Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Event z Keldeo - szczegóły
16.03.2012, 16:13,
Event z Keldeo - szczegóły
[Obrazek: ezk.png]
Oficjalna japońska strona Pokemon ogłosiła informacje na temat eventu z Keldeo, o którym była mowa w skanach Coro Coro. Wszyscy co nabędą bilet z przed-sprzedaży na film Kyurem VS the Sacred Swordsman: Keldeo ( キュレムVS聖剣士ケルディオ) będą mogli nabyć specjalnego Keldeo na 15 poziomie do swojej japońskiej kopii gry Pokemon Black/White lub Black2/White2.

Wydarzenie trwać będzie od 23 czerwca do 31 sierpnia. Jest to pierwsza legalna możliwość do nabycia Keldeo! Dodatkowo wiemy, że ten Pokemon będzie odblokowywał specjalny event w Pokemon Black 2/Pokemon White 2.

Keldeo

[Obrazek: ezk2.png]
Info
  • Poziom: 15
  • Poke Ball: Cherish Ball
  • Wstążka: Wish Ribbon
  • Umiejętność: Justified
  • Trzymany przedmiot: PP Max
  • Atak 1: Aqua Jet
  • Atak 2: Leer
  • Atak 3: Double Kick
  • Atak 4: BubbleBeam

[Obrazek: 2015a.png]

Farfecz dance studio
[Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: doku666
16.03.2012, 17:14,
RE: Event z Keldeo - szczegóły
bardziej ciekaw jestem tego eventu Smile Keldeo ładnie wygląda, ale raczej na takiego słabszego poka...

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
16.03.2012, 18:40,
Keldeo będzie grany jako Calm Mind Sweeper i to z ogromnym potencjałem, żywię spore nadzieje z wyjściem tego Pokemona. Ciekawi mnie też, czy tak jak w BW będzie event Wi-Fi otwierający - coś jak z Liberty Garden Victini.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
17.03.2012, 0:11, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.03.2012, 0:28 przez Ted.)
Gonzo myślę, że Keldeo będzie uberem (na pewno w double battle).
EDIT: Będzie NU, gdyż nie ma dobrego movesetu, zdolność nijak ma się do BASE STAT Sad
Odpisz
17.03.2012, 0:39, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.03.2012, 0:41 przez Gonzo.)
LOL, spokojnie może liczyć na OU. Świetny typing, wystarczająco dobry movepool (CM, Hydro Pump, Secret Sword, HP Ice). Dodaj do tego wszechobecny deszcz, 108 Base Speeda i 129 Base SpAtk - toż to maszynka do zabijania!

Odpisz
17.03.2012, 13:18, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.03.2012, 0:52 przez Gonzo.)
już gdzieś wspominałem, że wg mnie to będzie sytuacja identyczna jak z Victinim przy okazji wyjścia BW, może nawet będzie wkladka informująca w pudełku Big Grin

Spoko, nie będziemy.
~Gonzo

Odpisz
17.03.2012, 14:10,
zobaczymy jak mi preorder przyjdzie Xd, nie spodziewajcie się unboxingu, nie jara mnie to :3

Odpisz
18.03.2012, 3:37,
my się tak jaramy, a ten event dopiero się zaczyna za ponad 3 miesiące -.- więc lepiej poki co ochłonąc i nieco poczekać...

Odpisz
22.03.2012, 22:01, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.03.2012, 22:02 przez lethalizer.)
Póki co znaleźliśmy z kumplem dwa countery na CM Keldeo: Cloud Nine Altaria bez HP Ice i Latias.
Altaria może wallować Keldeo dniami i nocami.
Większość poków schodzi od 1 do 3, max 4 hitów (z pewnymi wyjątkami, które wyjdą w praniu jak Keldeo będzie legal).
Keldeo = top threat
Odpisz
22.03.2012, 22:26, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.03.2012, 22:28 przez Gonzo.)
lethalizer, gdzieś Ty się uchował... czemu Cię nie było na forach? Wreszcie ktoś kto ogarnia Pogeymanzy.

Szczerze wątpię, że ktoś się zdecyduje na Keldeo bez HP Ice. O ile w wariancie bez HP Ice Altaria może wallować, to w przeciwnym wypadku pada jak kaczka. Latias co najwyżej dobry check, ale tylko gdy konik nie będzie miał HP Ice i kilku XMów za pasem. Kontrą będzie Jellicent, który Water Absorbem śmieje się z Hydro Pump, HP Ice połyka, a Secret Swordowi/Focus Blastowi śmieje się w twarz. Możliwe, że jednak będą warianty anty Jellicentowe z HP Grass lub Anty Jelli/Latias z HP Ghost. Time will tell.

Odpisz
23.03.2012, 16:09,
Jestem bardzo ciekawa kiedy ten Event dotrze do Polski, bo ja raczej nie posiadam Wi-Fi Connection do pobierania Eventów!!!!

Moje 3DS FC: 2681-1591-7151
Odpisz
23.03.2012, 21:19,
(23.03.2012, 20:19)Nejo napisał(a): Wątpię, ja używam Emulatora na laptopie. Co najwyżej ktoś zobaczy informacje o Eventowym Keldeo, a potem użyje PokeSav'a, by stworzyć perfekcyjnego klona Legendy.

[Obrazek: komixxy%20szok]

Tego posta nie powinno tu być...
Odpisz
25.03.2012, 13:15,
(22.03.2012, 22:26)Gonzo napisał(a): lethalizer, gdzieś Ty się uchował... czemu Cię nie było na forach? Wreszcie ktoś kto ogarnia Pogeymanzy.

Szczerze wątpię, że ktoś się zdecyduje na Keldeo bez HP Ice. O ile w wariancie bez HP Ice Altaria może wallować, to w przeciwnym wypadku pada jak kaczka. Latias co najwyżej dobry check, ale tylko gdy konik nie będzie miał HP Ice i kilku XMów za pasem. Kontrą będzie Jellicent, który Water Absorbem śmieje się z Hydro Pump, HP Ice połyka, a Secret Swordowi/Focus Blastowi śmieje się w twarz. Możliwe, że jednak będą warianty anty Jellicentowe z HP Grass lub Anty Jelli/Latias z HP Ghost. Time will tell.

Keld będzie miał prędzej HP electric, bo z Altarii (zwłaszcza Cloud Nine) się nie korzysta tak często jak z Jellicenta. Jelli jak dobrze pamiętam schodzi na 2-3 hity z HP Electric, inaczej full-stop.
Odpisz
25.03.2012, 13:19,
Ghost natomiast daje radę i z Jelli i z Lati@sem i zapewnia perfect neutral coverage z Secret Sword/ Focus Blastem.

Odpisz
25.03.2012, 13:37,
Sprawdziłem - HP Ghost jest lepszą opcją. Aczkolwiek w Latiasa bije tylko o 5 base power lepiej niż Hydro Pump in rain.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości