Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Promocja Pokemon Black2/White 2 w Japonii
20.03.2012, 21:32,
RE: Promocja Pokemon Black2/White 2 w Japonii
No faktycznie wielka różnica czy to HM czy TM. Dla mnie to jeden pies, bo to szczegól, fabula jest ważna, a nie jakaś tam plytka z atakiem. Wiem że plytki to TM'y, a HM to coś innego. Podalem przyklad.

Mish, wspomnialeś o tym że będzie można przesylać pokemony BW-BW2. Napewno będzie taka możliwość, ale czy będzie to możliwe w odwrotną stronę? Skoro BW2 to kontynuacja, to jak prześlemy to do oryginalu to ... nie wyobrażam sobie jakoś tego. Wiem, dziwnie mówię, normalnie to taka możliwość powinna być, a zresztą nie wiem już sam :/

Odpisz
20.03.2012, 21:41, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.03.2012, 21:45 przez Axel.)
W drugą stronę na pewno nie, ponieważ pojawiłyby się błędy, bo zapewne dodadzą Move Tutora, np. Unfezant będzie mógł poznać Heat Wave, którego nie ma w movesecie w BW. Druga sprawa, że form Kuyrema również nie ma zapisanych w ROM-ie BW, więc nie ma szans, żeby dało się go używać w tych grach. Słowem, wyskoczyłoby masę Missingno.
Odpisz
20.03.2012, 22:37,
BW2 będzie na takim samym silniku co BW, będą te same ataki i wszystko :/ Przecież form Origin Giratiny nie ma w D/P, a jakoś możemy wymieniać się z tymi grami z Pt/HG/SS

Co do tutorów, nie jestem pewien, ale w D/P chyba też ich nie ma, a jakoś możemy przesyłać pokemony z nauczonymi atakami z tutorów z Platinum.

najlepszy meepo huskar eu
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Admirau
20.03.2012, 22:56,
(20.03.2012, 21:32)Ertix napisał(a): No faktycznie wielka różnica czy to HM czy TM. Dla mnie to jeden pies, bo to szczegól, fabula jest ważna, a nie jakaś tam plytka z atakiem. Wiem że plytki to TM'y, a HM to coś innego. Podalem przyklad.

Mish, wspomnialeś o tym że będzie można przesylać pokemony BW-BW2. Napewno będzie taka możliwość, ale czy będzie to możliwe w odwrotną stronę? Skoro BW2 to kontynuacja, to jak prześlemy to do oryginalu to ... nie wyobrażam sobie jakoś tego. Wiem, dziwnie mówię, normalnie to taka możliwość powinna być, a zresztą nie wiem już sam :/

Tak, Ertix, żyj w swoim świecie z fabułą nawiązującą do Kanto. Szczerze wątpię, że w ogóle masz pojęcie co to fabuła. Ech, nieważne, can't facepalm enough. HM też są na płytkach, różnica jest taka, że zwykle HMy to te ataki, których używa się dość sporo do nawigacji, a Dive nie było HMem w IV Genie, bo nie było gdzie nurkować. W BW miejsc do nurkowania nie ma bynajmniej dużo, więc najprawdopodobniej będziemy używać tego HM w następnych grach tej generacji.
Odpisz
21.03.2012, 1:31,
jeny odzywają tu się takie noobki, które nawet nie mają pojęcia, że wszystko będzie robione pod ten sam silnik i gra będzie stworzona po prostu w inny sposób... axel jak zwykle musiał dorzucić trzy grosze nie wiedząc o co biega w temacie... tak, na moje będzie możliwa wymiana w obie strony spokojnie.

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
21.10.2012, 19:52, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.10.2012, 19:53 przez karol_99.)
ej wie ktoś gdzie można kupić takiego pluszaka???

(18.03.2012, 12:18)bidulek12 napisał(a): Gdzie będą te pluszaki?
To są wielki czy małe pluszaki?
Ps: W słowie pluszaki napisane jest pruszaki

Wiesz gdzie kupić takiego pluszaka???
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości