Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 54 dni)

Sword i Shield promo

CoroCoro już w internecie! B2/W2 w Unovie! (aktualizacja)
13.04.2012, 16:26, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.04.2012, 16:27 przez Axel.)
RE: CoroCoro już w internecie! B2/W2 w Unovie! (aktualizacja)
Cytat:Oczywiście zmiany w regionie były wymuszone - nie sprzedali by drugi raz tego samego.
Oj sprzedaliby. Platinum czy Emerald dobrze się sprzedawały, nie mówiąc o remakach Big Grin

Grafika to dla mnie sprawa drugorzędna, liczyłem przede wszystkim na dokończenie fabuły, co, jak widać, dostanę. Szczerze mówiąc, dużo bardziej podoba mi się pomysł sequela ze starą grafiką niż "zwykła trzecia wersja" ze zmianami graficznymi. I nie oskarżałbym o iście na łatwiznę, bo w końcu robią duże zmiany, nową fabułę itp. (o sprawach skoku na kasę się nie wypowiadam, bo Pokemony od początku są skokiem na kasę).
Mieszanie poków średnio mi się podoba. Lubię poki z Unovy, ale widzę, że wybrali "elitę" z poprzedników, więc jest okej. Chociaż nieco się to kłóci z poprzednim "nie ma starych poków i mało kto o nich wie", ciekawe jak to wytłumaczą.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Cholok
13.04.2012, 16:54,
No z tym skokiem na kasę to bym aż tak nie przesadzała. Oczywiście Pokemony są komercyjne jak wszystko co ma się sprzedawać i przynosić zyski. Lecz należy to rozdzielić na komercyjny produkt, który istnieje tylko po to, by przynosić zyski i zrobi dla nich wszystko co się da, a taki, który ma troszkę większe ambicje, komercja komercji nierówna. A gdyby GF faktycznie nie zależało na niczym więcej, jak tylko na garści kasy, nie mielibyśmy tak dobrej serii. Poza tym, kto jak kto, ale fani Pokemonów powinni wiedzieć co popchnęło Satoshiego Tajiri do stworzenia tego uniwersum. Dla niego wydanie Pokemon Red/Green było jakby spełnieniem marzenia, dostał tą możliwość od losu by jego dziecięca pasja (zbieranie robali, jakby ktoś nie wiedział) przerodziła się w grę wideo, choć trochę serca na pewno w to zostało włożone.
I o ile jeszcze nie będę się kłócić o nazywanie robienia kolejnych części tej serii "skokiem na kasę" (w pewnym sensie na pewno tak jest, ale...), ale nie z tym, że było tak od zawsze. Przecież ponoć ani Game Freak ani Nintendo tak naprawdę nie wierzyli w sukces jaki osiągną Pokemony.

Odpisz
13.04.2012, 18:33, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.04.2012, 18:34 przez Axel.)
No dobra Chicorii masz rację, troszkę poszedłem na skróty z tym skokiem na kasę. Jednak, moim zdaniem, pisanie o nowych grach jako "skok na kasę" mija z celem, bo jest... oczywiste. Nie ma, co ukrywać, że Pokemony to twór komercyjny i pieniądze są ważną kwestią. Jednak trochę mnie dziwi, że akurat, kiedy się (prawdopodobnie) postarali i wymyślili coś nowego, taki argument jest wysuwany.
Odpisz
13.04.2012, 18:54,
Skok na kasę = Blue (JP), Crystal, emerald, Platinum. Wg mnie, BW2 będzie na tyle różne od BW, że nie można tego nazwać trzecią wersją, nawet rozdzieloną, jest to pierwszy autentyczny sequel, w regionie, który się faktycznie zmienił, więc trochę roboty przy tym było a nie: "tu damy nową lokację, pozamieniamy poki w trawkach, dodamy nową postać poboczną i wsypiemy wór starych legend - MAMY NOWĄ GRĘ!!! ". Wiadomo, jest to twór komercyjny, ale tym razem, nie jest to zgarnianie kasy za to samo, tylko za coś nowego.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
15.04.2012, 10:01, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.04.2012, 10:02 przez Serperior.)
Super! Postacie są fajne , babka ma fryz jak leia jak napisał Gonzo więc nią chyba będę grał ze względu na sentyment do Star Wars chłopek też fajny ale wolałem podstawowego blacka , rywal nie tak fajny jak cheren lub bianca , liderzy super szczególnie babka z gitarą (ciekawi mnie jej gym) Game Freak mnie zaskoczyło i zachęciło do czekania na bw2
może stary Black będzie championem i dlatego zmienili postać (moja cicha nadzieja)
Odpisz
4.07.2012, 17:33,
To także gratka dla mnie, też mogę uznać, że Ninny po raz kolejny mnie kupiło hehehe... fabuła wydaje się być wyśmienita, nie mogę z legginsów chłopaka hehe...

Ale ta PIKSELOZA ;/// już by mogli se darowac...

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości