Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon Valhalla Pokedex - nowa wersja
18.05.2012, 16:05, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.05.2012, 16:17 przez Daru.)
Pokemon Valhalla Pokedex - nowa wersja
Długo musieliście na niego czekać. Nie wyrobiliśmy się z przygotowaniem czegoś, co można by Wam pokazać, na otwarcie nowej wersji strony, także w późniejszych terminach zawsze stawało nam na drodze coś takiego, co skutecznie uniemożliwiało nam jego udostępnienie. Ale w końcu, po wielu godzinach pracy, udało się. W dniu dzisiejszym rusza nasz Valhallowy Pokedex w wersji 0.2.

[Obrazek: dex02.jpg]

Co nowego? Przede wszystkim pojawiły się informacje co do występowania i ataków Pokemonów w grach Black i White oraz w Dream World, a także informacje o wszystkich nowych 156 Pokemonach z V Generacji. W nowym PVDexie znajdziecie też informacje o specjalnych formach Pokemonów, takich jak Deoxys, Shaymin czy Rotom. Tabelka z przedmiotami, które może trzymać dany Pokemon przy złapaniu, została oddzielona od reszty podstawowych informacji o Pokemonie, aby uczynić strony Pokedexa bardziej przejrzystymi. A na koniec zostały dodane opisy 343 Pokemonów, napisane przez wielu różnych ludzi, nie tylko redaktorów, którzy chcieli pomóc nam w rozwoju strony. 445 stworków ma już swoje krótkie charakterystyki, a lada dzień pojawią się następne. Pełną listę autorów naszego przewodnika po gatunkach Pokemonów znajdziecie na jego stronie tytułowej.

Pamiętajcie, że to ciągle jeszcze tylko wersja beta, więc prosimy o wyrozumiałość w przypadku znalezienia jakiegoś błędu lub niedopatrzenia. Wszelkie sugestie dotyczące działania nowej wersji Pokedexa możecie zgłaszać w odpowiednim temacie na forum.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Kapu, Chaqui, Conquest, manjek, Bidulkę, Ciastek, MrAsh, Arinald, glaceon1, Nilson, Cyris, Chicorii, tomash94
18.05.2012, 16:08,
RE: Pokemon Valhalla Pokedex - wersja 0.2
Daru widzę jak zawsze w humorze do żartów Smile

Also, wszystkiego najlepszego ^^

Odpisz
18.05.2012, 16:13, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.05.2012, 16:18 przez Chaqui.)
Coś nie działa Sad Hmm... mam nadzieję, że błąd zostanie szybko naprawiony.

I wszystkiego najlepszego! Wink

EDIT: Już działa Big Grin

Kontakt ze mną:

GG: 42244264
e-mail: wojtwom7@gmail.com

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA

Odpisz
18.05.2012, 16:14, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.05.2012, 16:39 przez Conquest.)
No, no Daru Big Grin

Oczywiste jest, że Pokedex nie działa Wink

Czekaliśmy pół roku, więc nie zrobi różnicy dzień (mam nadzieję, że nie więcej) w "tę czy we w tę".

Offtop: Sto Lat Daru Smile

Odpisz
18.05.2012, 18:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.05.2012, 18:36 przez Ertix.)
RE: Pokemon Valhalla Pokedex - nowa wersja
Ja tam wolę korzystać z innych pokedexów. Przede wszystkim brakuje mi tu ataków contestowych (no co jak co, ale dla wielkiego fana konkursów to rzecz podstawowa), tak samo brakuje mi czegoś o strojach Musicalowych (czyli jakie najlepiej ciuchy zakladać na pokemona by wygral). Poza tym w statystykach PokeAthlonu jest napisane ''Technique'' poprawcie to na ''Skill''.

Nie mniej jednak życzę powodzenia w prowadzeniu Smile Jeśli potrzebna jest pomoc tlumaczenia tekstu z angielskiego to jestem bardzo otwarty na tę możliwość gdyż i tak się nudzę i nie mam co robić Wink.

@Kapuczino: Na bulbapedii też jest pokedex a jakoś są zamieszczone ataki contestowe.

Odpisz
18.05.2012, 18:34,
Ertix, ale to jest Pokedex, a nie contestdex czy musicaldex...
Odpisz
18.05.2012, 21:17,
Ertix, ale nie każdy Pokedex musi być taki sam, owszem, najważniejsze informacje okej, ale po co w Vallhallowym Dexie coś, co nikogo nie interesuje interesuje jedną osobę? By zżynać na chama? Poza tym sądzę, że dodanie takie czegoś zajmie duuuuużo czasu, nie lepiej jest zamiast tego dodać coś przydatnego?

Sto Lat Daru Smile i niech Ci strona i forum ładnie rośnie Smile

[Obrazek: Iestin.png]

Temat który wg. Ciebie nadaje się do zamknięcia? Napisz o nim do mnie.
Potrzebujesz pomocy z jakąkolwiek grą? Zgłoś się do mnie.
Zielony w twoim poście? To znak, że wymagał on małej poprawy.
Ktoś Cię obraził? Natychmiast o tym informuj!!!
Friend Code 3DS: 1719-3288-5462
Ktoś chętny na partyjkę Kid Icarusa? PM me please.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Raik, Conquest, Pride
18.05.2012, 21:48,
Ataki Contestowe to mogą być, ale moim zdaniem w jakimś AtakDexie czy coś.

Dla mnie Pokedex przyznam nie jest zaskoczeniem (widziałem go wcześniej). Oczywiście, każdy ma inną wizję prowadzenia, gust i "własny" styl. Mi się podoba jego obszerność, aczkolwiek, już przedstawienie tych danych - niezbyt. Dla mnie, taki wygląd byłby atrakcyjny, gdybyśmy cofnęli się o jakieś 3-4 lata. Jego wygląd mi się po prostu nie podoba - jest dla mnie, w strasznym stylu, tabelki, niczym lekkie zacofanie niczym na serebii. Obecne możliwości CSS3, dają do zrobienia czegoś o wiele bardziej atrakcyjnego dla odbiorcy, przyjaznego dla oka, łatwego wyszukania informacji.

Jak zapewne niektórzy pamietają (lub nie) prowadziłem niegdyś PokeSerwis.pl, pierwsza Polska strona, która udostępniała w całości Pokedex, który obejmował wtedy jeszcze 4 generacje, jego wygląd prezentował się następująco (brak grafiki, pokeserwis miał blokade na hotlinkowanie plików graficznych z serwera):
[Obrazek: pokedexf.png]
W CSS3, można by teraz dodać nawet jakieś gradienty, ba, nawet jakieś ciekawe animacje po najechaniu czy coś. No ale cóż, gust jest każdego inny, mi może się podobać co innego niż adminowi oraz pozostałym. Osobiście, w przyszłości, może przygotuje jakiś nowy wygląd PokeDexa, który przedstawię Daru - czy jemu się spodoba czy nie - no trudno Wink

[Obrazek: 2015a.png]

Farfecz dance studio
[Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix, Cyris, Arinald, Conquest, Kippert, Pride
19.05.2012, 8:03,
Wykonaliście kawał dobrej roboty z nowym pokedexem valhalla.

[Obrazek: 6d867bd5e734f200e0afebf7bbc684fec57b48bb9db72e3e3.png]

Miki
Odpisz
19.05.2012, 8:59, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.05.2012, 9:28 przez Bonku.)
Kudos za creditsy. Wreszscie jakaś strona w Polsce ma dexa z prawdziwego zdarzenia. Dla mnie bardzo dobry, bo nie muszę skakać między wszystkimi generacjami i mam wszystko w jednym miejscu...

[Obrazek: bonku.png]
Odpisz
19.05.2012, 13:23,
Hmm..jestem miło zaskoczony formą w jakiej Pokedex został nam "wydany". Przyznam ze wstydem że spodziewałem się czegoś gorszego :C
Natomiast werdykt mój jest taki:
Serebii < Valhalla < Bulbapedia.
Nie da się przebić najważniejszego portalu, nawet oficjalna strona nie ma tak dobrego Dexu.

3DS FRIEND CODE: 5086-1738-5699
B/W FRIEND CODE: 4857 - 2241 - 8088
B2/W2 FRIEND CODE: 1550 - 7254 - 7164
Odpisz
19.05.2012, 13:42, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.05.2012, 13:43 przez Conquest.)
Wreszcie działa mi Luxury Ball Big Grin

Dziękuję twórcom. Smile

Odpisz
19.05.2012, 13:45, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.05.2012, 13:45 przez Chaqui.)
Luxury Ball mi nie działał, ale wczoraj to zostało już naprawione Big Grin

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy się nad tym trudzili, bo to kawał dobrej roboty.

Kontakt ze mną:

GG: 42244264
e-mail: wojtwom7@gmail.com

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości