Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 30 dni)

Sword i Shield promo

Premiera Pokemon Nobunaga's Ambition w Japonii
17.03.2012, 12:55, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.03.2012, 13:13 przez Raik.)
Premiera Pokemon Nobunaga's Ambition w Japonii
[Obrazek: logo.png]
Dzisiaj w Japonii ma miejsce oficjalna premiera gry Pokemon Nobunaga's Ambition. Na Naszym facebooku została zamieszczona mała galeria screenów z gry.

Dodatkowo, w związku z premierą gry, na stronie pojawił się zalążek działu od tej grze, zawierający krótki opis, kody na Pokemony z instrukcją, jak ich używać. Obecnie baza kodów zawiera 6 stworków - Emolgę, Croagunka, Panseara, Panpoura, Gyaradosa oraz Pikachu. Jak pisałem wcześniej w grze za pośrednictwem WiFi, będzie można pobierać różne historyjki opowiadające o wojownikach Bushou - spis obecnie ujawnionych w tym dziale. Wkrótce pojawią się kolejne artykuły w tym dziale, a jeśli będą plany wydania gry w Ameryce i na Naszym kontynencie - na pewno poświęcimy mu więcej uwagi. Przypominając - obecnie nie mamy potwierdzenia, czy produkt wyjdzie poza Japonią.

[Obrazek: nobunaga.png]

[Obrazek: 2015a.png]

Farfecz dance studio
[Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif]

Odpisz
17.03.2012, 12:59,
RE: Premiera Pokemon Nobunaga's Ambition w Japonii
Oby był poza Japonią, bo chętnie bym zagrał w coś nowego, zamiast kolejnych części gier o tym samym (prawie). Mam nadzieję, że ta gra wniesie nową jakość.

Odpisz
17.03.2012, 13:17,
Jak nie wyjdzie poza Japonią, to sobie chyba kupię japońską Big Grin zapowiada się bardzo ciekawie, teraz bedzie mozna zobaczyc jakies walkthrough Smile

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz
17.03.2012, 18:11,
Ja też mam nadzieje że wyjdzie poza Japonię. Bardzo ciekawa gierka moim zdaniem. Odstaje trochę od klasycznych pokemonów na konsole i to pokazuje że jest wyjątkowa. Jak wyjdzie poza Japonię na pewno sobie kupię.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości