Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Moja własna manga
6.04.2012, 8:30,
RE: Moja własna manga
Cytat:Hoen

Czemu nie Heon od razu? Tongue

Cytat:Słaba jakość skanów i niewiele widze, więc nie moge ocenić.

Ja też nic nie widzę, w ogóle to nie wiadomo o co kaman, rysujesz tę mangę, ale bez żadnych konkretnych wiadomości, gdzie się co zaczyna, gdzie kto mieszka, takie wydarzenia powinny wystąpić od razu, niż przedstawianie się ''Jestem chlopak X, i mam lat Y''.

Cytat:Po pierwsze nazywanie fanowskich komiksów mangą to lekkie nadużycie. Po drugie chyba powinieneś stworzyć ten temat w dziale w fanowską twórczością. Po trzecie zmień w skanerze rozdzielczość i ilość dpi bo jakość obrazu jest taka sobie.

Teorytycznie tak, ale praktycznie nie zawsze. Moja koleżanka rysowala mangę i wychodzilo jej to bardzo dobrze, tak dobrze że każdy jej zazdrościl takiego talentu do rysowania, choć z plastyki zawsze miala 3, dzięki rysowaniu mangi (co wymaga wiele pracy, to też forma sztuki japońskiej, tak samo u nas z poezją) nie tyle że jej ocena podrosla na 6, co dostala możliwość pracy w studiu tlumaczącym mangę (niby to nic z rysunkami nie ma wspólnego, ale ona się cieszyla bo zawsze chciala być tlumaczem mang). Ja niestety nie mam takiego talentu, ledwo co w paincie ''dobrze'' rysuję, o gimpie i fotoszopach nie wspominając Tongue.

Cytat:Skanowarka

*szuka w pamięci tego slowa*
*szuka w slowniku tego slowa*
*szuka w internecie tego slowa*
Error: Not found. Please try again later.

I jeżeli już jest nabór do mangi, to ja bardzo bym prosil abyś zrobil mnie swoim kompanem. Chcialbym być pokemon-koordynatorem zbierającym wstążki, modnisiem (coś jak Ruby z Pokemon Special, tylko bez żadnych mi tu potyczek z ojcem nie wyjeżdżać _^_). Mam metr 70, dlugie szatynowe wlosy, przeważnie noszę czarne garniturowe spodnie, bialo-niebieskie trampki, i bluzę polarową na miśku w kolorze szarym (tak chodzę na codzień do szkoly). Wiem iż manga nie jest kolorowa, podaję Ci tylko opis gdybyś chcial mnie narysować do mangi. Czy mam jakieś znaki szczególne? Nie, nie noszę okularów, tatuaży, czy innych tego typu rzeczy. Aa, moim ulubionym pokemonem jest Starmie, z Hoenn to Torchica bym chcial jako startera, ale jeśli go nie ma to trudno, Starmie wystarczy Tongue.

Ogólnie sam pomysl podróżowania przez ''Hoen'' (pisze się Hoenn Tongue) bardzo mi się podoba, bo chyba jeszcze żaden polski fan nie wymyślil mangi gdzie będzie można podróżować przez jeden z moich ulubionych regionów. Powodzenia życzę, no i popraw trochę tę jakość skanów, tak samo ich wielkość bo są za male po prostu. Może zamiast wrzucać na imageshacka, dawaj do archiwum, pakuj te pliki i wtedy wrzuć je na jakiś serwis. Tylko jedna uwaga: obrazek powinen być zapisany jako PNG, nie JPG !!!

Powodzenia Smile

Cherish Balle podarowali: Chaqui, Mini
6.04.2012, 8:44,
(6.04.2012, 8:30)Ertix napisał(a): Teorytycznie tak, ale praktycznie nie zawsze. Moja koleżanka rysowala mangę i wychodzilo jej to bardzo dobrze, tak dobrze że każdy jej zazdrościl takiego talentu do rysowania, choć z plastyki zawsze miala 3, dzięki rysowaniu mangi (co wymaga wiele pracy, to też forma sztuki japońskiej, tak samo u nas z poezją) nie tyle że jej ocena podrosla na 6, co dostala możliwość pracy w studiu tlumaczącym mangę (niby to nic z rysunkami nie ma wspólnego, ale ona się cieszyla bo zawsze chciala być tlumaczem mang). Ja niestety nie mam takiego talentu, ledwo co w paincie ''dobrze'' rysuję, o gimpie i fotoszopach nie wspominając Tongue.
No wiem, ale w tym przypadku mamy do czynienia z amatorem, który dopiero się uczy. To co tu mamy nie ma charakterystycznych cech dla mangi. Nawet rozkładówka strony jest typowo europejska.
Co do koleżanki to trzeba znać dżapoński by tłumaczyć mange. Chyba ze zajmuje się edycją, wtedy trzeba znać programy graficzne. W sumie umiejętność rysowania może się przydać gdy trzeba wymazać ze stron japońskie "krzaczki".

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
 Cherish Balle podarowali: Mini
6.04.2012, 12:16,
Temat przenoszę do działu ''Fan Art''

6.04.2012, 13:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.04.2012, 19:15 przez Bidulkę.)
Tak możesz Pawelex.

Strona numer 4

[Obrazek: 57480208.jpg]

Strona numer 5

[Obrazek: 91831395.jpg]

Całkowicie rysowane długopisem.
Niedługo wrzucę skany następnych stron.
Cała reszta stron będzie rysowana piórem,
dlatego, że pióro ma jeden odcień.

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
6.04.2012, 14:02,
mała ta strona w której mówisz więcSmile
 Cherish Balle podarowali: Ertix
6.04.2012, 17:26,
Mnie zastanawia skąd ten koleś wie o czym myślał Trecco? xD Telepatia? Zna język pokemonów?

btw. dalej nie zwiększyłeś rozdzielczości przy skanowaniu :/

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
6.04.2012, 21:12, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.04.2012, 9:08 przez Bidulkę.)
Oto następne dwie strony mangi POKEMON WHIP.
(Rysowane piórem, tak jak obiecałem )
Chamski chłopak... sami zobaczcie co dalej

Strona numer 6
[Obrazek: img009tr.jpg]

Strona numer 7
[Obrazek: img010ye.jpg]

Już niedługo pojedynek chłopaka z Pawlem.

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
 Cherish Balle podarowali: Amphi, Jama, Never, Mini
9.04.2012, 8:02,
Uwielbiam to!Heart
9.04.2012, 13:35,
Oto kolejne 3 strony POKEMON WHIP.

Strona Numer 8
[Obrazek: img011vq.jpg]

Strona Numer 9
[Obrazek: img012v.jpg]

Strona Numer 10
[Obrazek: img013hk.jpg]

Jamnisia mam dla ciebie propozycję, czy chcicałabyś być w POKEMON WHIP?
Jeśli tak powiedz TAK i twój wygląd i poczki.

Cherish Balle podarowali: Chaqui, Jama, Amphi, Mini
9.04.2012, 15:02,
W sumie ok. Wytłumaczyłeś skąd zna historie Treeco.

Błękit nieba zakrył się szarością.
A ja się cieszyłam.
Deszcz.
I stałam.
Pośród kropli.
Czystej radości.
Kilka cichych słów.
Utonęło.
W szumie ciszy.
Tak jak miało być.
9.04.2012, 15:28,
coraz lepiej ci to wychodzi, zaczyna nabierać większego sensu, a ja się nieźle wciągnąłem, z 5 razy dziennie sprawdzam czy coś wstawiłeś, co do mojej postaci trochę wredny i zarozumiały jestem, ale tym lepszym będę rywalem, z niecierpliwością czekam na następne strony

FC: 2509-2140-5525
Zbieram wszystkie Bidoofy, ze wszystkich seriiBig Grin
Szukam Piplupa i Luxio do moich X!

9.04.2012, 18:00, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.04.2012, 20:50 przez Serre Champagne Quadro.)
Jasne że chce!!! Imię : Olivia, status : podkochuje się w głównym bohaterze, co robi : zbiera odznaki, pokemony : Umbreon, Wingull, Manectric, Mudkip, Misdreavus nad osotanim pomyślę...
I jeszcze (zapomniałam dodać) : Zachowanie : Coś typu "przenośniowej" blondynki (kojarzysz Biancę?), wygląd : blondynka, chodzi w berecie i płaszczyku (coś typu francuski). Może być?
Kiedy będą następne strony ;(((?

Proszę Ciebie najmocniej, przestań pisać aż tak króciutkie posty, nie wnoszące wiele do tematu. Następne strony będą, kiedy autor je wrzuci. Ost. słowne. ~Serre Champagne Quadro
9.04.2012, 20:51,
Ja już Ci chyba wypisalem że chcialbym być w mandze, i że chcialbym być koordynatorem ze Starmie. Też chcę być w mandze Smile

Aha, i taka rada: Postaraj się rysować trochę więcej stron bo tak co stronę zamieszczasz, i trzeba czekać na następną pól dnia to bez sensu.

9.04.2012, 21:23,
Jamnisia nie pisz dwóch postów jeden pod drugim tylko następnym razem edytuj ten pierwszy. A co do Pokemon Whip to widzę, że coraz lepiej ci idzie i czekam na więcej.

[i]FC 3DS: 1805 2972 4484
Y IGN: Liliana
AS IGN: Luna
OR IGN: ♪Konrad♪

Cytat:Daru - 03-01-03:54 -- Pora rozp... Eee, rozwalić to forum.
9.04.2012, 21:26, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.04.2012, 23:13 przez Nid.)
ciastko - sorry ale to moje pierwsze posty na tym forum...

Ile dziennie robisz stron?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości