Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Help Center Wi-Fi
10.09.2017, 17:02
RE: Help Center Wi-Fi
Witam,

Nie znalazłem innego tematu z pytaniami, więc może ten jest odpowiedni.

Anyway, z grami z serii nie miałem dawno do czynienia, i teraz przymierzam się powoli do zakupu X (albo Y) i Sun (albo Moon) - ponieważ X i Y są z poprzedniej generacji i nie udało mi się w Internecie znaleźć 100% pewnej odpowiedzi, mam pytanie - czy nadal jest w nich możliwa wymiana pokemonów przez GTS?

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
10.09.2017, 17:13
Tak jest
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Dagroth
12.06.2018, 10:53
Witam. Zakupiłem 3dsa i chciałem wymienić pokemony ale nie mogę bo mój ds lite nie chce sie wcale polaczyc z wifi. Jak polaczyc oba urzadenia zeby wymienic pokemony?
Odpisz
12.06.2018, 11:51
(12.06.2018 10:53)Sansiro napisał(a):  Witam. Zakupiłem 3dsa i chciałem wymienić pokemony ale nie mogę bo mój ds lite nie chce sie wcale polaczyc z wifi. Jak polaczyc oba urzadenia zeby wymienic pokemony?

Kartridże z DS mają wsteczną kompatybilność na 3DS'ie
Także włóż kartridż i użyj Poke transporter/Pokémon Bank, nawet jakby się łączył z wi-fi nie przeniósł byś poków, oczywiście działa to tylko z BW/BW2

[Obrazek: RhOX9uj.gif][Obrazek: 1200px-WarrenTheApeWiki.jpg]
Odpisz
12.06.2018, 14:57
(12.06.2018 11:51)Waren78657 napisał(a):  
(12.06.2018 10:53)Sansiro napisał(a):  Witam. Zakupiłem 3dsa i chciałem wymienić pokemony ale nie mogę bo mój ds lite nie chce sie wcale polaczyc z wifi. Jak polaczyc oba urzadenia zeby wymienic pokemony?

Kartridże z DS mają wsteczną kompatybilność na 3DS'ie
Także włóż kartridż i użyj Poke transporter/Pokémon Bank, nawet jakby się łączył z wi-fi nie przeniósł byś poków, oczywiście działa to tylko z BW/BW2

Dziękuję za odpowiedź. Czyli nie ma szansy połączyć 3ds z ds lite żeby przenieść pokemony z Diamond do soul Silver i potem z nich do black sposobem opisanym przez Ciebie? Pozdrawiam
Odpisz
12.06.2018, 15:38
Konsole powinny połączyć się łącznością bezprzewodową nie przez Wi-Fi. Konsole Nintendo od DSa w górę posiadają Wireless Connection.

Obie gry musisz przejść, dodatkowo w Diamond musisz dostać National Dexa.
W Black na Route 15 jest poketransferlab. Na tym filmiku masz przedstawione jak działa i jak go użyć:
https://www.youtube.com/watch?v=sl6V3zfrYwc

Jak już będziesz miał stworki w Blackach to musisz zakupić PokeBank. Razem z nim otrzymasz PokeTransporter. Przy pomocy Transportera przenosisz stworki z Blacków do Banku i w grach DSowych możesz już je odebrać.

Ba. Skoro posiadasz DS Lite to masz w nim slot GBA. Jeśli więc posiadasz grę z III generacji, to możesz przenieść z niej stworki do Diamondów i potem dalej lecieć aż do Ultra. Całe życie jednym składem. Zazdroszczę ludziom którzy mają taką możliwość.

3DS FC: 2767-0201-8496

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5889177]
Odpisz
12.06.2018, 16:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2018 16:48 przez Sansiro.)
(12.06.2018 15:38)kowalt napisał(a):  Konsole powinny połączyć się łącznością bezprzewodową nie przez Wi-Fi. Konsole Nintendo od DSa w górę posiadają Wireless Connection.

Obie gry musisz przejść, dodatkowo w Diamond musisz dostać National Dexa.
W Black na Route 15 jest poketransferlab. Na tym filmiku masz przedstawione jak działa i jak go użyć:
https://www.youtube.com/watch?v=sl6V3zfrYwc

Jak już będziesz miał stworki w Blackach to musisz zakupić PokeBank. Razem z nim otrzymasz PokeTransporter. Przy pomocy Transportera przenosisz stworki z Blacków do Banku i w grach DSowych możesz już je odebrać.

Ba. Skoro posiadasz DS Lite to masz w nim slot GBA. Jeśli więc posiadasz grę z III generacji, to możesz przenieść z niej stworki do Diamondów i potem dalej lecieć aż do Ultra. Całe życie jednym składem. Zazdroszczę ludziom którzy mają taką możliwość.
Czyli do wymiany pokemonow nie jest potrzebne połączenie do internetu i mozna wymieniać się pokemknami nawet w lesie jeżeli ma się dwie konsole?
Odpisz
12.06.2018, 20:36
Tak jest i tak jest od zawsze. Kiedyś na GameBoyach do tego służyły kabelki a od ery DSa Nintendo zaopatrzyło konsole w komunikacje bezprzewodową. Coś na zasadzie Bluetootha ale nie Bluetootha. Jednak działa podobnie.

3DS FC: 2767-0201-8496

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5889177]
Odpisz
12.06.2018, 21:39
(12.06.2018 20:36)kowalt napisał(a):  Tak jest i tak jest od zawsze. Kiedyś na GameBoyach do tego służyły kabelki a od ery DSa Nintendo zaopatrzyło konsole w komunikacje bezprzewodową. Coś na zasadzie Bluetootha ale nie Bluetootha. Jednak działa podobnie.
Czyli jak przejdę fabułę black i black 2 to dopiero mogę bezproblemowo przerzucić reahirama do black 2? W jaki sposób się to odbywa? Z pozycji gry czy na ekranie głównym konsoli gdzie naciska się ikonę z grą przycisk o nazwie bodajże Nintendo ds download play?
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości