Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon Conquest w Australii!
17.05.2012, 12:24,
Pokemon Conquest w Australii!
Fani crossoverów i innych spinoffów w Australii cieszą się, gdyż Pokemon Conquest zawita do ich kraju 3 dni po premierze amerykańskiej, czyli 21 czerwca. Niestety, data wypuszczenia Conquest na rynek europejski nie jest jeszcze znana. Pozostaje trzymać kciuki, że i my będziemy mogli się cieszyć nową grą w czerwcu.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
17.05.2012, 14:58,
RE: Pokemon Conquest w Australii!
A to już jest pewne, że ta gra będzie się w Australii nazywać Pokemon Conquest? Bo patrząc na obrazek przedstawiający australijską klasyfikację wiekową gry, znany już od początków kwietnia, używają wciąż nazwy Pokemon + Nobunaga's Ambition.

Niestety bardzo ubolewam nad faktem, że europejska premiera tej gry nie została wciąż potwierdzona. To może oznaczać, że nie zamierzają tego zrobić, co dla mnie jest niezrozumiałe, bo jestem pewna, że wielu europejskich fanów ma tego crossovera chętkę.
Mam jednak nadzieję, że pomimo tego, że tak się nie kwapią z ujawnieniem tego, jednak grę wydadzą, już mniejsza z tym kiedy, tylko żeby wydali.

Jakoś sobie tego crossovera odpuścić nie mogę. Pewnie i tak zaraz po premierze bym nie kupiła (skąd brać na to kasę?), ale kiedyś muszę. Gra mnie oczarowała od pierwszych zapowiedzi i nawet jeśli sam gameplay aż tak mnie nie porwie (ale w to wątpię, zważywszy na to, że mnie nawet Dungeony, do pewnego momentu, się podobają), to pozostanie ten orientalny i klimat i ta orientalna muzyka. A to dla mnie równie ważne.

Odpisz
17.05.2012, 15:08,
Raczej będzie się nazywać Conquest. Jednak dopóki nie ujawnią okładki, nie możemy mieć 100% pewności. Jeżeli gra wychodzi w Australii, to wielce nieprawdopodobnym jest nie wypuszczenie jej w Europie, bo Europa jest większym rynkiem zbytu.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
17.05.2012, 15:30,
Sądzę, że w przeciągu tygodnia poznamy datę europejskiej premiery. Wink
Ciekawe jak u nas będzie się nazywać Big Grin

Swoją drogą to mam chętkę na tę grę i pewnie zainwestuję.
Jeśli (niedajboże) nie ukaże się w Europie to poszukam Amerykana :p

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: lightning81
17.05.2012, 21:23,
Kurde...
25 Maja - Mario Tenis Open
8 Czerwiec - Rayman Origins
15 Czerwiec - Heroes of Ruin
Jeżeli jeszcze niedługo Conquest wyjdzie w europie to chyba będę musiał z Raymana zrezygnować... Kurczę, a potem ludzie narzekają, że w wakacje hiciorów nie ma :/

[Obrazek: Iestin.png]

Temat który wg. Ciebie nadaje się do zamknięcia? Napisz o nim do mnie.
Potrzebujesz pomocy z jakąkolwiek grą? Zgłoś się do mnie.
Zielony w twoim poście? To znak, że wymagał on małej poprawy.
Ktoś Cię obraził? Natychmiast o tym informuj!!!
Friend Code 3DS: 1719-3288-5462
Ktoś chętny na partyjkę Kid Icarusa? PM me please.

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości