Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

CoroCoro już w internecie! B2/W2 w Unovie! (aktualizacja)
12.04.2012, 14:37, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2012, 14:41 przez Chicorii.)
RE: CoroCoro już w internecie! B2/W2 w Unovie!
Założę się, że Pikacz (z rodzinką) też będzie w tym nowym PokeDeksie Unovy. Bo jeszcze się japońskie dzieci zapłaczą ;P

Nowe info zapowiadają świetną gierkę. Teraz mamy 100% pewność, że to sequele (czyli już Junichi Masuda nie musi tego potwierdzać w Pokemon Smash). Bo troszkę się obawiałam, że to będzie taki Grey, ale w dwóch wersjach, na szczęście nie.
A mnie się dizajn nowych grywalnych postaci nie podoba. Wyglądają za dziecinnie i słodko, czy to znów 10-latki? I ta mini u dziewczątka ;/ Ale co tam, przeżyję to.
Rywal jest niezły (podoba mi się jego rozpinana bluza, sama w takich gustuję), chociaż ma za duży busz na głowie (a jak wiadomo Bush nie lubi Hop Coli ;P)
Za to liderka jest fajna. Ma pozytywnie szalony design, groźny wyraz twarzy i gra na gitarze <3 (instrumentaliści zawsze maja u mnie plusa). Wygląda na taką punkówę.

Teraz coraz bardziej żałuję, że nie grałam jeszcze w BW ;( Ludzie, podzielcie się kasą.

Agletika napisał(a):I już mnie Nintendo kupiło *.*
Pamiętaj (i inni też), że to Game Freak robi te gry (tzn. główną serię, spinoffy to co innego) i to oni powołali do życia Pokemony, a nie Nintendo. Nintendo jest wydawcą, nie producentem.

Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: CoroCoro już w internecie! B2/W2 w Unovie! - przez Chicorii - 12.04.2012, 14:37

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości