Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 56 dni)

Sword i Shield promo

Promocja na karty Pokemon w Realu!
16.05.2012, 22:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.12.2012, 23:29 przez Dark Mastermind.)
Promocja na karty Pokemon w Realu!
[Obrazek: 1HeWp.png]Witam, dostałem właśnie informacje od użytkownika Gastly o nowej promocji w Realu. Będzie to promocja z okazji dnia dziecka. Trwać będzie od jutra, aż do 06.06.2012r. Boostery Pokemon Diament i Perła będzie można kupić w cenie 2,00 zł. Dla porównania, jeszcze dwa lata temu jeden booster kosztował 19,99 w Empiku, więc jest to wielka okazja. Pozdrawiam.

Gazetka Online:
http://www.real.pl/uploads/tx_vipromo/KW...KI_low.pdf

Screen z gazetki:
[Obrazek: Tomix2png_rwrhhsa.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Gastly, beszterdziak, Nid, Barcelona, Conquest, Chaqui, Raik, Kristajl
16.05.2012, 22:31,
RE: Promocja na karty Pokemon w Realu!
Super okazja Smile
Szkoda, że u mnie nie ma Reala Sad

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Gastly
16.05.2012, 23:07,
Po co tak szybko to umieściliście, teraz mi wszystkie wykupią. Całe szczęście, że mam 2 Reale w pobliżu.

[Obrazek: tyranitar.gif]
Odpisz
16.05.2012, 23:43,
Ale na pewno w każdym realu?
Bo wiecie nie chce przejeżdżać pół miasta na marne.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Gastly, AtoMan
17.05.2012, 6:57,
Mam nadzieje że w każdym. Ja akurat musze 3 reale u mnie w miescie przeszukać ale z ostatniego rok temu jak były po 5.00 PLN to wszystkie wykupiłem i potem wogóle nie było.. Jak wam się uda coś dorwać z tego to piszcie tutaj.
Odpisz
17.05.2012, 7:34,
Yeah! Big Grin
W sobotę jadę do Łodzi i zaliczę kolejne karty. Big Grin

[Obrazek: X5YbP9G.png]
Odpisz
17.05.2012, 7:38,
(17.05.2012, 7:34)Agletika napisał(a): Yeah! Big Grin
W sobotę jadę do Łodzi i zaliczę kolejne karty. Big Grin

Gdzie jedziesz?
Bo ja odwiedze:
- M1 na Brzezinskiej
- Real na Pilsudskiego
- Real w Manufakturze
i mam nadzieje że cos znajde ;P

TYLKO NIE WYKUPUJ WSZYSTKIEGO!! Big Grin
Odpisz
17.05.2012, 9:29,
Jaaa... Nie no nie mogę się powstrzymać...

Cytat:Ale na pewno w każdym realu?
Pro pytanie. Smile W sumie to ludzie z redakcji mają swoje wtyki w każdym jednym Realu w Polsce i dzięki temu mogą na nie odpowiedzieć! To jak to jest redakcjo PV?

Cytat:TYLKO NIE WYKUPUJ WSZYSTKIEGO!! Big Grin
Chyba rozłożę namiot pod sklepem w Krakowie, żeby i mi nikt wszystkiego nie wykupił!!! To jest myśl, jeszcze dzisiaj to zrobię!!! Albo nie... Pojadę do Łodzi i kupię wszystkie karty we wszystkich trzech Realach. Ale by był troll! ;3 Ktoś się pisze?

[Obrazek: bonku.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Gonzo
17.05.2012, 9:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2012, 9:35 przez Meister.)
Prawda jest taka, że oni tylko powiadomili o promocji w gazetce. U mnie w Poznaniu, w obydwu realach, karty w takiej cenie były dostępne już od kilku miesięcy.
Nie chcę was okłamywać, ale boostery w takich cenach odkryłem zdaję się, że przed Wielkanocą.
Odpisz
17.05.2012, 10:00, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2012, 10:01 przez Gastly.)
(17.05.2012, 9:29)baalzack napisał(a): Jaaa... Nie no nie mogę się powstrzymać...
beszterdziak napisał(a):Ale na pewno w każdym realu?
Pro pytanie. Smile

Masz cos do niego? Po prostu sie grzecznie pytal. Probowales trollowac ale cos nie poszlo -.-

(17.05.2012, 9:29)baalzack napisał(a):
Gastly napisał(a):TYLKO NIE WYKUPUJ WSZYSTKIEGO!! Big Grin
Chyba rozłożę namiot pod sklepem w Krakowie, żeby i mi nikt wszystkiego nie wykupił!!! To jest myśl, jeszcze dzisiaj to zrobię!!! Albo nie... Pojadę do Łodzi i kupię wszystkie karty we wszystkich trzech Realach. Ale by był troll! ;3 Ktoś się pisze?

Sadzisz że to pisalem na serio? Ech... To sobie rozkladaj namiot i uważaj bo cie ktos w nim odwiedzi.

(17.05.2012, 9:29)Meister napisał(a): Prawda jest taka, że oni tylko powiadomili o promocji w gazetce. U mnie w Poznaniu, w obydwu realach, karty w takiej cenie były dostępne już od kilku miesięcy.
Nie chcę was okłamywać, ale boostery w takich cenach odkryłem zdaję się, że przed Wielkanocą.

To ja też o tym słyszałem np. taki Plasterek kupował chyba po 2 zł. Ale dzięki temu że jest news więcej ludzi ma szanse to wyłapać. Bo kto wpadnie na pomysł żeby przeczytać gazetkę z zabawkami dla dzieci? I to tymbardziej te Poki jakoś specjalnie wyróżnione nie były. No, pozostaje mieć nadzieje że rzeczywiście te karty będą w nowym rzucie!
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Barcelona, Enygma, beszterdziak
17.05.2012, 10:05,
Cytat:Masz cos do niego? Po prostu sie grzecznie pytal. Probowales trollowac ale cos nie poszlo -.-

Taaa. Mam i co w związku z tym? -.-

Cytat:Sadzisz że to pisalem na serio? Ech... To sobie rozkladaj namiot i uważaj bo cie ktos w nim odwiedzi.

A nie pisałeś? Awww... A ja już spakowałem fasolkę i namiot i miałem wychodzić...

No i w sumie ja tam uważam, że troll się nawet udał.

[Obrazek: bonku.png]
Odpisz
17.05.2012, 10:41,
Baalzaak, jadę z Tobą, albo nie. Pookupuję inne Reale :3

Anyway, who gives a f*ck? Goddamn it! Rusz cztery litery w czynie społecznym i sprawdź czy w Twoim realu są karty.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
17.05.2012, 11:21,
Ech, daleko mam, poza tym mam uraz po tym, jak Gdańskie Tesco olało sprawę i żadnych kart na oczy nie widziało...

[Obrazek: Polish_M08_Logo.png] [Obrazek: Polish_M09_Logo.png]
Odpisz
17.05.2012, 11:32,
Jak obniżą cenę tak, że będzie 5 złotych za boxa, to może nawet się skuszę...*

*żeby kupić i wciskać kolekcjonerom za granicą po niebotycznie wyższych cenach

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Legends
17.05.2012, 11:46,
Szkoda, że to te polskie DP, a nie coś nowszego. One są jeszcze dopuszczane do turniejów?

3DS FC: 1779-2155-4756
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości