Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 27 dni)

Sword i Shield promo

Junichi Masuda 15 kwietnia w Pokemon Smash
6.04.2012, 15:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.04.2012, 16:06 przez Raik.)
Junichi Masuda 15 kwietnia w Pokemon Smash
W niedzielę 15 kwietnia w Pokemon Smash! zawita sam Junichi Masuda! Jak wiemy, pojawia się zazwyczaj w japońskim show, gdy prezentuje premierowe rzeczy. W odcinku zaprezentuje on gameplay, film promocyjny z nadchodzących gier Pokemon Black 2/White 2 (premiera w czerwcu) Możliwe, że dowiemy się więcej na temat alternatywnych form Kyurema - czarnej i białej (może jakąś walkę pomiędzy nimi?) oraz o Meloettcie.

[Obrazek: smashek.jpg]

[Obrazek: 2015a.png]

Farfecz dance studio
[Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: manjek, KleszczRex, Conquest, Chaqui, Pelek
6.04.2012, 16:08,
RE: Junichi Masuda 15 kwietnia w Pokemon Smash
Ciekawe co nowego znowu powiedzą ?
Mam nadzieje, że po tym wydaniu będziemy mądrzejsi o wiedzę o Kyuremach. Chciałbym także, aby dali jakieś wiadomości dotyczące B2/W2.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
6.04.2012, 17:13,
RE: Junichi Masuda 15 kwietnia w Pokemon Smash
Ja tam słabo jaram się samymi Kyuremami, mam nadzieję, że wiadomości dotyczące ogólnej fabuły będą zaakcentowane. Niemniej, nadzieja matką głupich i pewnie wiele nie dostaniemy, ot prosty spocik poświęcony świecącym oblodzonym smokom. Gameplay byłby super, przede wszystkim ukazanie protagonisty i jego pierwszych kroków ze starterem. Będę wiedział, czy mam już zbierać, czy na spokojnie odkładać po zakupie Ocariny of Time w końcu. Jeśli ma być to tylko Pokemon Gray z inną nazwą i w dwóch wersjach, będę lekko niezadowolony, bo tytuły sugerują smaczniejszy kąsek. W każdym razie czekam, czekam z niecierpliwością.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości