Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 56 dni)

Sword i Shield promo

Pokemon Special tom 41 i wyniki plebiscytu
1.06.2012, 15:00, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.06.2012, 15:02 przez Nid.)
Pokemon Special tom 41 i wyniki plebiscytu
Znamy już dokładną datę wydania tomu 41, który w pełni bedzie poświęcony bohaterom z seriii Heart Gold/Soul Silver. Tomik pojawi się w japońskich księgarniach dnia: 28.06.2012 (równy miesiąc po wydaniu tomu 40).
[Obrazek: tom41.bmp]
Na oficjalnej stronie mangi pokemon ukazano wyniki plebiscytu na najlepszego bohatera, pokemona oraz momentu, który wydarzył się w Specialu.

W plebiscycie na najlepszego bohatera pierwsze miejsce zajął Red, poniżej ukazane jest jak wypadli pozostali bohaterowie

Z kolei plebiscyt na najlepszego pokemona wygrał Pika, który należy do Reda.
Kolejno miejsca zajęły Mimi Ruby'ego, Mewtwo, Vee Reda, Zuzu Ruby'ego, Poli Reda, Exploataro Golda, Sneasel Silvera, Chuchu Yellow oraz Ataro Golda

Natomiast najlepszym momentem w mandze zostało Wyznanie uczuć Sapphire do Ruby'ego, które miało miejsce w tomie 21 (rozdział 259. Kontra Rayquaza (część druga))
Była to jedyna słowna deklaracja miłości, jaka powstała dotychczas w Pokemon Special (niestety w anglojęzycznej wersji zmieniono te słowa na "I like you")- Żródło: Bulbapedia

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: manjek, Cyris, Conquest, Ertix, Dragonite~
1.06.2012, 15:09,
RE: Pokemon Special tom 41 i wyniki plebiscytu
Heh, żaluję że Blue miala tylko 82 glosy :C To naprawdę niesamowita, i genialna wręcz postać !!
Natomiast co do najlepszej sceny to ja bym tu obstawil scenę walki z ojcem Ruby'ego, acz pierwszy raz w pokemonach się zdarzylo by byla wyznawana milość (Brocka i jego zaloty to tylko zauroczenia, tu w Specialu idealnie widać że ''kto się czubi ten się lubi'', ot taka sytuacja jaka miala miejsce z Ashem czy Misty).

Odpisz
1.06.2012, 15:17,
Świetnie, że Red i Gold zdobyli dublet. To moi dwaj ulubieni bohaterowie Pokemon Specjal. Lubię ich styl i pewność siebie. Sam też zagłosowałbym na któregoś z nich.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Dragonite~
1.06.2012, 15:27,
Scena, gdzie Ruby dostał manto od ojca nie pojawiła się w pierwszej dziesiątce. Może dlatego, że Japończycy nie uznają takiego sposobu wychowania jak wlanie dziecku za to, że uciekło z domu w celu występowania w konkursach, które praktycznie jest przeznaczone dla dziewczynek XPPPP.
Zawiodłam się, że scena uratowania Silvera przez Giovanniego przed płomieniami, od których sam omal nie spłonął zajęła dopiero 8 miejsce.
Jednak moja ulubiona scena wygrała *o* do tej pory pamiętam jak tłumaczyłam te słowa to serce waliło mi jak młot.

Cieszy mnie to, że mój ukochany Silver z rywali zajął drugie miejsce ^^ a Dia nie zasłużył na tak wysokie podium, ale o tylko moje zdanie.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest
1.06.2012, 23:38,
Bardzo się cieszę że Red zajął pierwsze miejsce. Ulubiony bohater ze Speciala. Tongue Z drugiego miejsca Golda też jestem zadowolony. Zawiodłem się tylko na tym że Green i Silver uplasowali się tak nisko.

Co do najlepszego pokemona to na pierwszym miejscu chętnie widział bym Poli albo Saura Red'a. Mewtwo też by mógł być. Pika już mi z lekka zbrzydł. Tongue

Co do najlepsze sceny to mam ich kilka. Szkoda że nie wybrali sceny w której Charizard Greena dostaje bęcki od poków Red'a w lidze. Chętnie zobaczył bym też scenę z walki Red & Mewtwo vs Giovanni & Deoxys, ( tak, tak jestem fanboyem Red'a Big Grin). No cóż można się było domyślić że Japończycy wybiorą coś ściskającego za serce.

Ludzie mogą być w internecie kim tylko chcą ! Dlaczego jednak tak często wybierają bycie debilami...

[Obrazek: 6xea.gif]

Odpisz
2.06.2012, 0:36,
Jestem szczęśliwya dla Red ale wolałem sekunde Sapphire!! ;__;

Jako najlepszym momentem zgadzam sie!! *_*

Odpisz
2.06.2012, 6:59,
Fajnie, że Sapphire znalazła się w najlepszej 10 to jedna z moich ulubionych postaci.Big Grin
Szkoda że Blue wypadła trochę nisko.Sad Co do pierwszych 3 miejsc ciesze się, że to własnie zajęli je Red, Gold i Ruby.
A co do sceny zgadzam się w 100%. Mam nadzieje, że będzie więcej takich momentów.Big Grin

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
2.06.2012, 16:26,
Pytanie. Czemu Sapphire ma dwa zęby jak wampir lub bezzębne dziecko ?

Proszę, nakarm moje pokemony, nie pozwól by głodowały. Wybierz jednego i pomóż mu.

[Obrazek: 081.gif]
[Obrazek: 004.gif]
[Obrazek: 041.gif]
[Obrazek: 014.gif]
Odpisz
2.06.2012, 17:42,
Bo wychowała się w buszu, pewnie jadła dużo mięsa, a to typowe dla drapieżnika. A wiadomo, że drapieżniki mają kły.

[Obrazek: 294px-SapphireandTorchic.png]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Bidulkę
3.06.2012, 10:12,
Jestem bardzo zadowolony z tych wyników. Za najlepszego bohatera uważam Golda, ale nie mam nic przeciwko Redowi. Z pokemonem miałbym kłopot na którego zagłosować, ale chyba wybrałbym Mewtwo.
Co do najlepszej sceny to przyznam się, że niestety nie czytałem całego R/S... seria była dla mnie trochę mało atrakcyjna, więc przerwałem jej czytanie. W wakacje muszę to nadrobić! Ale jak dla mnie to powinna zwyciężyć jakaś scena z FR/LG (było tam naprawdę dużo świetnych momentów).
I oczywiście z niecierpliwością oczekuję HG/SS.

,,Jedną sekundę zajęło ci sięgnięcie po pokeball. W czasie gdy nim rzucałeś kolejna sekunda minęła. Trzy sekundy upłynęły w czasie gdy [Pokemon] opuścił kulę i rozpoczął swój atak. Wystarczająca ilość czasu by sięgnąć po pokeballe (...) i kontratakować... przynajmniej dla mnie."- Mistrz Giovanni (Pokemon Special, Tom III, rozdz. 37, tłum. Wizard)
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości