Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 54 dni)

Sword i Shield promo

Pokemon + Nobunaga's Ambition w USA jako Pokemon Conquest!
4.04.2012, 14:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.04.2012, 9:25 przez Raik.)
Pokemon + Nobunaga's Ambition w USA jako Pokemon Conquest!
Oficjalna strona Pokemon potwierdziła, że Pokemon Nobunaga's Ambition zostanie wydane w Ameryce 18 czerwca tego roku pod nazwą Pokemon Conquest.

W grze Pokemon Conquest będziemy przemierzać region Ransei (jap. Ranse) tocząc pojedynki z przedstawicielami Warlordów (jap. Bushou)

Okładka gry

[Obrazek: 2015a.png]

Farfecz dance studio
[Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: manjek, jonaszek, Conquest, KleszczRex, Ertix, Ciastek, beszterdziak
4.04.2012, 14:58,
RE: Pokemon + Nobunaga's Ambition w USA jako Pokemon Conquest!
Wiedziałem, że wyjdzie poza Japonią Wink.
Odpisz
4.04.2012, 15:08,
Może zainwestuję, bo to coś nowego. Myślę, że warto będzie kupić Smile

Odpisz
4.04.2012, 15:22,
W sumie Pokemon Conquest jest lepszy do zapamiętania niż Nobunaga, Ransei też ładnie brzmi. Tym razem USA się postarało.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KleszczRex
4.04.2012, 15:44,
czy oprócz tytułu, nie zmienią nic więcej w grze?

troszkę obawiam się 'amerykanizacji' gry i usunięcie wszelkich śladów feudalnej japonii :<
Odpisz
4.04.2012, 15:52,
Z tego, co widziałem, to usunąć elementy Japonii z gry, oznaczałoby zmienić całą grę.
A na grę czekam, bo po japońsku nie ma sensu grać.
Odpisz
4.04.2012, 16:24,
Po prostu- nazwa Nobunaga's Ambition dla przeciętnego amerykańskiego użytkownika wydającego pieniądze na Poki będzie mówić niewiele, jeśli nie nic. Zaś "conquest", jako "podbój" jednoznacznie wskazuje, że będziemy mieli do czynienia z produktem nieszablonowym, jednak nadal Pokemonowym. Nie zmienia to faktu, że ta wieść niezmiernie mnie cieszy- każdy taki news to coraz większe prawdopodobieństwo nabycia Poków na mego DS Lite GE Big Grin

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
4.04.2012, 16:31,
Warlord... no nie, podoba mi się^.^ Ciekawi mnie fakt, czy też imiona "Lordów Wojny" też zostaną zmienione.

http://imageshack.us/photo/my-images/705/pokeiris.jpg
To niedopuszczalne! Ten trener powinien być winny! - Iris
Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Tak. Oshawott, daj mu po twarzy Wodną Bronią - Emolga
zzzzz... (sen) - Oshawott
(facepalm) o rany - Emolga.
Odpisz
4.04.2012, 16:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.04.2012, 16:45 przez Pikaforek777.)
Ciekawi m nie jeden fakt a mianowicie cena gry w dniu premiery, ja osobiście nie jestem skłonny za tak krótką grę jeżeli chodzi o wątek fabularny zapłacic w polskim sklepie ponad 200 zł skoro ludzie w stanach beda mogli w przeliczeniu na złotowki kupić ją za niecałe 130 zł (40$) w dniu premiery. Tak samo moja decyzja czy kupie czy nie bedzie uzalezniona od pokemonow jakie bedzie mozna sobie przesłac do Pokemon White mam na mysli legendy typu Darkrai, Jirachi, Mew czy Shaymin Wink Poniewaz tylko ich mi brakuje by mieć je wszystkie Smile

[Obrazek: poke.jpg]
[Obrazek: 2a6adca4e22186a1med.jpg]
FC Pokemon White 5372-3791-5838
FC Pokemon Platinum 0862-8363-8709
FC Pokemon Heart Gold 2322-7921-0160
FC Pokemon Black 2 3611-9535-3467
Odpisz
4.04.2012, 16:51,
To, że gra wyjdzie nie tylko w Japonii nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem. Teraz czekam na potwierdzenie europejskiej premiery, to mnie bardziej interesuje.

To, że zmieniono nazwę. No można się było tego spodziewać, ale tak usunięto wszelkie znamiona tego, że to crossover. Poza tym oryginalna nazwa bardziej mi się podoba jest bardziej orientalna i w ogóle. Conquest to nie jest zła nazwa, ale te Amerykańce musiały wtłoczyć to obleśne pokemoniaste logo, które mi tu zupełnie nie pasuje i psuje nie najgorsze wrażenie jakie robi napis Conquest. Japońskie logo znów o niebo lepsze, ale tak jest zawsze, nie mniej w przypadku gier głównych. Nazwa regionu całkiem niezła, nie to co okropnie brzmiąca Unova, którego im wciąż nie mogę wybaczyć ;P (niby się przyzwyczaiłam do tej nazwy, ale jednak niesmak pozostał). A i brzmi troszkę japońsko, więc pasuje.

Nie wydaje mi się, by chciano tą grę amerykanizować, gdyby im to tak przeszkadzało to raczej w ogóle nie brali się za wydawanie tego tytułu, to byłaby zbyt duża ingerencja w samą grę, jak już pisał axel.

Odpisz
4.04.2012, 17:29,
mam nadzieje że oprucz nazwy nic się nie zmieni

Odpisz
4.07.2012, 17:22,
Gra wyszła poza Japonię, bo w samej Japnii miała sprzedaż rekordową Smile od razu widać, że poza JP nie była wcale planowana Smile

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości