Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Polska Premiera! - Pokemon Czerń Victini i Reshiram
27.05.2012, 20:41,
RE: Polska Premiera! - Pokemon Czerń Victini i Reshiram
(27.05.2012, 19:53)Ertix napisał(a): Hikomikos, skoro masz z nią kontakt, to popytaj się o 7 serię, dlaczego nie zamierzali jej zrobić, jakie mają plany, czy chcą zalatać tę dziurę, ok? Imo,

Widzę ze ktoś, tu nie doinformowany jest. Sezon 7 nie był dubbingowany ponieważ, nie zapłacono aktorom za sezon 6. Kolejna sprawa to, wykupienie licencji jest nie opłacalne (niemożliwe)

Tak wyczytałem w latach emisji sezonu 6

[b]Szukam:
2)Yu-gi-oh :Metal Tazo Big: 1/2/3/5/7/8/9/10/
[Obrazek: 16607.png]
[Obrazek: 5406.jpg]
[Obrazek: 17645.gif]
~~
[Obrazek: 5e8ef324811f728d16594bd876226f13.gif?1321960496]
Odpisz
27.05.2012, 20:45,
Wiecie, co? Czołówki dało się słuchać! Co prawda do poprzednikom temu daleko, ale spodziewałem się czegoś znacznie gorszego. Tyłówka też niczego nie urywa, ale ogólnie jest dobrze. Jestem daleki od stwierdzenia, że zepsuli sprawę, ale mogło też być lepiej.
Teraz sprawa ważniejsza. Głosy dobrali, moim zdaniem dobrze. Zwłaszcza mówię tu o Reshiramie, trafiony w dychę. Tak jak w serialu mam wrażenie, że Ash wypada dziwnie słabo. Pozostałe głosy, wg mnie, pasują lepiej niż amerykańskie odpowiedniki. Strrrrasznie irytowały mnie odcięcia po bokach. O ile w serialu da się to jakoś ukryć, to w filmach, niestety, co chwila coś wypada poza ekran.
Odpisz
27.05.2012, 20:57,
kurnik3478, o tym doskonale wiem, ale myślalem że jednak są jakieś szanse. Mimo wszystko liczę nadal że ta dziura zostanie zalatana.
axel, to fakt, te obcięcia po bokach są straszne, ale mimo wszystko wolę już to niż emitowanie z paskami.

Odpisz
28.05.2012, 7:08,
No to teraz czekamy na Pokemon White : Victini i Zekrom. Co jest dziwne wydaje mi się, że w tym filmie częściej pojawił się Reshiram niż Zekrom, ale to taki szczegół.

Proszę, nakarm moje pokemony, nie pozwól by głodowały. Wybierz jednego i pomóż mu.

[Obrazek: 081.gif]
[Obrazek: 004.gif]
[Obrazek: 041.gif]
[Obrazek: 014.gif]
Odpisz
28.05.2012, 19:00,
Hmmm o filmie się nie wypowiem, dlatego że oglądałem go rok temu (co prawda nie po polsku, ale nie ma to dla mnie aż tak wielkiego znaczenia) i nie zamierzam do niego wracać. Ogólnie nie lubię filmów z Pokami w roli głównej, są dla mnie nudne i na jedno kopyto. Przeważnie wszystko opiera się na spotkaniu jakiejś legendy i walką ze złym. Niby odcinki serialu też nie zawsze wnoszą coś ciekawego, ale przynajmniej zdarzają się jakieś ewolucje czy ciekawe walki. W filmach tego mi brakuje.
Zaciekawił mnie natomiast opening i ending i postanowiłem przesłuchać. Jeśli chodzi o opening to nie podoba mi się zarówno wersja krótka jak i rozszerzona, natomiast jeżeli chodzi o ending to jest zdecydowanie lepiej. Oczywiście jakiegoś specjalnego szału to nie ma, piosenki "Wiarę w Ciebie mam" z filmu z Zoroarkiem to nie przebiło, ale jest nieźle. Głos pani Eweliny Kordy brzmi ciekawie, zwłaszcza refren wyszedł ładnie.

[Obrazek: Ani495MS.png]
Odpisz
29.05.2012, 14:44,
(28.05.2012, 19:00)Vell napisał(a): Głos pani Eweliny Kordy brzmi ciekawie, zwłaszcza refren wyszedł ładnie.
A tu tekst tej piosenki *(spisany, jak znajdzie ktoś błąd lub ma inną sugestię proszę pisać!)
Możesz sięgnąć do gwiazd
Bo w głębi serca wiesz
Ogromnną moc w sobie masz
niech prowadzi Cię
przecież ty możesz byś
kilmkolwiek tylko chcesz
Nie pozwól by Strach dopadł Cię
Przełam się!

Idź Drogą Do Gwiazd
Rozwiń skrzydła niczym ptak
Gdziekolwiek byś był
to przeznaczenia szlak!
Więc usłysz przeznaczenia głos
Więc usłysz serca głos
i uwierz w swoje sny.
Idź Drogą ... Droga Do Gwia...zd

Przyjdzie czas dowiesz się
co twoim losem jest
Im ujrzysz, że każdy krok
do celu zbliżył cię
Więc żyj każdym dniem
I radość w sercu nieś
Uwierz, że uda się
Ohh! Śpiewaj dziś!

FAZA: Big Grin
Idź Drogą Do Gwiazd
Gdziekolwiek byś był
to przeznaczenia szlak!
Więc usłysz przeznaczenia głos
Więc usłysz serca głos
i uwierz w swoje sny.
Idź Drogą ... Droga Do Gwiazd...

WOLNO:
Idź Drogą Do Gwiazd
Gdziekolwiek byś był

Z POWEREM:
To przeznaczenia szlak
więc usłysz przeznaczenia głos
Więc usłysz serca głos
I uwierz w swoje sny
Idź Drogą Drogą Do Gwiazd
Drogą Do Gwiazd Drogą Do Gwiazd
Drogą Do Gwiazd Drogą Do Gwiazd ...

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: tomash94
29.05.2012, 16:56,
http://www.dailymotion.com/video/xr6paz

Moim zdaniem spośród trzech (znanych, bo jeszcze "męska" wersja tej samej będzie!) zdubbingowanych piosenek jest najlepsza, a ta z Zoroarka - najsłabsza, ale cóż, rzecz gustu.

[Obrazek: Polish_M08_Logo.png] [Obrazek: Polish_M09_Logo.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Hikomikos
29.05.2012, 17:37,
(29.05.2012, 16:56)AtoMan napisał(a): http://www.dailymotion.com/video/xr6paz

Moim zdaniem spośród trzech (znanych, bo jeszcze "męska" wersja tej samej będzie!) zdubbingowanych piosenek jest najlepsza, a ta z Zoroarka - najsłabsza, ale cóż, rzecz gustu.

Tak jest ... piękna piosenka ... i tłumaczenie dobre + piękny głos wokalistki = super piosenka

Odpisz
17.08.2012, 18:57,
26 sierpnia ma byc powtórka tego filmu. Ciekawe kiedy będzie BIEL-Victini i Zekrom.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości