Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nowości B2W2
12.05.2012, 10:45, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.05.2012, 12:42 przez Daru.)
Nowości B2W2
Nadeszły do nas pierwsze skany stron z nowego numeru magazynu Coro Coro, na których przedstawione są screeny z nadchodzących gier. Można z nich wywnioskować wiele ciekawych informacji.
  • Po pierwsze została potwierdzona obecność Aldera, który pojawi się na początku gry i poprosi gracza, by poszedł za nim w pewne miejsce.
  • Cheren to pierwszy z kolei lider sali w B2W2. Jest trenerem normalnych Pokémonów, a Homika, trenerka trujących stworków, jest druga. Bianca to asystentka prof. Juniper i wręcza graczowi pierwszego Pokémona.
  • Nowy profesor to Professor Burnett.
  • Oryginalne formy Tornadusa, Thundurusa i Landorusa to Incarnation Forme, zaś ich nowe formy nazywają się Sacred Beast Forme. Zajmują kolejno numery 198, 199 i 200 w Unova Dex i nie mają zmienionych typów.
  • Forma Tonadusa opiera się głównie na obronie, szybkości i specjalnej obronie.
  • Forma Thundurusa odznacza się podniesionym atakiem specjalnym.
  • Forma Landorusa charakteryzuje się zwiększonym atakiem.
  • Mecha Tyranitar należy do PokéWood. Lider sali w Icirrus City, Brycen, pojawia się i walczy z ojcem Homiki, który pragnie zostać gwiazdą filmową. PokéWood umożliwia graczowi wybrać scenariusz i zrobić film.
  • Pokémon World Tournament pozwala graczowi zawalczyć z wieloma liderami sal i mistrzami z innych gier, włączając w to tych wymienionych wczoraj oraz Janine i Blaine'a.
  • Lista potwierdzonych postaci z zeszłych gier, z którymi będzie można zawalczyć: Cynthia, Green, Brock, Misty, Lt. Surge, Erika, Janine, Blaine, Giovanni, Volkner, Steven Stone i Lance.

• W dodatku została potwierdzona obecność Meloetty, która będzie rozdawana podczas emisji filmu Kyurem vs. the Sacred Swordsman - Keldeo. Będzie dostępna na 15 lv. Będzie ją można również zobaczyć w Castelia City. Jej ataki to Quick Attack, Confusion i Round. Podobnie jak Keldeo trzyma przedmiot PP Max.

• Ostatnią informacją jest wprowadzenie nowego sezonu anime, Best Wishes 2. Jego premierowa emisja zaplanowana jest na 21 czerwca. Poznamy w nim nowe przygody Asha w regionie Unova. Spotka Pokémony ze starych regionów, a także Meloettę, która będzie nowym celem Zespołu R i Giovanniego. Potwierdzona jest również obecność Cynthii i Dawn.

Skany pochodzą z serebii.net.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, Chaqui, Enygma, Raik, Chicorii, MrAsh, manjek, Viz, Ciastek, lightning81, Ertix
12.05.2012, 10:51, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.05.2012, 10:52 przez Conquest.)
RE: Nowości B2W2
(12.05.2012, 10:45)Kapuczino napisał(a): Lista potwierdzonych postaci z zeszłych gier, z którymi będzie można zawalczyć: Cynthia, Gary, Brock, Misty, Lt. Surge, Erika, Janine, Blaine, Giovanni, Volkner, Steven Stone i Lance.

Gary był w jakiejś grze ? :p

Poza tym fajne newsy. Cieszę się z możliwości walki z postaciami starszych generacji, zwłaszcza z Garym :p

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
12.05.2012, 10:52,
Super!
Nakręcę film o POKEMON WHIP.

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
Odpisz
12.05.2012, 10:55,
Conquest: Oczywiście chodziło o postać Greena, która utożsamiana jest z Garym Wink
Odpisz
12.05.2012, 10:56, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.05.2012, 10:57 przez Pokemonowy.)
(12.05.2012, 10:51)Conquest napisał(a):
(12.05.2012, 10:45)Kapuczino napisał(a): Lista potwierdzonych postaci z zeszłych gier, z którymi będzie można zawalczyć: Cynthia, Gary, Brock, Misty, Lt. Surge, Erika, Janine, Blaine, Giovanni, Volkner, Steven Stone i Lance.

Gary był w jakiejś grze ? :p

Poza tym fajne newsy. Cieszę się z możliwości walki z postaciami starszych generacji, zwłaszcza z Garym :p

Oj tam, Gary, Blue, Green co za różnica? Tongue Ja też go tak nazywałem jak byłem mały Tongue No difference Big Grin

Odpisz
12.05.2012, 10:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.05.2012, 10:59 przez Conquest.)
Tak, ale mówię to w roli ścisłości, aby nie było niejasności co do wiedzy Kapóczina i aby news był na możliwie jak najwyższym profesjonalnym poziomie.

Nieświadomy 300 post

Odpisz
12.05.2012, 10:58,
OMG, nie mogę się doczekać premiery tych gier w europie.

[i]FC 3DS: 1805 2972 4484
Y IGN: Liliana
AS IGN: Luna
OR IGN: ♪Konrad♪

Cytat:Daru - 03-01-03:54 -- Pora rozp... Eee, rozwalić to forum.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Amphi
12.05.2012, 11:00,
Po tych wszystkich niusach mam wrażenie (deja vu?), że to będą najlepsze dotychczas gry Pokemon... Obym się nie mylił. Mam nadzieję, że będę miał okazję w nie pograć możliwie jak najszybciej, bo zapowiadają się niezwykle ciekawie.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: lightning81
12.05.2012, 11:02,
Ta gra (jeśli dobrze wprowadzą w życie te pomysły) będzie najbardziej rozbudowana dotychczas. Również czekam z niecierpliwością, aby w nią sobie pograć. Chyba dla każdego będzie coś miłego. Smile

Odpisz
12.05.2012, 11:18,
Również zaczynam się obawiać, że to będzie najlepsza gra Pokemon wszech czasów. Bardzo podobają mi się nowe wyglądy rywali. No dobra, N niewiele się zmienił, ale Cheren i Bianca widocznie znormalnieli. Ciągle uważam, że Cherenowi należy się coś więcej niż lider, zwłaszcza pierwszego gymu, ale trudno.
Odpisz
12.05.2012, 12:08,
I tak ten cały Gary, zwany w Japonii jako Green w angielskiej wersji będzie nazywał się Blue ^^

[Obrazek: 2015a.png]

Farfecz dance studio
[Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif]

Odpisz
12.05.2012, 12:24,
Brrrr, nie nazywać postaci z gier głównych Garym (to samo tyczy sie Asha), grając w GSC widać, że ich oficjalne growe imiona to Green (albo, niestety, Blue w naszym regionie) i Red. I co z tego, że ludzie ich utożsamiają z postaciami z anime? Trzeba z tym walczyć i mówić, że trener na samym końcu Mt. Silver, czy grywalna postać z RGBY, to nie jest żaden Ash, a nie jeszcze bardziej pompować takie myślenie. To gry są kanonem, na nim się wszystko opiera i one są najważniejsze. To że w takiej Polsce ludzie myślą, że Pokemon to tylko/przede wszystkim "bajeczka" bardzo wizerunkowi Pokemona u nas szkodzą, bo ludzie je kojarzą z badziewnym anime, niż fantastyczną serią gier, a jak już wiedzą o grach to wydaje im się, że są tam samo bezwartościowe jak animiec. Sorry za ten wykład, ale jestem na tym punkcie bardzo przewrażliwiona.

Nowe info oczywiście super, też hajpuje na te gierki, jedynie co mnie nie interesuje to ten cały PokeWood, bo podejrzewam, ze to będzie coś tak głupiego, jak Contesty w DPPt (Musicali w BW nie znam, ale z tego co czytałam to też są głupie), więc je pewnie je oleję. Jak się okaże czymś interesującym to tylko będę się cieszyć.
Tylko teraz trzeba uważać żeby za bardzo się nie napalać i nie robić nadziei ba Bóg wie co, bo jeszcze się można rozczarować.

Startery maja nowe arty by Ken Sugimori - super Smile Można sie było tego spodziewać, bo Emerald i Platyna też posiadaja własne oficjalne arty starterów, ale o tym nie pomyślałam. Wszystkie rysunki są o wiele lepsze od tych pierwszych, szczególnie Mijumaru aka Oshawott (jak sporo osób nie potrafię zaakceptować amerykańskiej nazwy Pokemona) zyskał. Od dawna uważam, że Sugimori poprzednim artem bardzo skrzywdził tego, już i tak niezbyt urodziwego, Pokemona. Narysował go w tak beznadziejnej pozie, z tak beznadziejną mordką, która emowato krzyczy: "Zabił mnie, nie chcę żyć na tym świecie!', że patrząc na to niechęć do wodnego startera tylko rośnie. Co prawda na nowym arcie wygląda może i zbyt radosno-kjutaśne, ale ma w sobie jakiś pozytywny wydźwięk, a nie dołuje niczym stary art.

I wciąż wychodzi moja ignorancja w stosunku do pierwszych BW. Nie wiedziałam kto to Alder i musiałam sprawdzić na Bulbie ;P Nietypowy to miszczu.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix, Viz
12.05.2012, 13:36,
Wszystko OK tylko taka ciamajdowata Bianca będzie pomocnikiem prof. Juniper hmmm... troszkę mnie to nie pasuje a wszystko inne to na razie zapowiada się coraz lepiej Smile

[Obrazek: poke.jpg]
[Obrazek: 2a6adca4e22186a1med.jpg]
FC Pokemon White 5372-3791-5838
FC Pokemon Platinum 0862-8363-8709
FC Pokemon Heart Gold 2322-7921-0160
FC Pokemon Black 2 3611-9535-3467
Odpisz
12.05.2012, 17:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.05.2012, 17:10 przez Kapu.)
Może właśnie dlatego, że jest ciamajdowata będziemy świadkami ciekawych i śmiesznych zdarzeń Wink Twórcy na pewno uraczą nas jakimiś gagami i śmiesznymi scenami.
Odpisz
12.05.2012, 17:32,
Uwielbiam tego newsa Tongue
Podoba mi się to, że będzie można walczyć z liderami/mistrzami poprzednich regionów. Może nawet zrobią Mistrza Pokemon. Takiego najpotężniejszego lepszego Od Lance, Stevan'a, Cynthii i Aldera. To musiałby być trudny przeciwnik. A na dodatek dodatkowe urozmaicenie w BW2. Chociaż tyle tych dodatków jest zapowiadanych ostatnio i niespodzianek Big Grin
Ale Bianca to mi nie pasuje do roli kogoś kto daje pierwszego poka ;/
Może przynajmniej będzie mniej denerwująca w BW2. Jestem też ciekaw jaką rolę odegra "N" tym razem. A jeśli chodzi o Best Wishes 2 to nie wiem co myśleć. Jeszcze trwa Rival Destinies, a już następny planują. Cynthia wygląda lepiej niż w DP tego jestem pewien. To w końcu ta postać nad Dragonite'em to Charizard czy Giovanni? xD
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości