Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Moje ''rysunki''
29.07.2012, 23:27, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.07.2012, 23:29 przez Crusher.)
RE: Moje ''rysunki''
Psyduck - fajnie, amatorsko, prosto narysowany z mikrofonem w łapie. Kolory jak najbardziej ok. Tylko takie oczy dziwne wyszłyBig Grin

Loudred - krzykacz też dobrze narysowany, fajna poza, jakieś patyczka do grania na instrumencie jak najbardziej okej Big Grin

Nie wiem jak nazywa się ten Pokemon z Unovy.. Melloletta? Nie mam pojęcia Tongue Narysowana równie fajnie jak pozostałe, +! Big Grin

Śpiewający Chatot wyszedł Ci super, a, że go lubię to za pracę dam Ci cherisha;p Fajne, wymiarowe pokemony.

Jedno pytanko: GDZIE JEST JIGGLYPUFF?????!!!! XDDD
[Obrazek: 641713_1297649601748_160.jpg?v=1297649604]
 Cherish Balle podarowali: Chaqui
30.07.2012, 8:07,
No widzę wielkie postępy Wink No ale żeby nie było trzeba wszystko skomentować ^.^

Psyduck- ładnie Ci wyszedł i ogólnie jest bardzo fajnie, ale wydaje mi się, że głowa jest odrobinę za duża w stosunku do reszty ciała, a brzuch jest troszeczkę spłaszczony.
Loudred- ten Pokemon moim zdaniem wyszedł ci dobrze w 100 %. Chyba najbardziej udała Ci się paszcza Pokemona, naprawdę wygląda jak prawdziwa Wink
Chatot- tutaj odrobinkę lepiej wyszedł Ci, niż za poprzednimi razami. Tylko jedyne co mi się rzuca w oczy to strasznie płaskie i wąskie skrzydła.
Meloetta- ze wszystkich Pokemonów na rysunku ten mi się najbardziej podoba. Dlaczego? Bo ma dopracowane oczy, nareszcie zwróciłeś na to uwagę. Może nie są do końca idealne ale mi się bardzo podobają. I nie powiesz mi, że nie zmieniają one wyglądu Pokemona Tongue
Tło nie jest jakieś genialne kreska, która podejrzewam ma oddzielać niebo i ziemię. Ale tło to tylko tło i może jest istotne, ale na tym etapie rysowania nie przywiązywałabym bo niego wielkiej wagi. Z czasem zobaczysz, że pomysły na nie same będą Ci do głowy wchodzić.
No to tyle ode mnie i powodzenia w rysowaniu następnych prac Wink
30.07.2012, 9:09,
Również jestem pod wrażeniem postępów. Szczególnie że narysowałeś kilka pokemonów razem. Jak to bywa niektóre wyszły lepiej, a niektóre gorzej. Najbardziej ze wszystkich podoba mi się loudred, najmniej psyduck. Tylko jak mogłeś zapomnieć o jigglypuffie...

Psyduck - Najbardziej w oczy rzuca mi się krzywy dziób i głowa wielkości reszty ciała. Oczy są różnych rozmiarów, ale to może celowy zabieg. Ogonek też jakiś taki podłużny...
Loudred - Chyba najbardziej dopracowany pok w tym temacie. Jedynie mogę się przyczepić do tego że coś ci się rozmazało na zółtej kredce.
Chatot - Strasznie podobny do tego co ostatnio wstawiłeś. Mogłeś mu znaleźć lepsze miejsce. Miejscami przebijają ci się zmazane linie.
Meloetta - Również podobają mi się oczy, tylko wyszły ci różnych wielkości. Na minus włosy, które są źle pofalowane.

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
30.07.2012, 11:49, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.07.2012, 11:53 przez Chaqui.)
Cytat:Loudred- ten Pokemon moim zdaniem wyszedł ci dobrze w 100 %. Chyba najbardziej udała Ci się paszcza Pokemona, naprawdę wygląda jak prawdziwa

A mi się wydaje, że wyszedł najgorzej przez te kolorki, ale dzięki Smile.

Cytat:Chatot - Strasznie podobny do tego co ostatnio wstawiłeś. Mogłeś mu znaleźć lepsze miejsce. Miejscami przebijają ci się zmazane linie.

Taki sam jak wystawiłem Tongue. Takie miejsce dałem specjalnie, by jego głowa wyglądała jak nutka na włosach Meloetty, ale się nie udało Tongue.

Cytat:Meloetta- ze wszystkich Pokemonów na rysunku ten mi się najbardziej podoba. Dlaczego? Bo ma dopracowane oczy, nareszcie zwróciłeś na to uwagę. Może nie są do końca idealne ale mi się bardzo podobają. I nie powiesz mi, że nie zmieniają one wyglądu Pokemona

Jak ją rysowałem to myślałem o oczach, no i jakoś tak wyszło Tongue.

Cytat:Meloetta - Również podobają mi się oczy, tylko wyszły ci różnych wielkości. Na minus włosy, które są źle pofalowane.

Włosy wypadły fatalnie, tak jak wspomniałeś źle je pofalowałem.

Dziękuje wam za opinie Smile.

Kontakt ze mną:

GG: 42244264
e-mail: wojtwom7@gmail.com

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA

1.04.2013, 16:03, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.04.2013, 16:17 przez Chaqui.)
Proszę Tongue

Swablu
[Obrazek: swablu.jpg]

Hoothoot
[Obrazek: hoothootm.jpg]

Pidove
[Obrazek: pidove.jpg]

Pidove 2
[Obrazek: pidove2.jpg]

EDIT: Czy tylko mi się nie wyswietlają obrazki? :/

Kontakt ze mną:

GG: 42244264
e-mail: wojtwom7@gmail.com

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA

2.04.2013, 0:16,
fajny chatotSmile
2.04.2013, 9:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.04.2013, 9:32 przez B. Tamashi.)
Cytat:EDIT: Czy tylko mi się nie wyswietlają obrazki? :/

Nie tylko tobie, ale wystarczyło, że skopiowałem adres obrazka i tyle. Tongue

Co do prac... Nie jest najgorzej. Raz widzę, że ci się uda całkiem dobrze, a raz jakiś element dziwnie wygląda względem reszty pokemona. No ale pozy swoje wymyślasz, to już plus. Według mnie, Quilava, ta śpiąca, najlepiej ci wyszła. :I

3DS FC: 5257-9356-6376 nick w grze: x Takeru x
2.04.2013, 9:58, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.04.2013, 9:59 przez Piterr.)
Bardziej podobają mi się Twoje pokolorowane rysunki, reszta taka trochę bez wyrazu... Skoro kredki akwarelowe, to czemu ich nie rozmywasz wodą? Wink Wiadomo, nie trzeba, ale myślę, że efekt byłby ciekawszy, no i skoro już je masz, to szkoda by było nie wykorzystać tej rzeczy, która odróżnia je od zwykłych kredek.
Quilava - nie rozmazuj ołówka palcem.
Jeśli chodzi o niewyświetlające się obrazki, to dlatego, bo zamiast wklejać link z tej strony do kodu img powinieneś wkleić link do samego obrazka (kliknąć prawym przyciskiem myszy w obrazek na stronie imageshacka i wybrać "kopiuj adres URL obrazka").

Życzę powodzenia w dalszym rozwoju i pozdrawiam,
Piterr

EDIT
Aha, a ten cudzysłów z nazwy tematu myślę, że można spokojnie usunąć. Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości