Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

CoroCoro już w internecie! B2/W2 w Unovie! (aktualizacja)
12.04.2012, 14:30,
RE: CoroCoro już w internecie! B2/W2 w Unovie!
Fajny news Big Grin
Mi osobiście dziewczyna się baaaardzo podoba! Ma zarąbisty design i już nie mogę się doczekać kiedy ją narysuję :3 Rywal też super! Jak dla mnie wygląda lepiej niż N. Co do chłopaka to no włosy nie podobają mi się zbytnio i strój też, ale przeżyję :3
Natomiast liderka trujących poków miodzio :3
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Serperior
12.04.2012, 14:30,
I już mnie Nintendo kupiło *.*

[Obrazek: X5YbP9G.png]
Odpisz
12.04.2012, 14:37, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2012, 14:41 przez Chicorii.)
Założę się, że Pikacz (z rodzinką) też będzie w tym nowym PokeDeksie Unovy. Bo jeszcze się japońskie dzieci zapłaczą ;P

Nowe info zapowiadają świetną gierkę. Teraz mamy 100% pewność, że to sequele (czyli już Junichi Masuda nie musi tego potwierdzać w Pokemon Smash). Bo troszkę się obawiałam, że to będzie taki Grey, ale w dwóch wersjach, na szczęście nie.
A mnie się dizajn nowych grywalnych postaci nie podoba. Wyglądają za dziecinnie i słodko, czy to znów 10-latki? I ta mini u dziewczątka ;/ Ale co tam, przeżyję to.
Rywal jest niezły (podoba mi się jego rozpinana bluza, sama w takich gustuję), chociaż ma za duży busz na głowie (a jak wiadomo Bush nie lubi Hop Coli ;P)
Za to liderka jest fajna. Ma pozytywnie szalony design, groźny wyraz twarzy i gra na gitarze <3 (instrumentaliści zawsze maja u mnie plusa). Wygląda na taką punkówę.

Teraz coraz bardziej żałuję, że nie grałam jeszcze w BW ;( Ludzie, podzielcie się kasą.

Agletika napisał(a):I już mnie Nintendo kupiło *.*
Pamiętaj (i inni też), że to Game Freak robi te gry (tzn. główną serię, spinoffy to co innego) i to oni powołali do życia Pokemony, a nie Nintendo. Nintendo jest wydawcą, nie producentem.

Odpisz
12.04.2012, 15:24,
Mnie bohater strasznie przypomina design Ethana z HG/SS. Rywal nie przypadał mi do gustu, za to bohaterka jest naprawdę fajna.
A co do nowej liderki - skoro ma się pojawić w anime, może to oznaczać, że to z nią Ash stoczy walkę o odznakę. Przynajmniej mam taką nadzieję Smile
Odpisz
12.04.2012, 15:37, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2012, 15:37 przez Chaqui.)
Super ingormacja.Zlodowaciała Unov?To było prawie wiadome,ale to jest chyba jakiś lądolód.Pewnie można będzie wejść do niego(lądolodu)i tam też pewnie będą jakieś wyzwania.Miasta,które pokrył lód np.Nacrene City,hmm..niewiem mieszkańców ewakuowano?Tongue.
Poki z innych regionów.Super!Tylko jak dostały się do Unovy?Może na początku gry będzie jakiś filmik wprowadzający jak się to wszystko stało.Fajnie,że nowe lokacje i liderzy.Nowe miasta szybko zbudowali Smile.Co do postaci:żeńska-fajna,dobry wygląd,męska-nawet,nawet,tylko te włosy,rywal-może być Smile.

Kontakt ze mną:

GG: 42244264
e-mail: wojtwom7@gmail.com

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA

Odpisz
12.04.2012, 15:53,
Juz wiem chyba o co będę błagać na urodziny! Wszystko fajnie się prezentuje! Dziewczynka wpadła mi do gustu :> ..Rywal taki sobie (przereklamowany ma ten wygląd) ,ale z chłopaka mam niezły ubaw....TA FRYZURA WYGLĄDA JAK WODOGŁOWIE :'D
Odpisz
12.04.2012, 16:09, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2012, 16:25 przez Axel.)
A jednak! W Unovie rewolucja! Żeńska postać mi się nie podoba. Ma zbyt kombinowane włosy, ale chłopak je okej. Rywal też mi nie pasuje, fryz ma słaby. Profesorek nie zięby, nie grzeje
Ciekawe, kogo zastąpią nowi liderzy. Stawiam na wodę w pierwszej sali, a truciznę w drugiej, w końcu prawa część jest zamrożona. Chwila, truciznę?! WRESZCIE! Tyle generacji oczekiwanie i w końcu sobie przypomnieli o tym typie. Czy nowi liderzy mogą oznaczać, że będzie więcej niż 8 sal?
Widać też, że zmiany w Unovie będą znaczne. Połowa regionu w lodzie znacznie zaburzy harmonię. Oczywiście liczę, że Plasmowcy znów się objawią i rozwiążą wszelkie wątpliwości, które pozostawił poprzednik.
Powiem szczerze, zrobili mi niezłego smaka. Teraz już źle być nie może, chociaż moje oczekiwania wzrosły. No i już wiadomo, czemu anime tak pędzi. Czy ktoś jeszcze twierdzi, że "twórcom zabrakło pomysłów"?
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Chaqui, Ertix
12.04.2012, 16:17,
Ale się mega podjarałem! Teraz już wiem na co odkładać kasę. Z nowych postaci to fajna jest ta dziewczyna. Rywal też w miarę. Sala trująca i wodna to już normalnie czad. Oby dodali takie poki jak Spinarak, Snourt, Feebas czy Ralts. Trochę przegieli z tym lądolodem no ale będzie fajnie. Jeszcze na jednym skanie widać ten tunel wodny czy coś takiego więc na prawdę super.
Odpisz
12.04.2012, 16:21, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2012, 16:23 przez Cholok.)
Wow. BW2 zdążyło przewyższyć moje oczekiwania jeszcze przed premierą. Nie spodziewałem się aż tylu zmian i dodatków. Bohaterka jest naprawdę fajna ale jak dla mnie w każdej kolejnej generacji żeński bohater wygląda coraz lepiej więc i teraz nie mogło być inaczej. Spodziewałem się jednak, że w kontynuacji ponownie wcielimy się w Hildę/Hilberta z ewentualnymi zmianami w garderobie. Mam nadzieję że losy nowego bohatera w pewnym momencie będą jakoś wiązały się z historią opowiedzianą w BW. Powinna pojawić się wzmianka o N'ie i całym team Plasma.
Męski bohater jakiś taki nijaki nic więcej w tej kwestii. A nowa liderka z gitarą wielkości bassu na sterydach mnie po prostu zniszczyła. Wygląda super.
O, dopiero zauważyłem że to monstrum ma 4 struny. A więc jest to gitara basowa.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Chicorii
12.04.2012, 16:36,
Czas na epokę lodowcową. Zapewne mniej więcej w tym samym etapie, co w B/W zekorm i reshi będzie walka z czarnym/białym mutantem, a po niej zmiana Unovy na cieplą Wink

PS Postacie to tragedia Sad
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
12.04.2012, 16:46,
(12.04.2012, 16:21)Cholok napisał(a): Wow. BW2 zdążyło przewyższyć moje oczekiwania jeszcze przed premierą. Nie spodziewałem się aż tylu zmian i dodatków.
Ja się po cichu spodziewałam. Jednak to w końcu pełnoprawne sequele, a jakieś Platyny czy inne Emeraldy z małymi zmianami. Powinno być sporo nowości.

"Cholok napisał(a):Bohaterka jest naprawdę fajna ale jak dla mnie w każdej kolejnej generacji żeński bohater wygląda coraz lepiej więc i teraz nie mogło być inaczej.
No dla mnie to jednak grywalne bohaterki z Crystala i Emeralda rządzą (tak wolę Harukę/May w stroju z Emralda niż tą czerwień z RS).

Cytat:O, dopiero zauważyłem że to monstrum ma 4 struny. A więc jest to gitara basowa.
O żesz racja O_O To teraz moja duma muzycznego maniaka ucierpiała, bo sama tego nie zauważyłam (i szczerze to się nawet nie przyglądałam instrumentowi). Ale też nigdy nie widziałam podobnie wyglądającego basu (a gitary elektryczne jak najbardziej), to też wychodziłam z założenia, że to gitarka elektryczna, a nie basówka. Masz ode mnie cherisha za zwrócenie na to uwagi.

Odpisz
12.04.2012, 16:54,
Wy poważnie dopiero teraz z tymi gitarami? to na pierwszy rzut oka widać.
Idąc za tropem gitary, która wygląda jak Scolipede, ten pływak ma spodenki w barwach male Frillisha. Możliwe, że nowi liderzy będą mieć pokemony z tych ewolucji w swoich zasobach.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Chaqui
12.04.2012, 17:01,
(12.04.2012, 16:54)Gonzo napisał(a): Wy poważnie dopiero teraz z tymi gitarami? to na pierwszy rzut oka widać.
Idąc za tropem gitary, która wygląda jak Scolipede, ten pływak ma spodenki w barwach male Frillisha. Możliwe, że nowi liderzy będą mieć pokemony z tych ewolucji w swoich zasobach.
To, że Ty masz sokoli wzrok nie znaczy, że wszyscy też ;P Naprawdę nie przyglądałam się temu basowi tak, by liczyć struny. A tak na pierwszy rzut oka tego nie widać, przynajmniej dla mnie.

Odpisz
12.04.2012, 17:03, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2012, 17:08 przez beszterdziak.)
Jak sie dobrze przyjrzeć screenowi z trującą liderką to widać screen z gry podczas walki i z 6 pokoballi tylko 2 są zakolorowane a reszta szara więc ona będzie pierwszą liderką w grze. Pewnie usuneli trio i Lenore sugerując się mapą.

Autor tekstu zapomniał wspomnieć o Mareep, którego widać na screenie z bodajże eevee.
Odpisz
12.04.2012, 17:04,
(12.04.2012, 17:03)beszterdziak napisał(a): Jak sie dobrze przyjrzeć screenowi z trującą liderką to widać screen z gry podczas walki i z 6 pokoballi tylko 2 są zakolorowane a reszta szara więc ona będzie pierwszą liderką w grze. Pewnie usuneli trio i Lenore sugerując się mapą.

Potwierdzają to też tłumacze na forum bulbapedii.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości