Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Ankieta: Czy Dary odpowiednio i w sposób sprawiedliwy zarządza forum?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, uważam iż jest rzetelnym administratorem
57.14%
16 57.14%
Nie, Daru nie jest kompetentny do pelnienia tej funkcji
42.86%
12 42.86%
Razem 28 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Co sądzisz o adminsitracji forum PV - ankieta
26.02.2012, 15:48,
Co sądzisz o adminsitracji forum PV - ankieta
Witam,

w związku z tym, iż spotkałem się u wielu osób z opinią, że administracja forum jest - brzydko ujmując - beznadziejna, nierzetelna oraz sama w sobie łamiąca regulamin naszego forum, postanowiłem stworzyć demokratyczną ankietę odnoszącą się do działań administracji PVF - w domyśle - Daru (jako, że jedynie on pozostał administratorem po ostatniej nadziei tego forum tzn. Rubin i Nid).

Zapraszam do wypowiedzi. Nie bójmy się wyrażać naszych myśli!!! Każdy ma prawo swobodnego wyrażania myśli i konstruktywnej (nikogo nie obrażającej) krytyki na tym forum!!

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Cherish Balle podarowali: Daru, ziemniaki, Wooyar
26.02.2012, 15:51,
RE: Co sądzisz o adminsitracji forum PV - ankieta
Daru jest spoko Smile
 Cherish Balle podarowali: Ertix, Adam
26.02.2012, 15:52, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.02.2012, 15:59 przez Gonzo.)
Mish, niezależnie co wyjdzie z tej ankiety, nic nie osiągniesz...

Oddaję głos na: Niekompetencję Daru
głoś się nie wyświetla, gdyż wcześniej dałem na Lubię placki, które Daru usunął :<

Nadal, robisz dramę niepotrzebnie.

[Obrazek: gonzo.png]
 Cherish Balle podarowali: Ertix
26.02.2012, 15:53,
wszystkim przypominam, że ankieta nie jest publiczny i nikt nie będzie wiedział (poza wami), kto na co głosował!

Cherish Balle podarowali: ziemniaki
26.02.2012, 15:53,
Lepszy Daru niż niektórzy inni...
Temat zupełnie niepotrzebny.

[Obrazek: tumblr_mnkh2a4pQ31sq6cfuo1_500.gif]

Psyduck, Psyduck everywhere :3
26.02.2012, 15:54,
Przypominam, że zmieniłem i ankieta jest publiczna, jeśli ktoś chce się wypowiedzieć, niech weźmie odpowiedzialność za swoje słowa.

[Obrazek: gonzo.png]
26.02.2012, 15:55,
Zrobiłeś to tylko po to, żeby potem Daru wiedział kogo karać za nieposłuszeństwo.

Pozdro _/

26.02.2012, 15:55,
Gonzo, zmieniłeś to bez mojej zgody lub w ogole zapytania się o zgode, prosze przywrocic tak jak bylo.

26.02.2012, 15:58,
Moje słowa i tak niczego nie zmienią. Liczę się z konsekwencjami.
26.02.2012, 16:02,
Oj Mish, zachowujesz się w tej chwili jak dziecko. Daru Ci coś powiedzial, powinno to dotrzeć do Ciebie, a nie zakladasz multum tematów o tym jaki to Daru jest fe i fokóle. Jak dzieci, no jak dzieci ;/
Chociaż Daru, Ty też powinieneś naprawdę trochę przystopować. Wkońcu Mish nic bezpośrednio do Ciebie nie powiedzial. Rozumiem, masz prawo czuć się urażonym, ale zrozum iż każdy może glosić wlasne zdanie na dany temat, i Ty choćbyś byl administratorem na forum państwa, to tego nie zmienisz (btw. są takie fora?)

26.02.2012, 16:03,
Kurka, pomyliłem się. Czy dałby ktoś radę zmienić mój głos, tak, żeby był na "tak"?

Daru nie jest zły na swoim stanowisku, zresztą nie widzę tu konkretów, co niby robi źle. Poza tym nawet jeśli uda wam się wywalić Daru (co jest niemożliwe), to kogo dacie na jego miejsce?
26.02.2012, 16:04, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.02.2012, 16:05 przez Gastly.)
(26.02.2012, 16:03)axel napisał(a): Kurka, pomyliłem się. Czy dałby ktoś radę zmienić mój głos, tak, żeby był na "tak"?

Daru nie jest zły na swoim stanowisku, zresztą nie widzę tu konkretów, co niby robi źle. Poza tym nawet jeśli uda wam się wywalić Daru (co jest niemożliwe), to kogo dacie na jego miejsce?

Ertixa i misha ale na pewno nie ciebie bo dajesz za nic procenty!
 Cherish Balle podarowali: Gonzo
26.02.2012, 16:04,
Axel - mówię, temat, który tylko zajmuje miejsce na forum, bo niczego nie zmieni XD
26.02.2012, 16:04, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.02.2012, 16:06 przez ziemniaki.)
axel napisał(a):kogo dacie na jego miejsce?
Jabuka!

Cherish Balle podarowali: Katschor, Wooyar
26.02.2012, 16:08,
(26.02.2012, 16:03)axel napisał(a): to kogo dacie na jego miejsce?

Zakładam, że Misha xD

Co do kompetencji/niekompetencji Daru, nie wgłębiam się w to, zajmuję się tym, czym ja powinienem się zajmować. Nie wiem jak wygląda jego praca, więc się nie wypowiem, może i dobrym pomysłem byłoby zatrudnienie kogoś na miejsce rubin i Nid. Osobiście uważam to za lepszy pomysł niż główkowanie kto się nadaje, a kto nie.

[Obrazek: tumblr_mnkh2a4pQ31sq6cfuo1_500.gif]

Psyduck, Psyduck everywhere :3

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości