Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Czterdziesty tom Pokemon Adventures - okładka już znana!
29.02.2012, 21:47, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.02.2012, 21:52 przez Gonzo.)
Czterdziesty tom Pokemon Adventures - okładka już znana!
Okładka czterdziestego tomu Pokemon adventures - mangi bazującej na wydarzeniach z gier Pokemon została już ujawniona! Niestety jej ISBN nie jest jeszcze znany. Natomiast, sam tom zostanie wydany w maju, prawdopodobnie 11 maja.

[Obrazek: scaled.php?server=10&filename=53945223.png&res=medium]

W tej odsłonie mangi, możemy się spodziewać walk Platinum Berlitz w Battle Frontierze. Bohaterka chce się dowiedzieć od Frontier Brainsów na temat Distortion World, do którego wyruszyli Diamond i Pearl aby uratować legendarne Pokemony przed Charonem - mózgiem Zespołu Galactic. Ich celem jest także ocalenie ochroniarzy Platinum - Paka i Uji.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Raik, Inaka, pojola
29.02.2012, 21:48,
RE: Czterdziesty tom Pokemon Adventures - okładka już znana!
największy bezsens wszechczasów - tworzyć dwie serie mangi na raz... do teraz nie rozumiem, jak mogli nie zdążyć dokonczyc platyny... tylko shaymin mi sie podoba na tej okładce

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest
1.03.2012, 10:29,
A tu jeszcze na dokładkę BW2 się zbliża.

3DS FC: 1779-2155-4756
Odpisz
15.03.2012, 11:29,
tworzenie dwóch serii na raz już miało miejsce parę lat temu kiedy tworzyli równolegle FR/LG i Emeralda wydając przy tym serie R/S.

Dlaczego się nie wyrobili? Bo może dlatego, że tom 40 ma nie 200 (jak normalny tom) a 400 stron do zrobienia _^_?

Moim zdaniem dobrze sobie radzą zważając na to, że już wyszło 680 stron serii BW co daje 3 japońskie tomy

Odpisz
15.03.2012, 11:36,
Nid, wlaśnie mialem Ci zadać to pytanie: dlaczego seria BW jest dzielona na rozdzialy, nie na tomy jak poprzednie?
Btw. rozumiem że Platyna nie zostala jeszcze skończona tak? Chodzi tutaj o tlumaczenie, czy o tomy japońskie? No bo jeśli o japońskie to troche dziwne ._. Btw. szkoda też iż nie ma przetlumaczonej na angielski sagii HG/SS bo bym sobie przeczytal, a nie lubię czytać niepokolei.

Odpisz
15.03.2012, 11:40,
ja z tłumaczeniami jestem na równi z Japonią. Nie, nie jest dziwne. Rysowanie mangi to nie hup siup. Czemu są dzielone na rozdziały? Bo nie zostały jeszcze wydane w normalnych tomach i są wydawane tylko w magazynach. Powód? Gdyby zostały wydane byśmy mieli wydany tom 40 a zaraz po tym tom 43. Porządek musi być, a skoro B/W jest na topie stworzyli takie rozwiązanie.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
15.03.2012, 11:45,
Mam taką nadzieję że za niedlugo BW będzie w tomach. Wiem iż rysowanie mangi to nie latwe zadanie (lecz napewno daje satysfakcję). No i w dodatku manga jest o wiele, wiele razy ciekawsza niż anime. Jeżeli znacie tylko linki gdzie można poczytać Platynę/HS po angielsku to bym serdecznie prosil.

Odpisz
15.03.2012, 17:29,
jak grochem o ścianę _^_ mówię, że jestem na bieżąco z japońskimi. Jeżeli nie ma na forum dalszej historii platyny to raczej nie ma jej w ogóle internecie _^_

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości