Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Niemiecki Magazyn Pokemon o Nobunaga!
29.03.2012, 17:45,
Niemiecki Magazyn Pokemon o Nobunaga!
W oficjalnym niemieckim Pokemon Magazine został zamieszczony artykuł poświęcony grze Pokemon + Nobunaga's Ambition zawierający opis gry oraz wyjaśnienie samego tytułu. Dodatkowo widzimy logo już w języku angielskim (oficjalne?) - jednak nie potwierdza to nadal, że Nobunaga zostanie wydana w języku angielskim, lecz redaktor pisze, że jest to całkiem możliwe już tej jesieni!

[Obrazek: german.png]

[Obrazek: 2015a.png]

Farfecz dance studio
[Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif]

Odpisz
29.03.2012, 17:49,
RE: Niemiecki Magazyn Pokemon o Nobunaga!
Gute arbeit. Crossover prędzej czy później musiał się pojawić na ramach europejskich gazet w roli zapowiedzi...

Kolejne Poki na jesień? Big Grin

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
29.03.2012, 17:54,
Ja nie wiem jak ta gra miałaby nie wyjść po angielsku. Sami spójrzcie na art z tej gry Umbreona oraz jego trenera (własnoręcznie wyodrębniony):

[Obrazek: wwwfx.png]
Odpisz
29.03.2012, 18:55,
Nawet ciekawe, że napisali w niemieckiej gazecie jako pierwsi zamiast w angielskiej. A czy to jest tylko strona poświęcona grze czy jest trochę więcej? Bo bym z chęcią poczytał Wink

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
29.03.2012, 19:31,
Jak nie wyjdzie zawsze będzie można skorzystać z wersji przetłumaczonej przez fanów, sama gra zapowiada się znakomicie!

Klikając na Pokemona wspierasz akcję Podaruj Pokom słońce!
[Obrazek: b.png]
Odpisz
29.03.2012, 21:11,
Jak ta gra nie wyjdzie w Stanach i Europie będę dziko zdumiona, jakiś godziwy zysk na pewno przyniesie, część niejapońskich fanów też jest nią zainteresowana, w tym ja.

A w obrazku danym przez Maddoksa nie widzę nic nieodpowiedniego, nie wiem może komuś się z czymś "brzydkim" kojarzy, ja tam nic nie widzę.

Lordofdragonss napisał(a):ak nie wyjdzie zawsze będzie można skorzystać z wersji przetłumaczonej przez fanów, sama gra zapowiada się znakomicie!
No ale jednak fanmade tłumaczenia nie są za bardzo legalne Wink Poza tym nie ma to jak mieć swój własny, oryginalny egzemplarz gry w bardziej przyjaznym dla nas polaków języku (chyba, że ktoś dobrze się czuje w "krzaczkach").
A i zgadzam się, że gra zapowiada się znakomicie, choć trochę obawiam się gameplayu (na trailerach nie wyglądało jakoś mocno zachęcająco) i tego, że fabuła będzie ugrzeczniona pod dzieciarnię. A i jestem bardzo ciekawa soundtracku, jak udało się tam uchwycić orientalny klimat tej gry.

Odpisz
29.03.2012, 22:27,
Wiesz że jest niemiecki Pokemon Das Ofiziale Magazin! Kolekcjonuje je ( ciocia mi je wysyła z niemiec ). W ostatnim numerze ukazała się moja praca.

[Obrazek: tumblr_m7iokpgDrT1qhd8sao1_500.gif]

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości