Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 32 dni)

Sword i Shield promo

Nowe zabawki Pokemon w australijskich McDonalds
30.05.2012, 16:28,
RE: Nowe zabawki Pokemon w australijskich McDonalds
(29.05.2012, 15:47)konus2409 napisał(a):
(20.05.2012, 13:11)jamnisia885 napisał(a): Mam ciocię w Australi XD

Ja też! Chyba będę musiał z nią o tych zabawkach porozmawiać xD

I ja xD

Ja jako trener (by natixxx33):
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Jama & natixxx33:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Odpisz
30.05.2012, 16:33,
Wszyscy je chyba mamy Big Grin

[Obrazek: tumblr_mpxyu3d6go1spjcuyo3_400.gif][Obrazek: tumblr_mpymytA11f1snf2zqo1_500.png]
Odpisz
30.05.2012, 17:52,
(30.05.2012, 16:33)ania81 napisał(a): Wszyscy je chyba mamy Big Grin

To może być zabawne... ale też mam ciocię w Australii xD

A co do figurek to jestem przekonany, że na pewno w Polsce te figurki się pojawią Smile
McDonalds pewnie po pierwszej promocji pokemon dużo zyskał.

Ja już powoli odkładam grosze aby później mieć na zestawy Happy Meal Wink

Odpisz
30.05.2012, 18:21,
I ja też mam ciocię w Australii xDDDD

Mam nadzieję, że jak najszybciej będą jakieś informacje od McDonalds.
Tylko teraz ciekawe jak to będzie rozłożone... Hmm... Sama promocja Pokemon, to byłoby coś! Big Grin
Odpisz
30.05.2012, 18:33,
Ja tam nie mam cioci w Australii, i nie żaluję bo nie ma czego. Poza tym nie wiem czym się tak podniecacie? Kawalkiem plastiku made in McDonald co to nie przypomina ani plastiku, ani nawet gumy? Że już o żarciu nie wspomnę. Do tej pory lubilem McDonald, ale od 9.05.2012 znienawidzilem ich za jedzenie (nie, nie chodzi tu o jakieś zatrucie czy inne dolegliwości). Poza tym, bywaly lepsze figurki niż te co zrobil Mc.

Odpisz
30.05.2012, 19:11,
No to dlaczego znienawidziłeś Maka?

Dla mnie jedzenie w McDonald's jest bardzo dobre. Jem sobie raz na jakiś czas i jakoś żyję. Jak ktoś codziennie je, to rozumiem, że ma nadwagę, cukrzyce, nadciśnienie itp.
Co do figurek - to nie są figurki. To są zabawki! Które służą do zabawy, więc muszą mieć jakieś właściwości! Przestań wreszcie człowieku narzekać i ciesz się tym co masz!
Odpisz
30.05.2012, 20:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.05.2012, 20:11 przez lightning81.)
Czasami fajnie jest zjesc cos tam w McDonaldzie. Przeciez kazdy wie ze maja tam nie zdrowe jedzenie, ale jednak wszyscy raczej go lubia. Ja mam naprzyklad cukrzyce, ale nie przez McDonalda tylko przez czeste infekcje. Moja siostra jadla tyle tam tyle samo i jakos trzyma sie swietnie i zyje bez cukrzycy. Nigdy cukier mi przez np. McChcickeny nie rosnie. Pomysleli tam o takich chorobach jak moja i dali wymienniki na kazdym produkcie, a zabawki to czemu sie ich czepiacie? Trudno jest zrobic cos lepszego za male pieniadze. Czego sie spodziewacie, ze za dziesiec zlotych dostaniecie jakas figurke z gwiezdnych wojen i to jeszcze ze zlota, a do tego sie jeszcze najecie? Trzeba sie cieszyc, ze chca zrobic zabawki pokemon, a nie jakies glupie mini bryloczki. Przeciez wiekszosc pisze, ze Servine dobrze wyszla. Zdjecia z internetu moga zle wygladac, a na zywo beda pewnie 50% lepsze i jeszcze karty dodadza. Jak napisalam w poprzednim poscie zamierzam kupic Servina, Dewotta, a i dodaje jeszcze do listy Axew.

[Obrazek: tumblr_mpxyu3d6go1spjcuyo3_400.gif][Obrazek: tumblr_mpymytA11f1snf2zqo1_500.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: kurnik3478
30.05.2012, 20:15,
Ania81, to już figurki które byly dawniej dostępne w Realu (dawniej:Geant) byly za 30 zl i o wiele lepszej jakości niż to Mc'owskie badziewie. Imo, poza tym że Mc się stara, to raczej nie ma powodów do ucieszenia. Same figurki to pewnie kupię jak będzie u nas promocja, ale jedzenie zostawię komuś innemu.
Apropo, może ktoś wie czy te figurki wychodzą gdzieś do Europy w najbliższym czasie, hm?

Odpisz
30.05.2012, 21:07, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.05.2012, 21:08 przez kurnik3478.)
(30.05.2012, 20:10)ania81 napisał(a): Trudno jest zrobic cos lepszego za male pieniadze. Czego sie spodziewacie, ze za dziesiec zlotych dostaniecie jakas figurke z gwiezdnych wojen i to jeszcze ze zlota, a do tego sie jeszcze najecie? Trzeba sie cieszyc, ze chca zrobic zabawki pokemon, a nie jakies glupie mini bryloczki.

Popieram twój tok myślenia, "trzeba się cieszyć ze, chcą zrobić zabawki pokemon" ale zaraz przyjdzie, taki np. jak ten powyżej, i ci powie ze to szmelc, zrobiony żeby wyssać jak najwięcej kasy

Nie chce "drążyć dziury w całym" chcesz poznać moje zdanie na ten temat to zapraszam tutaj: http://forum.pokemony.com/temat-714-Upad...e+Pokemony

[b]Szukam:
2)Yu-gi-oh :Metal Tazo Big: 1/2/3/5/7/8/9/10/
[Obrazek: 16607.png]
[Obrazek: 5406.jpg]
[Obrazek: 17645.gif]
~~
[Obrazek: 5e8ef324811f728d16594bd876226f13.gif?1321960496]
Odpisz
1.06.2012, 20:22,
(30.05.2012, 18:33)Ertix napisał(a): Ja tam nie mam cioci w Australii, i nie żaluję bo nie ma czego. Poza tym nie wiem czym się tak podniecacie? Kawalkiem plastiku made in McDonald co to nie przypomina ani plastiku, ani nawet gumy? Że już o żarciu nie wspomnę. Do tej pory lubilem McDonald, ale od 9.05.2012 znienawidzilem ich za jedzenie (nie, nie chodzi tu o jakieś zatrucie czy inne dolegliwości). Poza tym, bywaly lepsze figurki niż te co zrobil Mc.

Pytanie, co się stało 9 maja ? Chodzi o te larwy czy o co ?

Proszę, nakarm moje pokemony, nie pozwól by głodowały. Wybierz jednego i pomóż mu.

[Obrazek: 081.gif]
[Obrazek: 004.gif]
[Obrazek: 041.gif]
[Obrazek: 014.gif]
Odpisz
28.06.2012, 16:56,
Jak widać, zabawki już są do kupienia w USA, teraz czekamy tylko na pojawienie się w Europie
http://www.happymeal.com/en_US/index.html#/Toys
Odpisz
4.07.2012, 19:01,
Może ja zdementuję plotki o tym, jakoby jedzenie w mcd bylo jakieś nieświeże czy coś, gdyz sam tam bardzo długo pracuję. W każdym mcd utrzymywane są ścisłe normy wg których półprodukty są przechowywane, muszą być przechowywane w określonej temperaturze i strukturze, także już na stole w kuchni przylepia się do nich nalepki aby wiedzieć kiedy "wchodzą" na kuchnię i kiedy mają koniec. Może jedzenie nie jest najzdrowsze, fast food to fast food, ale warzywa wciąż pozostają warzywami.

A co do zabawek to dam znać parę dni wcześniej, jak dostaniemy info, że są promocje Smile na dziś polecam mcwrapa tzatziki, jest pyszny, wczoraj mialem degustację Wink

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz
14.08.2012, 14:28,
Ja wole wydać te 5 czy 6 zł i kupić samą figurkę, póki nie ma promocji w McD to się tam nie pojawiam, zdzierają jak mogą.
Co prawda mogli się postarać z ich wykonaniem bo porównując je do poprzednich figurek wypadły bądźmy szczerzy słabo, a najbardziej,moim zdaniem, skrzywdzili Snervine'go.
Tak samo nie rozumiem dlaczego na pozostałe figurki został wybrany (znienawidzony z resztą przeze mnie) Woobat oraz Axew? Legend z B&W2 się nie spodziewałam bo figurki są z B&W ale znacznie milej od tych dwóch trzymałoby się takiego Keldeo czy Meloetta.
Ja jak mam brać to skusze się jedynie na ewolucje i pikachu,który też nie wygląda za dobrze.
Tyle mojego zdania, czekam aż się pojawią.

PS . jeszcze wydaje mi się że będą figurki wydawać jak wcześniej, po trzy.
I jak dla mnie na pierwszy odstrzał pójdą:Snervine;Pikachu;Axew a na drugi: Dewott;Pignite;Woobat.
Odpisz
10.09.2012, 19:40, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2012, 19:52 przez amaretasu.)
Ja też nie moge doczekac sie tej serii w polsce! czy to możliwe,ze ta promocja pojawi sie do konca tego roku? Co do zabawek to najbardziej podoba mi sie pignite,tak prosto ale konkretnie,więc jego na pewno pierwszego wybiore,a potem na pewno dewotta *_*
ps: czy to prawda,ze można kupować zabawki bez zestawu?

Odpisz
10.09.2012, 19:48,
@UP: amaretasu, mam złą wiadomość dla ciebie...

już tych figurek nie kupisz w aktualnej promocji... może, jak tarfi ci się zacofany McDonald, to dostaniesz za 5 zł... ale już od 2 miesięcy ich nigdzie nie ma

no ale nadzieje mieć możesz, też mam ^__^
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości