Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 30 dni)

Sword i Shield promo

Blok Pokemon na Krakonie
29.05.2012, 15:20,
Blok Pokemon na Krakonie
Jako osobą zajmującą się Krakonami, zwracam się do Was drodzy forumowicze z zapytaniem:
Bardzo chciałabym zorganizować na Krakonie chociażby jednodniowy blok Pokemon, czy ktoś z Was albo Waszych znajomych byłby zainteresowany poprowadzeniem punktów programu?

Od miesiąca prowadzimy także rozmowy z Nintendo by załatwić dystrybucję jakiegoś eventowego Poka i zgodę na licencjonowany turniej.
Jesli macie jeszcze jakieś pomysły to jestem otwarta na propozycje.

Pozdrawiam.

<3 Eeveelution <3
29.05.2012, 15:26,
RE: Blok Pokemon na Krakonie
Znam się na oficjalnych turniejach i chętnie bym pomógł przy jego organizacji i prowadzeniu. Ponadto,, mógłbym zrobić prelekcje na temat mechaniki gier, glitchów i innych fajnych rzeczy, które od Red i Green po Black i White można wyssać z kodu Wink

[Obrazek: gonzo.png]
 Cherish Balle podarowali: Ertix, Hikomikos, Conquest
29.05.2012, 15:31,
Jeśli chodzi o pomoc w turniejach to całuje stópki za propozycję bo ja jestem zielona xD

<3 Eeveelution <3
 Cherish Balle podarowali: Fennekin
29.05.2012, 15:48,
Ja mogę jedynie zadeklarować udział jeżeli taki blok zostanie zorganizowany. Niestety nie jestem w niczym na tyle dobry by udzielać prelekcji.

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
29.05.2012, 16:08, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.05.2012, 16:10 przez Gonzo.)
Chętnie pomógłbym zorganizować takie coś w Poznaniu jakby ktoś chciał.

EDIT: Ale naprawdę. to nie są czcze słowa.

Offtop, następnym razem warn.
~gonzo

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYTmpwLpOg__DqV-q492t...H5YdLLskmw]
30.05.2012, 11:56,
hmmm, a może by zrobić panel o fizjologi pokemona lub ciekawostkach typu wytłumaczenie w naukowy sposób jak działa pokeball itp.

Oczywiście daje tylko propozycje bo Niduś nieśmiały, Niduś wstydliwy, Niduś nie mógłby poprowadzić panelu ;_;

Cherish Balle podarowali: Kakyuu, Conquest
14.06.2012, 11:11, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.06.2012, 12:44 przez Bonku.)
...let's see. To jest Pikachu. Pikachu ma ogon - jak każdy widzi, Pikachu ma głowę - jak każdy widzi, Pikachu ma ręce - jak każdy widzi. No i Pikachu ma też elektryczne worki na policzkach, które każdy widzi i te worki generują elektryczność. Jak? To już sam jeden Ołk wie. Nie no... zaraz coś wymyślę...

W dzisiejszych czasach raczej trudno jest znaleźć osobę, która chciałaby słuchać takich rzeczy. No chyba, że się mylę i każdego interesuje gdzie Pokemony ma swojego *chinko*, choć właściwie to trudno stwierdzić bo takowego nie widać. Mój ograniczony w percepcji rozum mniema, że ten panel składałby się z wymyślonych przez prowadzących teorii, bo jak dalece mi wiadomo, dotychczas nie wyjaśniono w pełni np. działania Pokeballa.

Nie żebym coś krytykował, ale moim zdaniem to jest lekko syzyfowa praca. Osoba, która nawet podjęłaby się pseudo-naukowych wywodów, pewnie by nie zyskała zbyt wielu słuchaczy. Nie bywam na milionie kownentów, ale coś mi mówi, że jednak Poki wciąż traktowane są niszowo. Ale, panel jako taki - w sensie teoretyczno-konkursowym można by przygotować. Tyle, że niech to nie będzie trud wlozony w tworzenie historii o niczym, które i tak mogą nie spotkać się z mega zainteresowaniem. Dla większości polskich otaku, Pokemon to ciągle infantylna bajka dla dzieciaków. Just sayin'

[Obrazek: bonku.png]
19.06.2012, 0:47,
Ja bym totalnie poszedł na naukowe/realistyczne Pokemony, pamiętam, że na jednym z konwentów na którym byłem ten blok zyskał bardzo dużą frekwencję. Świetni ludzie byli- kombinowaliśmy dlaczego centra Pokemon sa darmowe, heh.

Z chęcią poprowadził bym taki temat, ale to wymaga ogromnej ilości czasu na pochlonięcie kawałka Pokemonowego uniwersum. Albo poprowadził jakąs grę Pokemonową. ( W końcu ciepło będzie, więc można będzie się lać wodą/bąbelkami/kamieniami z poduszek nie?

Klikając na Pokemona wspierasz akcję Podaruj Pokom słońce!
[Obrazek: b.png]
21.06.2012, 17:39,
A ja bym pomyślał nad Laprem i walkami pokemon, brałem raz w tym udzial na konie i było fajnie tylko troche niedopracowali mechaniki.

[Obrazek: 553dcb6f2f33d4722102d0410cb1078fab7793cf381795e15.png]
22.06.2012, 16:25,
No Miśki, ale ruszmy coś, pokażmy że fandom Pokemon w Polsce nie siedzi w podziemiu, nie bójcie się robić punktów programu...

Geneza filmów, wpadki twórców anime, manga,skanlacje..jest tyle tematów do omówienia, może ktoś potrafi wytłumaczyć innym jak grać w kanciarkę(sama poszłabym na taki panel), jak dobrze skonstruować drużynę i dobrać movesety. Można pokazać, że Pokemony to nie "bajka dla małych dzieci"

<3 Eeveelution <3
 Cherish Balle podarowali: Nid, adonrac, Conquest, adasko456
27.06.2012, 16:30,
"Jak dobrze skonstruować drużynę i dobrać movesety"

Przydał by się jakiś Smogonfag Big Grin, a tak na serio, mamy kilku specy od movesetów, a pomysł na temat jest bardzo dobry- szczególnie dla młodszych graczy!

Klikając na Pokemona wspierasz akcję Podaruj Pokom słońce!
[Obrazek: b.png]
27.06.2012, 16:49,
Derp, piszę do tego poradnik... w sumie to mógłbym się z tym uwinąć szybciej i zaprezentować >...<"

Cherish Balle podarowali: Pokemonowy, Kakyuu
12.07.2012, 12:48,
Jesteśmy po rozmowach z Nintendo i Stadlbauer Polska.
Przemiła Pani Beatka zapewniła nas o patronacie Ninny nad naszym turniejem oraz blokiem.
Na turniej zostaną przekazane gry na nagrody dla zwycięzców a także gadżety dla uczestników bloku jak i turnieju.
Otrzymaliśmy także potwierdzenie dystrybucji cyfrowej dwóch Poków : Darkrai oraz Celebi, jest tez duża szansa na inne jednak jest to uzależnione od centrali Nintendo Europe.
Jeśli do czasu w którym odbywa się Krakon Stadlbauer otrzyma już egzemplarze Europejskiego wydania Pokemon Conquest to na samym festiwalu odbędą się pokazy z promocją gry.
Co więcej dzięki staraniom Gonza wszyscy którzy nie mają Poków na dość wysokim lvl by wziąć udział w turnieju, będą mieli możliwość skorzystania z konwentowej wypożyczalni.

Co wy na to?

<3 Eeveelution <3
 Cherish Balle podarowali: KleszczRex
12.07.2012, 13:15, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.07.2012, 13:36 przez Gonzo.)
Jeszcze dziś naszrajbam niusa z kompletnymi zasadami turnieju i formularzem zgłoszeniowym.

Co do levelu pokemonów - 50 wystarczy, ale nie każdy będzie miał odpowiednie IV, EV czy natury. W trosce o najwyższy poziom rozgrywek, poprosiłem dobre dusze ze Smogona o pomoc w stworzeniu bazy wyRNGowanych zabijaków, których będzie można użyć na turnieju. Coś jak rental pokemon w battle factory czy PBR.

24.07.2012, 0:57,
Powiedzcie mi Pyśki ma ktoś jakaś prelekcje w zanadrzu?
Bo cos słabo z tymi zgłoszeniami...;<

<3 Eeveelution <3

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości