Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

W pracowni Konusa ^^
11.08.2013, 14:03,
RE: Konusowe Pokemonki ;] (i nie tylko)
Okej, na Wasze życzenie pokolorowałem Mega Roserade!
[Obrazek: mega_roserade_by_konus240998-d6hmg6m.jpg]
(dorysowałem jeszcze wystającą zza płaszcza drugą rękę)
Lepiej? Big Grin

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Elia, Natx, Erster, Mico, Suspect, Tyma, PGrzebalski98, Sarameda Hakte, mysza888, Pysiek, max 353
11.08.2013, 14:07,
Jest perfekcyjny.

Kurcze, GF/Nintendo/kiczortjeden powinno zrobić konkurs na megaewki jednak. xD Może zachęciliby tym fanów, a takie cuda mogłyby egzystować jako kanon. ^^

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Konus, Mico
14.08.2013, 13:22,
Czyż ona nie wygląda bajecznie? Z tymi włosami?
[Obrazek: b_tch_i_m_fabulous_by_konus240998-d6i2pu9.png]
Poza wzorowana na lasce z butelki po Schaumie xD
Świetnie się to rysowało i, o dziwo, użyłem Free Ink Roller'a (ale i tak wprowadziłem poprawki długopisem) xD
Dedykacja dla Elii, gdyż widziałem, że ona też kocha Mega Ampharos Smile

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Suspect, Mico, Nekuro, Elia, Shira, Drakonis, Tyma, PGrzebalski98, Sarameda Hakte, mysza888
14.08.2013, 13:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.08.2013, 13:30 przez LuvMyKidrauhl.)
ale ładne prace! jestem nowa i lubię pokemony ;3 narysujesz mi Justina Biebera z Snivy? Smile
Odpisz
14.08.2013, 13:49,
Ten Shamphooros jest cudowny. *_*
Wiem, że to mało konkretny komentarz, ale muszę się pozbierać, zwłaszcza przez tą jego minę i oczki... xDDD

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Konus
23.08.2013, 20:40, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.08.2013, 20:41 przez Konus.)
Przełamałem Art Block dzięki przepięknemu Miloticowi, którego dostałem od Nid, więc skończyłem i swojego na Challenge:
[Obrazek: milotic_using_aqua_tail_by_konus240998-d6jdygs.png]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Elia, Velfa, Mico, Tyma, Suspect, PGrzebalski98, Sarameda Hakte, mysza888
7.09.2013, 11:11,
A na dzisiaj mam prezencik urodzinowy dla Tymy!
[Obrazek: happy_birthday_tyma__by_konus240998-d6lc3vf.png]
Spełnienia marzeń kochana! Heart

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Elia, Suspect, Velfa, Natx, Sarameda Hakte, Mico, mysza888, Tyma, Pysiek, Bidulkę
10.09.2013, 18:25,
Post pod postem, again...
Zarzucam Medichamem na Challenge Nidzi:
[Obrazek: medicham_by_konus240998-d6lrxop.png]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Suspect, Mico, Pysiek, Sarameda Hakte, Velfa, max 353, Bidulkę
10.09.2013, 19:14, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2013, 19:14 przez Suspect.)
Przybywam cię uratować przed kolejnym Double Postem Big Grin

Zielony rycerz zagłady Sadtak to nazwę dobrze?)
Cudo .Pocieniowałeś biały i żółty (kolory których moim zdaniem nie da się cieniować ) za co daje ci ogroooooooooomny plus .

Ampharos: Kawał dobrej roboty !!Nietypowe cieniowanie włosów ,śliczne oczęta RolleyesRolleyesRolleyes .Padam i umieram na miejscu .

Tyma:Cudo .Cieszę się że nie próbowałeś na siłę czapeczki urodzinowej tylko ustawiłeś ją w pozie w jakiej jest .

Medicham Obłęęędny cień czerwieni .Pasjonująca kolorystyka i niewyobrażalna poza .I wantz mor .Co do tła :Szym żeś ty to zrobił :O- Wygląda to jakbyś rysował kredkami za Medicham'em a sam pok był nałożony na Art po arcie .Co do ostatniej pozy (w tle) nie będę się wypowiadał bo wyjdę na Ertix'a nie jestem w stanie nic powiedzieć Big Grin.

Jak już powiedziałem :I wantz More .

[Obrazek: MbhhDN5.gif]
Odpisz
20.09.2013, 16:45,
Koooopiemy!
Nowa pracka, na walkę z Drakonis w AL:
[Obrazek: braixen_teerunaa_using_fire_punch_by_kon...6n1kyo.png]
Braixen/Teerunaa using Fire Punch! Jenyy, przez tę głupią szkołę nie mam czasu na prawie żadne rysunki, a mam tak dużo pomysłów...Echh, trzeba będzie wykorzystać weekend Big Grin
Enjoy!

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Suspect, Tyma, Mico, Lexi, Sarameda Hakte, Velfa, Dodoo, max 353
20.09.2013, 21:14,
Rysunek świetny ~! Big Grin szykujem się do pojedynku ~!

[Obrazek: 6.gif] [Obrazek: tumblr_myhmu3PFAO1s66mjco1_250.gif]
Odpisz
21.09.2013, 17:15,
Co ja pacze O_O
Piękny ten Braixen. Cudo.
Zasługujesz na:
\(*3*)/ - Bidulkową Buźkę.
PS: Czekam aż narysujesz Frogadiera

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
Odpisz
22.09.2013, 21:19,
No ja pierdzielę, spuścić Cię na chwilę z oka i już widzę spory progres i sporo świetnych rysunków! Parę zafavowałam na dA :3

Braixen/Teerunaa jest po prostu świetny i ten ogień. Może mógłbyś pokazać na jakim tutorialu jak robisz ogień kredkami? :3

Odpisz
24.09.2013, 16:30,
to tutaj też wstawię :3

[Obrazek: tumblr_mtmvpbXL7t1sn5axuo1_1280.png]

Wszystkiego najjjjjj ;w;;;;

[Obrazek: tumblr_mxnqfu7ikt1ri1rjmo2_250.gif]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Suspect, Sarameda Hakte, Velfa, Dodoo, Tyma, Konus, Mico, max 353
24.09.2013, 18:07,
No ja nie mogę, za tę Delcatty to mógłbym dziękować i dziękować, a i tak mi się to nie znudzi Big Grin
Ona jest taka przeurocza, dziękuję (one more time)

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości