Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Konfiguracja routera
1.02.2013, 20:59, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.02.2013, 21:00 przez Gonzo.)
RE: Konfiguracja routera
No właśnie nie wyskakuje to, co Tobie, w tym rzecz XD

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
1.02.2013, 22:52,
Piterr - wpisz localhost zamiast te IP

same localhost, bez żadnych http/// na początku

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
Odpisz
5.08.2013, 0:24,
Taki problem....
nie mam routera, tylko kablowy internet, jakaś możliwość jest może, żeby np. w pizzeri, w której jest wifi podłączyć się do sieci? albo u kumpla bez przestawiania niczego w komputerze?
Odpisz
5.08.2013, 0:27,
Jeśli jest otwarta sieć bez filtrowania MAC to tak.
Odpisz
5.08.2013, 0:35, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.08.2013, 0:40 przez Nekuro.)
Bez problemu podłączyć się do dowolnego hotspotu. Chyba że masz ds lite, wtedy musisz znać nazwę sieci bo trzeba sobie samemu wpisać do konsoli. Dsi i 3ds może sobie sam wyszukać sieci bezprzewodowe. U kumpla możesz się podłączyć o ile znasz hasło do jego sieci (chyba że nie ma żadnego hasła lol). Jak już pisałem ds lite obsługuje tylko szyfrowanie WEP, więc jeżeli ten twój kumpel ma szyfrowanie WPA2 (co jest bardziej prawdopodobne) to nie obejdzie się bez zmiany ustawień.
Jeszcze jest kwestia wspomnianego przez vanille filtrowania MAC, ale domowe routery raczej mają to wyłączone.

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
5.08.2013, 1:16,
DSLite też sam sobie wyszukuje sieci, ale tylko do WEPowych się podłączy, w większości KFC i innych fast food są takie.
Odpisz
5.08.2013, 16:26,
Więc w typowych kfc bez problemu? mam nintendo ds
Odpisz
5.08.2013, 16:36,
W hot spotach gdzie nie ma hasła bez problemu się połączysz (zapomniałem że w ds lite można sobie wyszukać sieci), a z reguły takie są.
Niektóre kawiarnie i restauracje udostępniają wifi tylko dla klientów. Wtedy możesz mieć problem bo ogólnie WPA2 jest częściej używane.
Zamiast pytać o coś kilka razy to sam spróbuj podłączyć się do jakiegoś nieszyfrowanego hotspotu.

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Diarmuid
8.03.2014, 12:36,
Ludziska a ja tak zapytam... Opcji WEP szyfrowania na routerze nie posiadam, tylko WPA-PSK (obecnie ustawione z powodu konsoli PSP) i WPA2(not supported dla PSP). Moje pytanie brzmi czy 3DS XL obsługuje tą opcję czy czeka mnie kombinatoryka z otwartym Wi-Fi i statycznym nadawaniem adresów, czy może macie jeszcze jakieś sugestie jak to wszystko pogodzić?
Odpisz
8.03.2014, 14:23,
3DS nie pownien mieć problemów z żadnym typem szyfrowania. Konieczność używania WEP to niestety wada NDS'a zwyklego (oprócz NDSi)

[Obrazek: de7.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: LoRo1987
9.03.2014, 1:19,
Dzięki Rene bo już miałem zamiar masakrować moje dzielące łącze pentagramowe maleństwo a tak tylko powiększę pule adresów z DHCP
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości