Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nowinki Black2 i White2 oraz Event z Victini
29.04.2012, 14:32, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.04.2012, 21:47 przez Raik.)
Nowinki Black2 i White2 oraz Event z Victini
Dzisiaj po północy polskiego czasu w programie Pokemon Smash zostały ujawnione nowe informacje związane z najnowszymi grami – Black2 i White2. Pierwszą nowinką jest fakt, że Keldeo będzie miał nr 298 w Pokedexie Unovy. Sam Pokedex będzie nieco poprawiony wizualnie w stosunku do gier Black i White. Pokemony takie jak Sewaddle i Growlithe będą mogły być złapane już na początkowych trasach. Jeśli chodzi o Growlithe’a to istnieje możliwość spotkania go na nowej drodze otoczonej wieżowcami i mostami. W Pokemon Smash została również ukazana walka między dwoma Sunkernami. Magby, Koffing i Magnemite również były pokazane, a Keldeo stoczył walkę z Sewaddle oraz Ho-oh.

[Obrazek: smash280412.jpg]
[Obrazek: smash280412ii.jpg]
[Obrazek: smash280412i.jpg]
[Obrazek: smash280412iii.jpg]
[Obrazek: smash280412iv.jpg]

Ludzie z serebii.net postanowili stworzyć początkową wersję Pokedexu Unovy do gier Black2 i White2. Jak na razie jest on w dwóch częściach. Pierwsza zawiera ponumerowane Pokemony, a druga stworki, które z pewnością wystąpią w grach. Efekty ich pracy można podziwiać tutaj.
[Obrazek: rioludexth.png]

Fani, którzy posiadają hiszpańską, włoską bądź niemiecką wersję gier Black lub White mają możliwość zdobycia Victini. Event kończy się jutro o 23:59. Pokemon, który wystąpi w nowym filmie Pokemon The Movie White: Victini & Zekrom mającym dziś premierę, posiada ruch sygnaturowy V-Create. Pospieszcie się, jeśli chcecie zdobyć Victini!

[Obrazek: vgenerate.png]
Victini używa V-Create

Obrazki: serebii.net
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Chaqui, Ciastek, Pokemonowy, Raik
29.04.2012, 15:26, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.04.2012, 15:31 przez Chicorii.)
RE: Nowinki Black2 & White2 oraz Event z Victini
A ja jeszcze dodam filmik ze Smasha, pewnie Kapuczino chyba tego nie widział na YouTubie, że nie pokazuje.

No nic szczególnie ciekawego i nowego w najnowszym Smashu nie pokazali, ale mnie to nie przeszkadza. Nie mam parcia do tego, by wiedzieć nie wiadomo ile o nowych grach, zanim w nie zagram, o jedynkach BW, w które niestety jeszcze nie grałam, też za wiele nie wiem, nawet z nazwy nie kojarzę wielu Pokemonów z piątej geny, wolę je poznawać grając, tak jak zawsze :3

Fajnie, że Growlithe jest szybko dostępny, najprawdopodobniej zasili mój team, szczególnie że ognistym starterem z tej generacji nie jestem w ogóle zainteresowana. Żeby chociaż ostatnia forma nie była taka obleśna ;P Animacje Pokemonów jakoś niespecjalnie mi się spodobały (ale to żaden problem), no może Koffing się trochę wyróżnia, bo do niego jego animacja została dobrze dopasowana.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Kapu, Never
29.04.2012, 15:36,
Ehh.. Szkoda, że nie można pobrać Victini na angielską wersję gry.

[i]FC 3DS: 1805 2972 4484
Y IGN: Liliana
AS IGN: Luna
OR IGN: ♪Konrad♪

Cytat:Daru - 03-01-03:54 -- Pora rozp... Eee, rozwalić to forum.
Odpisz
29.04.2012, 15:39,
No cóż, szczerze to za większością ze starszych pokemonów będących w Pokedexie BW 2 nie za szczególnie przepadam (no może poza Marrep'em i Laprasem) i na pewno nie będę ich mieć w teamie. Mam nadzieje, że Ekans będzie dostępny na początku gry, wtedy zrobię sobie wężowy team :3
Zgadzam się z Chicorii, animacje starterów w BW 2 są gorsze, w pierwszej części były lepsze.

[Obrazek: sygnadlamati11.png]
Odpisz
29.04.2012, 15:49,
Ciastko: zdaje się, że event na Victiniego na angielską wersje gry był wcześniej, chyba że mi się coś pomyliło. Jeśli tak to przegapiłeś tak samo jak ja, ale ja to nawet jeszcze żadnej gry z 5 generacji nie mam (więc nie mam nawet na co sobie pobierać), ale aż tak bardzo nie płaczę, potrafię żyć bez eventowych poków, szczególnie że nie jestem pokehardkorem i w competitive się nie bawię.

Mati11 napisał(a):Zgadzam się z Chicorii, animacje starterów w BW 2 są gorsze, w pierwszej części były lepsze.
Ale ja nie mówiłam o starterach, tylko o tych Pokach co zostały pokazane w filmiku z mojego postu. Że nie wspomnę o tym, że ja nie wiem jak wygląda animacja sprite'ów starterów w BW, wolę z zapoznaniem się z nimi poczekać aż za milion lat zdobędę White'a ;P

Odpisz
29.04.2012, 20:43,
No i super, Growlithe i Sewadle szybko dołączą do mojego nowego OShawotta. Big Grin Widzę, że jest Magby, czyli spodziewać się też trzeba Elekida i Smoochuma.

FC Pokemon Y: 4914-4608-1722
Odpisz
29.04.2012, 21:04, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.04.2012, 21:05 przez Axel.)
Z tych poków, które na razie widzę, mój skład chyba będzie się składał w poków V geny. (policzył ktoś ile poków ze starszych gen być powinno? Bo chyba podawali liczbę poków w nowym dexie). Eeveelucje może i fajne, ale już mi się przejadły, Lucario też. Z tego, co pokazali jestem zainteresowany tylko Arcaninem (najładniejszy pok ognisty, nie mogę go przepuścić Smile), Metagrossem i Weavilem, ewentualnie Absolem, ale ich udział w składzie zależy jeszcze od tego, kiedy się pojawią.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Mati11

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości