budzi we mnie stuprocentowego zaufania... chociaż zabawa z powietrzem wzbudza tylko jedną myśl).
Na pierwszym filmiku widać Skylie. Górny lewy róg w 15 sekundzie.

[Obrazek: skylia.jpg]

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
5.06.2012, 11:26
Moim Lordoskim okiem widzę:

Że lubię nową animację Emboara, o wiele lepsza niż ten bumbumshitrękami jak w B/W

jak na razie wychodzi na to, że tylko startery dostaną nowe animacje. Sad

Klikając na Pokemona wspierasz akcję Podaruj Pokom słońce!
[Obrazek: b.png]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości