Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Moje ''rysunki''
29.03.2012, 21:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.07.2012, 14:09 przez Chaqui.)
Moje ''rysunki''
W tym temacie chciałbym zamieścić swoje niezbyt ładne ''rysunki''(nie tylko pokemony).:

http://imageshack.us/photo/my-images/195/dsc0060mm.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/7/dsc0061lm.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/827/dsc0063te.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/850/dsc0058h.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/805/dsc0059sq.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/694/dsc0062yj.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/109/dsc0057fh.jpg/

Wkrótce dodam coś więcej.

Bardzo dziękuje Glaceonowi1 za pokazanie fajnej stronki. Polecam jego wątek: Moje małe stadko cz.2

Dziękuję Big Grin.

Kontakt ze mną:

GG: 42244264
e-mail: wojtwom7@gmail.com

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA

Cherish Balle podarowali: Barcelona, Bidulkę, Crusher, Piterr
29.03.2012, 22:56,
RE: Moje ''rysunki''
Mi się podobają , szczególnie ten Mario Smile. A Squirtle'owi mógł byś poprawić głowę .

[i]FC 3DS: 1805 2972 4484
Y IGN: Liliana
AS IGN: Luna
OR IGN: ♪Konrad♪

Cytat:Daru - 03-01-03:54 -- Pora rozp... Eee, rozwalić to forum.
30.03.2012, 8:49,
oj jejciu, przynajmniej się starałeś Smile
30.03.2012, 11:24,
(30.03.2012, 8:49)Hawkey napisał(a): oj jejciu, przynajmniej się starałeś Smile

Komentarz poprzedni jest pozytywny, a ty wyskakujesz tu z jakimś usprwiedliwieniem czy co? Jeśli uważasz, że rysunki są brzydkie to napisz to, a dopiero potem mów, że się starał.
Takie jest przynajmniej moje zdanie.

Błękit nieba zakrył się szarością.
A ja się cieszyłam.
Deszcz.
I stałam.
Pośród kropli.
Czystej radości.
Kilka cichych słów.
Utonęło.
W szumie ciszy.
Tak jak miało być.
 Cherish Balle podarowali: Chaqui, Jama, Bidulkę, Serperior
31.03.2012, 21:01,
(29.03.2012, 22:56)ciastko napisał(a): Mi się podobają , szczególnie ten Mario Smile. A Squirtle'owi mógł byś poprawić głowę .

No, Mario jest fajny. Masz talent chłopie Wink
22.04.2012, 16:33,
Tails :3

http://imageshack.us/photo/my-images/7/hni0089f.jpg/

Kontakt ze mną:

Chciałbyś sprawdzić się w pisaniu walk Pokemon i jednocześnie rywalizować z innymi? Zgłoś się już teraz do najnowszego projektu i zdobywaj coraz wyższe rangi!

Lubisz pisać? Lubisz wyzwania? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Weź udział w Bursztynowej Lidze i tocz pisarskie pojedynki z innymi!

BURSZTYNOWA LIGA

Cherish Balle podarowali: klimuk777, manjek, Never, Ciastek, Crusher
16.05.2012, 20:18,
Chingling <3

http://imageshack.us/f/546/scan10008s.jpg/

Wingull <3

http://imageshack.us/f/805/scan10006f.jpg/

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA

Cherish Balle podarowali: Cyris, Konus, Bidulkę, Tyma
16.05.2012, 20:21, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.05.2012, 20:26 przez Cyris.)
Ten Wingull pikuje w dół Smile? Chingling troche krzywy, ale fajny, a do Wingulla nic nie mam (oprócz pikowania Smile).

@down:
da się obrócić zdjęcie/skan na kompie.

Błękit nieba zakrył się szarością.
A ja się cieszyłam.
Deszcz.
I stałam.
Pośród kropli.
Czystej radości.
Kilka cichych słów.
Utonęło.
W szumie ciszy.
Tak jak miało być.
 Cherish Balle podarowali: Chaqui
16.05.2012, 20:24, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.05.2012, 20:29 przez Chaqui.)
@UP Wiem,ale rzadko skanuję i się w to nie bawię. Pewnie to proste Wink

Dzięki, to dla mnie ważna pochwała Big Grin

Wingull nie pikuje, tylko go poziomo na kartce narysowałem Big Grin

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA

19.07.2012, 21:08, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.07.2012, 21:18 przez Chaqui.)
Quilava :>

Proszę!

i Proszę!

Chciałbym się też was zapytać (doświadczonych i nietylko) jak zacząć rysowanie pokemonów w swoich pozach, bo trochę nudzi mnie już przerysowywanie z internetu Smile.

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA

26.07.2012, 13:07, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.07.2012, 13:07 przez Chaqui.)
Kolejna dawka mojej twórczości Tongue.

Krzywy Chatot:

Proszę

A z tego jestem poprostu dumny. To mój pierwszy narysowany pok, we własnej pozycji!:

Proszę!

Mogę jeszcze spytać bardziej doświadczonych rysowników (i nie tylko) jakich kredek używacie?

Z góry dziękuję!

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA

26.07.2012, 14:43,
Mało kto ci tu komentuje. A co, napisze tutaj, nie będziesz sobie nabijał posta pod postem xD

Po pierwsze odwracaj obrazki bo wszystkie wrzucasz bokiem... W oprogramowaniu do skanowania/przeglądarce plików graficznych windowsa/programie graficznym bez problemu można odwrócić obrazek.

Co do najnowszego obrazka to "twoja" wersja jest bardzo podobna do tego odrysowanego. Mam wrażenie że przy swojej się mniej postarałeś. Chatot nie ma takiego dziobu, a skrzydła wyszły wąsko. No nic czekam na kolejne rysunki Wink

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
 Cherish Balle podarowali: Chaqui
26.07.2012, 14:49,
No dobra widzę, że mnie tu jeszcze nie było więc trzeba to nadrobić. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko jeżeli skomentuję wszystkie twoje prace, nie tylko te ostatnie. Coś mi się widzi, że ten post będzie jednym z dłuższych ^^' A i jeszcze za wszelkie przekręcenia nazw z góry przepraszam, bo rysujesz nie tylko pokemony i nie wiem jak inne prace nazwać.

Meowth- tutaj fajnie Ci wyszła poza pokemona, słodka z lekko podniesioną łapką. Wydaje mi się tylko, że ogon jest lekko za krótki i nie pasuje do reszty ciała. Rysunek mi się bardzo podoba, też dlatego, że uwielbiam poke-koty ;p
Gengar- Pierwsze co mi się rzuca w oczy to świetna mimika stworka. Można powiedzieć, że ten uśmiech stał się już dla mnie znakiem rozpoznawczym tego duszka. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz- jakby wyglądał ten rysunek w kolorze. Może się skusisz i kiedyś go pomalujesz? Wink
Trenerka- Pewnie to znów się odzywa moje przewrażliwienie, ale mam wrażenie, że postać wyszła nieproporcjonalna i wydaje mi się, że najlepiej to widać patrząc na ręce. I chyba babka ma lekkiego zeza ;p
Piranha- super, własny pokemon :3 Świetny, lekko zadziorna mimika to mi się najbardziej podoba. Z tym pokiem na pewno by nie było żartów, pewnie to taki typ co sam szuka guza;p Tutaj znów moja mała propozycja; może kiedyś wymyślisz jakieś fajne ewolucje tego stworka?
Rufus- Kim Kolwiek? pierwsza moja myśl- fajnie, że nie ograniczasz się do tworzenia samych pokemonów i tym co z nimi związane. Tutaj proporcje fajnie Ci wyszły, ale taka mała rada ode mnie- postaraj się zwracać większą uwagę na oczy. Niby taki mały nieistotny szczegół, ale podejrzewam, że nie tylko dla mnie ma ogromne znaczenie. Czasami można powiedzieć, że całkowicie zmieniają one obrazek.
Squirtle- nie wiem czy to był zamierzony efekt ale pokemon moim zdaniem wyszedł Ci przesłodko. Jak dla mnie ta praca jak na razie jest jedną z Twoich najlepszych. I tu znów moje pytanie; może go kiedyś pokolorujesz? ;p
Mario- no co by tu dużo pisać, jest mario jest impreza 10/10 xp
Tails- tutaj też całkiem fajnie Ci wyszło, a poza tym nareszcie jest coś w kolorze :3 mimo to, żeby nie było trzeba się do czegoś przyczepić; moim zdaniem ogony mogłyby być bardziej 'puszyste' nie wiem czy zrozumiesz co mam na myśli *ach te moje fachowe wyrażenia* ;d
Chingling- ta praca też może zaliczyć się spokojnie do tych najbardziej udanych. Fajna poza, fajne kolory. Tylko jak już kolorujesz kredkami to staraj się to robić w jednym kierunku, będzie bardziej estetycznie.
Wingull- naprawdę świetny rysunek, zmieniam zdanie, ten jest najlepszy :3 Tutaj też się rozpisywać nie będę, bo po prostu wszystko mi się podoba ;p
Quilava- gościu widzę wielkie postępy Big Grin Pokemon wyszedł Ci świetnie, ale w jednym z rysunków tak gdzie stworek śpi jedna łapka tak jakby wisi w powietrzu. Wiem, wiem pewnie tak miało być ale jak dla mnie wygląda to nieco dziwnie ^^'
Chatot nr 1- naprawdę fajnie narysowany. Tylko czemu nie odwracasz obrazków?
Chatot nr 2- No i dobrze, że rysujesz w takich pozycjach jakich chcesz i oby tak dalej;p Tutaj bardziej mi się podoba oko niż w pierwszym rysunku ale z drugiej strony mam wrażenie, że łapki wyszły trochę gorzej.

Dobra, mam nadzieję, że czytając to nikt nie usnął XP
Od siebie mogę życzyć tylko powodzenia w dalszym rysowaniu i pamiętaj, że im więcej obrazków tym lepiej będą wychodzić Smile
 Cherish Balle podarowali: Nekuro, Chaqui, Tyma
26.07.2012, 16:12, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.07.2012, 16:14 przez Chaqui.)
Dziękuję za komentarze, a szczególnie lexsiso, która się nieźle wysiliła Smile.

Cytat: No i dobrze, że rysujesz w takich pozycjach jakich chcesz i oby tak dalej;p

Właśnie chcę coraz częściej rysować we własnych pozach.

Rysunki może kiedyś pokoloruje (niestety nie wychodzi mi ono najlepiej Tongue)

Jeszcze raz dziękuję :3

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA

29.07.2012, 22:55,
Mój następny wytwór, tym razem pokolorowany kredkami akwarelowymi Smile.

[Obrazek: cci201207290000.jpg]

Kontakt ze mną:

BURSZTYNOWA LIGA

Cherish Balle podarowali: Crusher, Dialguś, Nekuro, Natx, Konus, księżycowa_potęga, Piterr

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości