Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Help Center Wi-Fi
25.06.2019, 11:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.06.2019 11:18 przez Master.)
RE: Help Center Wi-Fi
Ja jeszcze mam pytanie odnośnie tego wymieniania się pokemonami 4gen. Obecnie posiadam konsolę New Nintendo 3ds xl. Jeśli dokupiłbym stare Nintendo ds lite to oprócz możliwości korzystania z PalParku, mógłbym wymieniać pokemony z dwóch różnych gier czwartej generacji (na przykład: Diamond i Soulsilver) w celu ewolucji huntera w gengara itp. Chodzi o to czy DS Lite może się połączyć z New 3DS XL jeśli w jednej i drugiej konsoli będą pokemony z 4gen ? Chodzi o tą wymianę w PokeCenter na piętrze?
Bo chodzi mi po głowie kupno DS lite właśnie po to żeby za jednym razem i skorzystać z PalParku i mieć możliwość wymian bezpośrednich między grami pokemon 4 gen (tj. Diamond, Pearl, SoulSilver itp.) właśnie po to żeby dokonały się ewolucje Machoke Hunter itd.
Pytanie tylko czy w grze włożonej do DS Lite (np. Diamond) zadziała wymiana z grą włożoną do New 3DS XL (np. SoulSilver) ?
Pytam ponieważ nie chciałbym wywalić pieniędzy w błoto. Proszę o szybką odpowiedź kogoś w miarę obeznanego w temacie.
Odpisz
25.06.2019, 21:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.06.2019 22:11 przez Ari.)
Tak, będzie działać.

Ja mam DS Lite oraz 3DS.XL i wszystko działa jak trzeba. Nawet sobie w Pearl i Platinum pozbierałam te chorągiewki z tajnych baz w Podziemiu, by móc sobie odblokować w grze Spiritomba Tongue
Odpisz
26.06.2019, 8:35
Ok dzięki za odpowiedź, to mogę się rozglądać za ds lite Smile Jeszcze tylko zapytam, mając te dwie konsole ds lite i 3ds xl, będę mógł również skorzystać z przesłania poków z 4gen i niższych do pokemon 5gen ? (Za pomocą tego laboratorium co jest w pokemon white i black)
Odpisz
26.06.2019, 22:25
(26.06.2019 8:35)Master napisał(a):  Ok dzięki za odpowiedź, to mogę się rozglądać za ds lite Smile Jeszcze tylko zapytam, mając te dwie konsole ds lite i 3ds xl, będę mógł również skorzystać z przesłania poków z 4gen i niższych do pokemon 5gen ? (Za pomocą tego laboratorium co jest w pokemon white i black)

Dokładnie. Będziesz nawet mógł przesłać poki z 3. geny, bo DS Lite ma slot na gry z GBA. Innymi słowy, wszystkie poksy od 3 generacji będziesz mógł przerzucić do Sun&Moon. Oraz będziesz mieć możliwość wymiany/walki między grami IV generacji (Diamond, Pearl, Platinum, Heart Gold, Soul Silver) lub V geny (Black, White, Black, White 2).
Odpisz
27.06.2019, 8:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.06.2019 11:16 przez Master.)
No właśnie taki mam zamiar tzn. teraz się pobawić w te starsze pokemony, a potem poprzerzucac je do coraz to nowszych odsłon. Co do gier na GBA, to jeszcze oprócz gier z pokami z 3 generacji (Ruby, Sapphire, Emerald) były odświeżone gry z pierwszej generacji (FireRed, LeafGreen) więc właściwie będzie można chyba przesyłać poki od 1 generacji. Chyba że się mylę to proszę o sprostowanie.
Odpisz
27.06.2019, 20:20
(27.06.2019 8:11)Master napisał(a):  No właśnie taki mam zamiar tzn. teraz się pobawić w te starsze pokemony, a potem poprzerzucac je do coraz to nowszych odsłon. Co do gier na GBA, to jeszcze oprócz gier z pokami z 3 generacji (Ruby, Sapphire, Emerald) były odświeżone gry z pierwszej generacji (FireRed, LeafGreen) więc właściwie będzie można chyba przesyłać poki od 1 generacji. Chyba że się mylę to proszę o sprostowanie.

Gry wchodzące w skład 3. generacji to Ruby & Sapphire, Fire Red & Leaf Green, Emerald. Między grami wchodzącymi w skład jednej generacji można się wymieniać i walczyć. Do gier z 1. generacji zaliczają się tylko Red, Blue (Green) i Yellow.

Po prostu w tych grach są poksy ze starszych wersji. Innymi słowy jakbyś przesłał sobie do nowszych gier Bulbasaura z Emeralda i drugiego takiego z Yellow, będzie pisać, że pierwszy przywędrował z Hoenn, a drugi z Kanto Smile Nie da się jednak przesyłać poków z gier 1 i 2 geny (czyli z GameBoya) do 3. Dopiero Virtual Console umożliwił to w pewien sposób - z cyfrowych wersji gier 1 i 2 generacji, pokemony można przetransportować od razu do PokeBanku, a stamtąd do np. Moon, pomijając po drodze 3, 4, 5 i 6 genę gier.

Wiem, takie to troszkę zagmatwane xD
Odpisz
29.06.2019, 1:20
Ok dzięki ci wielkie za te wyjaśnienie, bo faktycznie można się w tym wszystkim pogubić, znaczy wiedziałem że 1 generacja poków to te gry z gameboya (zresztą sam od tego zaczynałem), ale trochę mnie zmyliło te LeafGreen i FireRed no bo jest to odświeżenie tych pierwszych gier co były na gameboya, ale tak jak mówisz wliczają się do 3 generacji.
Narazie chce tego ds lite dorwać za dobrą cene i w dobrym stanie, a potem się zobaczy...może kupie jeszcze jakieś poki 3gen na GBA, za rozsądna cenę, oczywiście jak już będę mieć tego ds lite Smile
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości