Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

CoroCoro już w internecie! B2/W2 w Unovie! (aktualizacja)
12.04.2012, 17:05,
RE: CoroCoro już w internecie! B2/W2 w Unovie!
Przestudiowałem trochę mapę i tak:
- W Nimbassie od strony pustyni pojawił się nowy budynek
- Nie ma Challenger's Cave
- Jakieś budynki pojawiły się na wschodzie Unovy w górach
- droga pomiędzy Castelią a Nimbasą jest ukończona
- W Drfitveil pojawiły się dziwne dziury, a Cold Storage zniknął

No i jeszcze na innym skanie widać, że prawdopodobnie Zoroark, Metagross i Biały Kyurem pojawią się w Black, a Lucario, Haxorus i Czarny Kyurem w White (biorę Blacka Tongue)
Odpisz
12.04.2012, 17:12,
Pomieszanie starych Pokemonów z tymi z Unovy, to mi się podoba. Mam nadzieję, że będzie np. tylko jeden Poke-kot (Purrloin), a nie te wszystkie Skitty, Glameowy i inne.
Bohaterowie tragiczni wręcz ._. Ona jeszcze przejdzie, wygląda na jakąś głupiutką idiotkę ale trudno. No ale on, bez przesady. Fryzura jak w stylu lat '80 w najgorszym tego słowa znaczenia. Byłoby ok, gdyby nie te kalesony, leginsy czy Bóg wie co to. Fashion fail. Czemu choć raz któryś z bohaterów nie jest blondynem/blondynką? A ten rywal, sieje postrach i trwogę ._. Włosy jak jakaś ufarbowana szyszka i te gromiące spojrzenie. Ta paniusia z gitarą wygląda na wariatkę. Wodny lider jest ok.
Cała ta sprawa z lądolodem, lodowcem czy jak to się nazywa, jest całkiem interesująca. Zapewne zuy Kyurem zamroził pół świata a nasz nieustraszony bohater wyruszy, by go odmrozić, bla bla bla. Ewentualnie będzie chciał/a zostać Miszczem Pokemon i przy okazji ocali świat.
Ogólnie nastawiam się pozytywnie ^^.
Odpisz
12.04.2012, 17:13, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2012, 17:24 przez Ertix.)
*wściekly mod on*

Czy to ma być jakiś żart? Pytam się: DLACZEGO MOJĄ HILDĘ ZAMIENILI NA TO OBRZYDLISTWO. CO TO ZA SYF ?! KTO W OGÓLE ROBIL TE POSTACIE! CO TO MA DO CHOLERY BYĆ? BOŻE DROGI, CHYBA PIERWSZY RAZ ZDARZYLO SIĘ BY PRODUCENCI ZROBILI JESZCZE GORSZE POSTACIE OD CRYSTAL, BOZE, BOZE, BOZE!!!

*/wściekly mod off

Okej, postacie mi się STANOWCZO NIE PODOBAJĄ, ale rywal jest super, o wiele lepszy niż Silver. Tylko, dlaczego ten gostek w czerwonych wlosach z wyglądem Reda mnie nie pokoi? Poza tym też dobry numer, zlodowaciala Unova a oni w krótkich rękawkach zapylają? Rywal wygląda cool, czyżby to bylo nawiązanie do May z tą jego kaburą oraz z remakeiem R/S?
Poza tym, widzę że twórcy się postarali. Zlodowaciala Unova, wyschnięta woda w Etralinku (no, tu to mnie naprawdę zaskoczyli, ale co z tego skoro w BW i tak nie mogliśmy za wiele rzeczy tam zrobić), zastąpienie liderów i dodanie typu smoczego, miasto startowe w którym jest szkola trenerów. Okej, mnie się podoba Wink Tylko, nie żal wam że nie będzie już Hilberta/Hildy, nie będziemy zaczynać od Nuvemy? Jak dla mnie zmiany na plus, ale... brakuje mi tamtych wydarzeń gdyż już zdąrzylem się do nich przyzwyczaić.

Teraz, wracając do wyglądu bohaterów:
Nowa bohaterka wygląda koszmarnie, te wlosy spięte w kok to jakiś koszmar, zaś z rozpuszczonymi nie jest źle, powiedzialbym że super, nawet podobnie do Leaf, tyle że obcięte.
Nowy bohater nie ziębi, ni grzeje. Ot, zwykly bohater przypominający wczesne podróbki Black'a do V generacji (czyli kolejne spartolenie sprawy :]).
No i, co się stalo z Cherenem, Biancą, pr. Juniper? Sad Ja chcę ich powrotu >.< !! !!

Dziwne że ta liderka Homika (z chomikiem się kojarzy o.O) ma gitarę. To chyba pierwsza liderka która jest muzykantką. Może ma to jakiś związek z PokeMusicalem? Albo zastąpią Elesę? Chociaż mam dziwne przeczucie że bardziej zastąpią Lenorę. Nie wiem czemu, ot przeczucie.

Ciekaw też jestem czy zmieni się wygląd Pokedexa. Niech tym razem zamiast dawać czerwony pokedex dla chlopców dadzą niebieski, a dla dziewczyn bialy! No i do cholery, na boga oni wtrącali pokemony ze starszych generacji skoro Unova odcina się od nich? Co? Te pokemony przywędrowaly ze wszystkich regionów bo tam im się znudzilo? Oj, tu mnie bardzo zawiodli, tak samo jak z tymi postaciami.

Ogólnie news mily, ale te postacie to lomójtybożemaryjoświętacotomabyćzaustrojstwoktórewymyślilosobienintendo *O*. Teraz już wiem że nie będę gral tymi postaciami. Dajcie zagrać rywalem bo epicko wygląda <333 (choć wolę N'a).

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ted
12.04.2012, 17:24,
(12.04.2012, 17:12)Nee~ napisał(a): Ta paniusia z gitarą wygląda na wariatkę.
Dla mnie to właśnie dobrze. Wolę ją od grywalnych bohaterów, z których lukier spływa strumieniami, a którymi przyjdzie nam kierować w grze ;(((

Ertix napisał(a):KTO W OGÓLE ROBIL TE POSTACIE!
Jeśli nic się nie zmieniło to Ken Sugimori jak zwykle (a same rysunki są na pewno jego, ten styl rozpoznaję od razu). On zawsze projektuje postacie ludzkie, nie tylko do gier od Game Freaka, do filmów pełnometrażowych również. Nawet gdzieś jest taki blog (tylko w języku japońskim), gdzie są publikowane jego szkice koncepcyjne tychże postaci z kinówek.

I po drugie: nie wymyśliło Nintendo, tylko Game Freak. Nie rozumiem tej niemożności zrozumienia, wśród części fanów, że to ta druga firma robi gry (główne), a nie Nintendo.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Gonzo, Ted, Admirau
12.04.2012, 17:30,
Wiadomo że Game Freak, oj tak mi się powiedzialo Tongue.
Btw. bohaterowie z BW o wiele lepiej się prezentowali. Przede wszystkim nie wyglądali tak dziecinnie, a tutaj postacie wyglądają jakby mieli nie 16 lat, a 11 !!
No blagam was, bluzeczkę z pokeball'ami to można nosić w wieku 10-11 lat, ale nie 16 do cholery >.<. Fryzura chlopaka nawet mi się podoba, miniówka laski moglaby być niebieska czy też czerwona, buty zaś ma jakieś takie dziwne, wolalem Hildę 100000 razy bardziej.
Kurdę, ja chcę grać rywalem Sad To chyba będzie pierwsza gra Pokemon w mojej historii w których nie zagram dziewczyną, a zagram chlopcem (nie licząc R/G/B/Y rzecz jasna)

Odpisz
12.04.2012, 17:42, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2012, 17:44 przez Never.)
Cytat:To chyba będzie pierwsza gra Pokemon w mojej historii w których nie zagram dziewczyną, a zagram chlopcem (nie licząc R/G/B/Y rzecz jasna)

SZOK!
A tak na serio, nie licząc braku Hildy i tego drugiego facia, to zapowiada się super.

Chociaż te nowe postacie też są fajne, takie typowo japońskie
WX
Odpisz
12.04.2012, 17:48,
Przeżywasz to strasznie. Ja tam jak zwykle wcielę się z żeńską postać (o ile przyjdzie mi zagrać, brak kasy przez który mam takie zaległości z pokegrami nie napawa mnie optymizmem), nawet jeśli wygląda jak co najwyżej dziesięcioletnia laleczka Barbie. Szczególnie, że męska postać też wygląda nader dziecięco.

Po tym jak zobaczyłam postacie z BW (jedynek) wydawało mi się, że starsi bohaterowie to już standard. Jak widać jednak nie. Szkoda, ale nie jest to aż taką tragedią, wygląd nie jest najważniejszy. Już zdążyłam polubić niektóre Pokemony, których design mi się nie podoba, za np. to jak został przedstawiony w którejś z mang.

Odpisz
12.04.2012, 18:17,
No właśnie nie ma co przeżywać Tongue I tak w zmniejszeniu nie będzie tego, aż tak widać. Na szczęście mi design dziewczyny się podoba. Gorzej z chłopakiem, którym będę grał, ale przeżyję...
Jestem tylko ciekaw tych liderów. Czy zmienieni będą wszyscy czy co... Przecież to by było dziwne, że przez 2 lata tyle się zmieniło. Może będzie coś o tym wspomniane.
Odpisz
12.04.2012, 18:47,
Gra wygląda o niebo lepiej! Podoba mi się design dziewczyny, natomiast chłopak- do BANI! Fajnie wyglądają nowi liderzy i tajemnicze jest dla mnie zamrożenie niektórych miejsc w regionie.

Odpisz
12.04.2012, 18:49, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2012, 18:55 przez Ertix.)
Pojawila się parka obrazków w necie związanych z nowymi bohaterami. Tak w ogóle, to zapomnialem wspomnieć o tym jak mi się podobają liderzy. No więc, liderka trujących pokemonów ujdzie, dosyć starawa babcia, plywak zaś jest super :> Taki opalony i w ogóle. To chyba najlepszy wodny lider (razem z Crasherem Wakiem na czele) jaki kiedykolwiek zaistnial w grze. Co do Profesora zaś, to czemu mi on przypomina drugiego Elma? O.O

http://29.media.tumblr.com/tumblr_m2djlc...o1_500.jpg ; http://www.pixiv.net/member_illust.php?m...d=26513780 ; http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2djnx...1_1280.png

Zaś ochlonąlem, ogarnąlem szkice/skany. Wniosek: Nowa bohaterka nie jest wcale taka zla, ta grzyweczka pod jej czapką bardzo przypomina mi wygląd wzorowany z May. Bluzeczka luźna, nie jakaś tam kamizelka jak u Hildy, może być, bardzo sexy. Tylko te koki, te koszmarne koki X.X Nie nawidzę koków. A tak to miniówka, czy rajstopki, Leaf i Lyra zdąrzyly mnie do tego przyzwyczaić Wink O wiele lepiej ta postać (ktoś wie jak ma w ogóle na imię) wyglądalaby gdyby rozpuścila te wlosy. Gdyby nie te koki to bym polubil ją bardziej niż Hildę, o 90% bardziej by mi się spodobala, a tak (parę godzin temu) w ogóle mi się nie podobala, teraz zaś podoba mi się na ok.30-40%. Co prawda nie tak dużo jak przy May czy Lyrze czy Dawn, ale z czasem się oswoję Wink Zaś co do chlopaka to nie jest zly, ciemny niebieski z czarnym to dobry pomysl tylko te spodnie mógl mieć czarne, niż biale, oraz mógl zrobić wlosy na żel niż takie na dól. Ogólnie podobają mi się teraz te postacie, ale i tak nic nie przebije pierwowzorów Smile Tu mnie twórcy muszę przyznać sporo zaskoczyli. Jednak będę grać chlopcem (na dzień dzisiejszy, bo za parę dni/godzin/minut/sekund mogę napisać że dziewczyną) gdyż co do dziewczyny to muszę się jeszcze troszkę przekonać.

Odpisz
12.04.2012, 18:54,
Err, ona jest od trujących pokemonów... btw, popatrz na jej gitarę w kształcie Scolipede Tongue

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
12.04.2012, 19:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2012, 19:23 przez Cholok.)
(12.04.2012, 16:54)Gonzo napisał(a): Wy poważnie dopiero teraz z tymi gitarami? to na pierwszy rzut oka widać.

pierwszy post napisałem parę sekund po obejrzeniu skanów. Nie przyglądałem się zbytnio. Teraz faktycznie przesadzona wielkość progów i karykaturalny wręcz sposób trzymania podczas gry aż bije po oczach.
(12.04.2012, 16:46)Chicorii napisał(a): Ale też nigdy nie widziałam podobnie wyglądającego basu (a gitary elektryczne jak najbardziej), to też wychodziłam z założenia, że to gitarka elektryczna, a nie basówka.

niektóre firmy takie jak B.C. Rich oprócz zwykłych gitar produkują także ciekawe basy np. modele Beast, Warbeast czy najpopularniejszy chyba Warlock.

Nie wiem czemu mi się ubzdurało że ta nowa zajmie miejsce Elesy. Jeśli pojawi się zamiast Lenory to faktycznie prawdopodobnie będzie miała Scolipede albo raczej Whrilipede. Kurcze, mogliby przywrócić w końcu możliwość rematchy po przejściu ligi...
Odpisz
12.04.2012, 19:31,
Super!!! Nowi liderzy, nowe budynki, pokemony ze starszych gen, postacie, miasta!!!... jak ja to kocham. W pokemony mógłbym grać w nieskończoność, a że tak urozmaicą Blacka i Whitea to mnie tylko zachęca do dalszego działania i oczekiwania na 2 wydania tychże gier Smile
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
12.04.2012, 19:35, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2012, 19:35 przez mindi202.)
hurra już się nie mogłam doczekać aż zobacze pierwsze screeny

Odpisz
12.04.2012, 19:38,
a z wyborem płci jak zwykle - kupię obie wersje i w Black chłopak, w White dziewczę. Tym razem planuję ściągać jedną wersję z Japonii zapewne Blacki.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości