Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Letni konkurs - rozwiązanie!
18.03.2012, 22:22, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.03.2012, 22:26 przez Gonzo.)
Letni konkurs - rozwiązanie!
Los rzucił nam wielu kłód pod nogi gdy próbowaliśmy dojść końca konkursu, jednak ostatecznie nam się udało!
Przepraszamy za opóźnienie i dziękujemy wszystkim za cierpliwość oraz wyrozumiałość.

Krótkie przypomnienie znajdziecie tutaj.

Lista pytań, tym razem z odpowiedziami:
  1. Które Pokemony zmieniają swój wygląd z każdą porą roku? Deerling i Sawsbuck
  2. Który Pokemon zmienia swój typ i wygląd w zależnosci od pogody? Castform
  3. Który Pokemon rozkwita, gdy świeci słońce? Cherrim
  4. Który legendarny Pokemon może wywoływać upały? Groudon
  5. Które Pokemony inne niż powyższy mogą wywoływać upały? Vulpix i Ninetales
  6. Jakiego typu jest ruch Słoneczny Dzień (Sunny Day)? Fire (Ognisty)
  7. Która Jagoda (Berry) służy tylko do leczenia oparzeń w grach Gold, Silver i Crystal? Ice Berry
  8. Który atak jest najsilniejszym ruchem typu ognistego? V-Create
  9. Która umiejętność (ability) sprawia, że szybkość Pokemona wzrasta, gdy słońce świeci? Chlorophyll
  10. Jak atak Słoneczny Promień (SolarBeam) działa, gdy pada intensywny deszcz? Po naładowaniu, atak zada jedynie połowę obrażeń.

A oto dziesiątka szczęśliwców, która miała najszybsze paluszki i wypisała na klawiaturach swoje zwycięstwo:
  • Pikaforek777
  • leafeonfan585
  • Agletika
  • gimlig
  • pelek2000
  • mati133
  • lugia1942
  • Admirau
  • Ash18
  • rafciu12

Sunny, lvl 50 [Obrazek: star_1.png]
[Obrazek: 421-sunshine.gif]
kliknij po szczegóły (Kliknij, aby wyświetlić)

Proszę zwycięzców o podesłanie do mnie PW z Waszym FC i wersją, w której chcecie odebrać swoją nagrodę. Proszę też o wyrobienie się w terminie do 31 marca.

Tymczasem, gratuluję wszystkim ich nowych Cherrimów, a tych, którym się nie udało w tym konkursie, zapraszam do kolejnych, które pojawią się już niebawem!

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
19.03.2012, 0:40,
RE: Letni konkurs - rozwiązanie!
Chętnie bym przyjął takiego Cherrima za damkę, Gonziu :* wszystkim zwycięzcom gratuluję nowej zdobyczy i cierpliwości czekania na nią poltorej miesiaca Big Grin

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz
19.03.2012, 0:43,
trzeba było brać udział w konkursie Tongue

Odpisz
19.03.2012, 1:04,
ja niestety nie lubię takich wyścigów typu kto 1szy ten lepszy, mam to co pol roku rejestrując się na grupy zajęciowe... aczkolwiek nie ukrywam, że cherrim moglby byc wart tego Smile

Odpisz
19.03.2012, 6:58, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.03.2012, 6:59 przez Ertix.)
Ja od niedawna stalem się posiadaczem konsoli, ale obiecuję iż też wezmę udzial w tym konkursie Smile Nigdy nie mialem okazji grać w pokemony na konsoli, tylko na emulatorach ( :/ ) i teraz się przekonam co mnie ominęlo przez tę parę lat ^^ (także nie dziwcie się trochę moim zachowaniem, bo naprawdę 1szy raz w życiu mam swoją wlasną konsolę). Ogólnie to pytania nie byly trudne, mam nadzieję że następne konkursy z pytaniami również będą posiadaly takie pytania Smile

Tylko nie odpowiada mi nagroda... Cherrim? No, średnio. Przynajmniej powinny być jakieś nagrody pocieszenia albo coś, jak już to na glówną nagrodę dalbym jakąś legendę albo jakiegoś shiny, ale też nie narzekam.

Pozdrawiam, i skladam gratulacje dla zwycięzców Smile

Odpisz
19.03.2012, 9:17,
1. Konkurs się skończył.
2. Nie ma nagród pocieszenia, jest 10 Cherrimów, każdy jest shiny i ma maksymalne statystyki, jakbyś nie zauważył.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
19.03.2012, 11:54,
Ertix, zasady to zasady, trzeba było korzystać w czasie trwania konkursu Tongue

a ja? pfff sam sobie go wyRNGuje , jak się nauczę Tongue

Odpisz
19.03.2012, 11:55,
Mish, dobrze wiemy, że do tego czasu to eony miną Tongue

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Mish, Bidulkę
19.03.2012, 18:36,
Ja już swojego Cherrima odebrałem Smile Dzieki Gonzo już myslałem że konkurs został zapomniany a tu niespodzianka Smile I tak na marginesie to Pikaforek777 nie Pikaflorek777 Tongue i jeszcze jestem wymieniony jako pierwszy na liście Tongue Co za Zaszczyt

[Obrazek: poke.jpg]
[Obrazek: 2a6adca4e22186a1med.jpg]
FC Pokemon White 5372-3791-5838
FC Pokemon Platinum 0862-8363-8709
FC Pokemon Heart Gold 2322-7921-0160
FC Pokemon Black 2 3611-9535-3467
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości