Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pierwszy trailer Pokemon B2/W2
14.04.2012, 14:41,
RE: Pierwszy trailer Pokemon B2/W2
Już nie mogę się doczekać B/W 2. Co prawda stare główne postacie, które mamy do wyboru bardziej mi się podobały ale reszta super. Zapowiada się ciekawie, zwłaszcza, że połowa regionu jest zamrożona.
Odpisz
14.04.2012, 15:46,
Świetnie, że będą Pokemony ze starszych generacji. Tego mi w B/W brakowało. Moim zdaniem generacje trzeba łączyć, a nie dzielić :d

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Whiteblad
14.04.2012, 16:34,
Mogliby dać do złapania Mew w jakiejś jaskini po lidze Tongue taka moja mała sugestia. Ciekawi mnie ile legend bedzie do złapania w tych nowych grach. Mogliby zrobic trudniejsze Gymy by każdy musial sie troszke pomeczyc by przejsc, mogliby dodac do walk jakies krótkie kombinacje klawiszy ktore nalezy wcisnac by atak byl mocniejszy albo bardziej celny lub zeby np uspal lub podpalil przeciwnika. Było by to juz jakies urozmaicenie.

[Obrazek: poke.jpg]
[Obrazek: 2a6adca4e22186a1med.jpg]
FC Pokemon White 5372-3791-5838
FC Pokemon Platinum 0862-8363-8709
FC Pokemon Heart Gold 2322-7921-0160
FC Pokemon Black 2 3611-9535-3467
Odpisz
14.04.2012, 19:20,
(14.04.2012, 13:52)Cholok napisał(a): Gdyby jednak koleżanka była skłonna zrezygnować z White to ja sobie właśnie sprawiłem Blacki z Japonii i wersję US mogę sprzedać za jakieś śmieszne grosze. O ile dobrze pamiętam to mam w niej ostatniego eventowego Victiniego i Arceusa z naturą modest i całkiem niezłymi IVami (tego na lvl. 100 z głosowania w dream worldzie).
Dziękować za propozycję, miło mi, ale Nintendo wymyśliło sobie blokadę regionalną na swoje konsole i wolę dla świętego spokoju kupować tylko europejskie edycje gierek, by w przyszłości nie mieć problemu z odpaleniem ich na 3DSie. Poza tym Pokemon to dla mnie bardzo wyjątkowa seria i wolę kupować nówki od używek, kasy na Poki mi nie żal (choć uważam,ze ceny gier na handheldy zdecydowanie powinny być niższe i wydaje mi się, że jest to realne). No i jednak nastawiłam się na White'a, fajnie mieć okładkę gry z Zekromem (nawet jeśli ma skaszanione przez Amerykańców logo).

Pikaforek777 napisał(a):mogliby dodac do walk jakies krótkie kombinacje klawiszy ktore nalezy wcisnac by atak byl mocniejszy albo bardziej celny lub zeby np uspal lub podpalil przeciwnika. Było by to juz jakies urozmaicenie.
Eeee... Moim zdaniem kiepski pomysł. To znaczy chciałabym, by gry były trudniejsze i bardziej wymagające (ale na to nie liczę, nie w dzisiejszych czasach), ale tam "urozmaicenia" w stylu naciskania klawiszy tylko by zaszkodziły strategiczności pokemonowych pojedynków, takie rzeczy w turowych RGPach są IMO totalnie zbędne, tylko by psuły zabawę. Tu się ma myśleć nad ruchem, a nie szybko naciskać klawisze.

Odpisz
15.04.2012, 0:11, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.04.2012, 0:24 przez Cholok.)
sam gram w wersję White, swój główny save mam właśnie na tej wersji i w życiu za nic bym tej gry nie oddał. Też wolę Zekroma. I podobnie z BW2. Jakoś bardziej podoba mi się Black Kyurem i dlatego B2 będzie pierwszą wersją jaką kupię. Próbowałem grać w White na moim 3DSie i nie mogę... 3DS strasznie bezcześci grafikę tej gry. I podobnie, mogę być biedny, jeść chleb ze smalcem i pić wodę z kranu ale na Pokemony i oryginalne wydawnictwa muzyczne muszę mieć zawszę kasę. No i na wszelkie akcesoria związane z Adventure Time ale to już zupełnie inna historia...
i co do sekwencji ruchów też muszę się zgodzić. To jest zdecydowanie gra strategiczna, nie zręcznościowa, choć pojawiały się czasem takie elementy.
A swoją drogę z tego co widzę to BW2 mimo iż wychodzi na konsolę NDS, będzie miało jednak blokadę regionalną a więc o imporcie B2 z japonii mogę zapomnieć.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
15.04.2012, 1:49,
Okej - jestem ciekaw układu liderów, bo nowa mapa Unovy może być interpretowana dwojako w zależności czy wolimy mróz czy pustynię.

Okej - jestem ciekaw, którym liderem będzie Homika, bo dwa Poki sugerują pozycję 1/2 na naszej liście bycia "Miszczem".

Okej - jestem ciekaw jak "nowe" Pokemony namieszają w UnovaDexie, bo to, że namieszają jest gwarantowane.

Okej - jestem ciekaw, kto wymyślił takie fryzury bohaterom, czy rywalowi. Mam paczkę leków, lecz wątpię, czy złapałbym taką fazę.

Okej - jestem ciekaw, czy po rozwaleniu głównej fabuły cały świat powiększy się o zamrożone rejony (pewnie tak będzie, ale kto zabroni mi wątpić^^)

Nie jestem ciekaw... czy powinienem już oszczędzać na tę grę. Wiem, że muszę.

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
15.04.2012, 9:33, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.04.2012, 10:18 przez Ertix.)
Wypowiem się o dzisiejszym Smashu, no więc w sumie to nie bylo nic ciekawego. Dziewczyna grywalna w demo wersji ma na imię Hana*, rywal Hihihiroshi*, a jeszcze we wcześniejszych zapowiedziach widzialem iż chlopak ma na imię Black2* ale pewnie się to zmieni bo wkońcu w demówkach B/W dziewczyna miala na imię Shiro, a chlopak Kuro, potem w angielskich wersjach byla Whitlea i Blair, a skończylo się na Hildzie i Hilbercie. Meloetta zmienia formy i typy, byly jakieś wątki z filmem 15, a tak poza to juz tylko informacje o których dawno wiemy (np. zlodowaciala Unova)
Link do najważniejszej części Smash'a
Link do openingu gry w lepszej jakości
Smash w lepszej jakości

W trakcie Smasha puszczano odcinek z Gulpinami z serii Pokemon Advanced Challenge. Dziwne bo myślalem że nie ma powtórek na TV Tokyo.
------------------------------------------------------------------------

Hana (jap. はな <- w grze , 花 zapisywane normalnie w japońskim) oznacza ''kwiat''.

Hihihiroshi (jap. ひひひろし <- w grze) raczej powinno być zapisane ヒロシ ew. ひろし, ale grający już napisali tak z rozpędu.

Black2 (jap. Burakku tsu -> ブラック2) podejrzewam iż z czasem przyjdzie nam poznać prawdziwe imiona bohaterów, tak jak to bylo z Touyą, Touko i N'em.

Ciekaw też jestem jak nazwą te postacie w mandze, bo nie podejrzewam by byla White2 i Black2 bo to brzmi... nie naturalnie i nie prawdziwie?

Odpisz
15.04.2012, 11:10,
Wg. mnie Shizui (wodny lider sali) będzie piastował 2 gym, Homika zaś szósty.
Odpisz
15.04.2012, 11:37,
Co do ostatniego smasha. O ile na oficjalnym arcie nasz przeciwnik i męski protagonista wydali mi się śmieszni o tyle w samej grze wyglądają całkiem przyzwoicie. Animacja trenerów ładnie dopracowana i wgl jakieś to wszystko bardziej dopieszczone.
Odpisz
15.04.2012, 16:50,
chciałbym dodać od siebie żę zauwżyłem, że tam gdzie konczy się lód na mapie jest jeszcze jakiś teren. Na normalnych mapkach unovy widać było ze jest prawa częśc i koniec i jakaś woda. W tej za wodą i lodem widać jakas płaszczyzne, nie wiem czy tez tam coś będzie Tongue
Odpisz
17.04.2012, 11:18,
Jeżeli są nowi liderzy i nowy profesor dający startery to Cilian/Cress/Chili oraz Lenora i Profesor Juniper zginęli pod lodem. Nie zdążyli uciec.
Odpisz
17.04.2012, 19:17,
(17.04.2012, 11:18)PokeFAN napisał(a): Jeżeli są nowi liderzy i nowy profesor dający startery to Cilian/Cress/Chili oraz Lenora i Profesor Juniper zginęli pod lodem. Nie zdążyli uciec.

Czy zginęli? Pewnie nie, jak już to zamarzli. W Pokemonach nie ma śmierci Tongue

[Obrazek: 4WcT8O5Swhg9SjGYSwlXCM]
Odpisz
18.04.2012, 4:51,
Śmierć Latiosa, śmierć Lucaria, śmierć Asha w 1 filmie, już sam fakt iż twórcy planowali uśmiercić Asha w 1 filmie. Mam wymieniać dalej? Jak widać, śmierć w Pokemonach się zdarza Tongue.

Odpisz
18.04.2012, 14:03,
Cuda w Pokemonach! Takich gier to się chyba nikt nie spodziewał! Ruchome postacie, pokemony ze starszych generacji, świetnie zapowiadająca się fabuła... Nigdy nie myślałam, że jako dorosła osoba będę się tak cieszyć z pokemonów, jak to było w podstawówce. Już nie mogę się doczekać! Po prostu muszę zagrać w Black2!

[Obrazek: 123PachirisuVSEmolga.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Kippert, Cholok
18.04.2012, 15:34,
Jeszcze trochę ponad 2 miesiące czekania, mam nadzieję że wytrzymam xD
Początkowo tak jak większość z Was zakładałem, że 3 grą, będzie „Grey“, jednak gdy opublikowali, że będzie B2/W2 to już pojawiła się nadzieję, że twórcy czymś zaskoczą i przyznaję po przeczytaniu newsów dotyczących nowych gier oraz obejrzeniu kilku filmików jestem mega zachwycony ;d (Wiem brzmię jak mały dzieciak, który dostał zabawki, ale cóż ^^)
Z niecierpliwością czekam na kolejne newsy, bo mam nadzieję, że to nie koniec niespodzianek, że będzie więcej zmian, zmian, które będą nieźle zaskakiwać...

[Obrazek: 258.png]
3DS FC:1891-2282-4131
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości