Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Twój Poke-team!
20.08.2015, 20:33
RE: Twój Poke-team!
[Obrazek: Squirtle_XY.gif] [Obrazek: Wartortle_XY.gif] [Obrazek: Blastoise_XY.gif] Blastoise - Mój pierwszy starter. Nie dość, że jest przyjemny dla oka posiada bardzo dużą wytrzymałość.
[Obrazek: Eevee_XY.gif] [Obrazek: Umbreon_XY.gif] Umbreon - Najsilniejsza i najładniejsza forma Eevee.Mimo swojego typu jest bardzo przydatny
[Obrazek: Bagon_XY.gif] [Obrazek: Shelgon_XY.gif] [Obrazek: Salamence_XY.gif] Salamence - Na początku nie rozumiałem zachwytów nad tym pokemonem, wydawał mi się taki normalny.Zmieniłem zdanie, gdy złapałem Bagona w Pokemon Platinium i ten okazał się najlepszy w moim teamie.
[Obrazek: Ralts_XY.gif] [Obrazek: Kirlia_XY.gif] [Obrazek: Gardevoir_XY.gif] Gardevoir - Bardzo dobry psychiczny pokemon.
[Obrazek: Shinx_XY.gif] [Obrazek: Luxio_XY.gif] [Obrazek: Luxray_XY.gif] Luxray - Najsilniejszy elektryczny pokemon, jakiego posiadałem.
[Obrazek: Riolu_XY.gif] [Obrazek: Lucario_XY.gif] Lucario - Z niewiadomych przyczyn zawsze miałem słabość do tego pokemona.

[Obrazek: doctor-capaldi-shut-up.gif?w=744&h=305]
[Obrazek: tumblr_n2rozyLwQt1s5h198o1_500.gif]
Odpisz
20.08.2015, 21:57
Bez obrazków, nie chce mi się w to bawić, aczkolwiek pomysł na wątek bardzo fajny i przyjemny Smile

Greninja - miłość od pierwszego wejrzenia. Najfajniejszy starter so far IMHO

Gardevoir - no waifu no laifu

Lopunny - more waifu more laifu

Sawk - mój ulubiony Pokemon ze wszystkich generacji. Byłby moim odpowiednikiem Aszowego Pikacza

Arcanine - po prostu jest fajny nooo

Scisor - jak wyżej

Tęskniłem za tym miejscem ;____;

[Obrazek: tga71n1o0ck6.jpg]
Odpisz
13.09.2015, 20:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.09.2015 20:08 przez Purrloin♥.)
Oczywiście, tak jak mówi mój nick, musze mieć w drużynie:
Purrloin
Liepard
(Mrok)
Wodny:
Lapras
,,Typu Eeve Tongue"
Liolteon i espeon.
No i ponyta!
Nie piszę więcej bo mam 9%

Oczywiście, tak jak mówi mój nick, musze mieć w drużynie:
Purrloin
Liepard
(Mrok)
Wodny:
Lapras
,,Typu Eeve Tongue"
Liolteon i espeon.
A starter, squirlt
No i ponyta!
Nie piszę więcej bo mam 9%
Odpisz
13.09.2015, 20:32
Fajny pomysł na temat, chociaż już sprzed 3 lat (Kapuczinek edytował :3)

1. Greninja - bardzo podoba mi się ten pokemon, najlepszy ze wszystkich starterów, fajna kombinacja natur, super ruchy, genialny wygląd.
2. Pignite - to chodząca świnka!!! <3
3. Gardevoir - pokemon jeden z ulubionych juz od samego wyjścia 3 generacji. Genialna postać, zawsze kojarzyła mi się z mądrym i silnym pokemonem Wink
4. Hydreigon - Genialny pokemon smok - do czasu mój ulubiony pokemon ze wszystkich. Bardzo lubię jego shiny formę, jego umiejętności i to, że jest smokiem Smile
5. Torterra - ten pokemon był moim ulubionym z poków Asha w 4 gen. Po prostu gruby, śmieszny outsider Big Grin
6. Togepi - w każdej drużynie musi być jakaś maskotka. Moją byłby przerażająco silny Togepi, który jest przeslodki, jednak stając z nim do walki trzeba przygotować się na porażkę Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYTmpwLpOg__DqV-q492t...H5YdLLskmw]
Odpisz
13.09.2015, 21:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.09.2015 21:49 przez KwazaR.)
To może ja dorzucę swoje trzy grosze. Od razu wspomnę, że nie wybieram teamu z uwzględnieniem różnych technicznych aspektów takich jak balans physical/special, zróżnicowanie typów czy funkcji pełnionych w teamie. Powody mogą być różne.

[Obrazek: greninja.gif] - najlepszy starter zaraz po Blazikenie i nie kłócić się ze mną :> Obaj są ciekawie zaprojektowani, posiadają przydatne hidden ability i mają świetny typing, chociaż Fire/Fighting już się nieco przejadł. Poza tym Greninja ma ogromny movepool, najpewniej istniejący z myślą o wykorzystaniu Protean. Dlatego właśnie żaba wygrywa z kurczakiem w tym starciu.

[Obrazek: gardevoir.gif] - zdecydowanie mój ulubiony pokemon. Gardevoir zagościła w moim pierwszym teamie w mojej pierwszej grze ever, Pokemon Ruby, i szybko stała moim MVP. Jeden z najlepiej zaprojektowanych poków ze wszystkich generacji, zaskakujący swoją formą również z uwagi na dość niepozornie wyglądającego Raltsa i Kirlie, a w dodatku bardzo silny w bojach. Rozszerzenie jej typingu o Fairy w najnowszch grach jedynie podkreśliło wszystkie jej pozytywne cechy. A tak poza tym to niezły materiał na waifu jak już wspomniał _M_. I ta czarna suknia kiedy forma shiny megaewoluuje, kyaaah XD

[Obrazek: chandelure.gif] - dla mnie pozycja obowiązkowa w przechodzeniu serii B/W. Uwagę przykuwa unikalna kombinacja typów, intrygujący design no tak poza tym to całkiem silny special attacker.

[Obrazek: klefki.gif] - jak można go nie lubić? Typing Steel/Fairy generuje mnóstwo rezystancji, jednocześnie neutralizując słabości tego drugiego. Klefki w połączeniu z ability Pranksterem jest niezwykle destrukcyjny. Klefki to coś co z chęcią zobaczyłbym w moim teamie, ale niekoniecznie u boku przeciwnika ;p

[Obrazek: froslass.gif] - pierwsze gry z generacji 4 są jedynymi grami z serii, w które jeszcze nie grałem i być może dlatego nie czuję się zbyt związany z wprowadzonymi w niej pokemonami, ale dla Froslassa zrobiłem wyjątek. Kiedy grałem w Pokemon Ruby zaintrygował mnie Snorunt, który był relatywnie rzadkim pokemonem. Niestety jego ewolucja była dla mnie sporym rozczarowaniem, bo jako jedyny dobrze rokujący lodowy pokemon w grze nie oferował kompletnie nic ciekawego. Dopiero po powrocie do pokemonów po latach dowiedziałem się o alternatywnej ewolucji Snorunta i od razu wiedziałem, że chcę go mieć w swoim teamie. Kombinacja moich dwóch ulubionych typów, solidne statystyki i ciekawy wygląd zrobiły swoje.

[Obrazek: sableye.gif] - i last bat not list, ten jegomość. Przyznam szczerze, dawno temu wydał mi się kompletnie bezużyteczny. Ba, nawet niedawno kiedy przechodziłem emeraldy wolałem wybrać Dusclopsa za jego absurdalnie wysoki defense i special defense oraz możliwość statusowania przeciwnika, ale 5 gena nawróciła mnie na właściwe tory. Pomimo tego, że Sableye stracił swój tytuł jedynego pokemona bez żadnej słabości i przekazał go Eelektrossowi zyskał kilka ciekawych cech, jak między innymi jedna z moich ulubionych zdolności, Prankster i ruch Will-o-wisp, którego mi w nim brakowało, a który znalazłem u Dusclopsa. W dodatku Recovery to dużo wygodniejsza metoda leczenia się niż Pain Split czy ChestoResto zwłaszcza, że Knock off jest teraz bardzo popularnym ruchem.

FC: 4055-7379-4182
IGN: KwazaR
Odpisz
20.09.2015, 22:56
Trenuję pokemony tylko z danego regionu:
Unova Team:
Chandelure - duch / ogień
Swanna - woda / lot
Leavanny - robak / trawa
Krookodile - ziemia / mrok
Haxorus - smok
Vanilluxe - lód
/ rotacja
Eelectross - elektro
(chociaż wolę 12 typów w teamie, niestety Emolga i Stunfisk nie są godne uwagi)

Kalos Team:
Greninja - woda / mrok
Travenant - trawa / duch
Talonflame - ogień / lot
Digersby - normal / ziemia (potem Zygarde (ziemia / smok) bez Diggersby i Goodry)
Goodra - smok
Avalugg - lód
/ rotacja
Deedene - elektro / wróżka
Odpisz
3.12.2016, 22:10
mój team pokemon w leaf green wygląda tak:

starter:venusaur

pok wodny:lapras

pok elektryczny:jolteon

pok latający:pidgeot

pok duchowy:haunter

I pok owadzi:butterfree
Odpisz
3.12.2016, 22:47
Sceptile - nie żebym był jakimś wielkim fanem, po prostu nie wyobrażam sobie teamu bez trawiastego poka a Sceptile wydaje się z nich najciekawszy
Golduck - ulubiony wodny pokemon
Pyroar - ulubiony ognisty pokemon
Aerodactyl - ulubiona skamielina
Gallade - nie mogło go zabraknąć w moim teamie
Scizor - zdecydowanie mój ulubiony pokemon, byłby asem ekipy
Ewentualnie mógłbym skupić się na trenowaniu wyłącznie stalowych pokemonów (Scizor, Magnezone, Lucario, Bisharp, Metagross, Skarmory)

No place like Hoenn
[Obrazek: 284118_trainercard-Brendan.png]
[Obrazek: serena_and_calem___kalosshipping_by_erye...8y7t72.jpg]
Odpisz
12.12.2016, 15:00
[Obrazek: cbn59xgfvqux.jpg]
Odpisz
13.12.2016, 15:23
Blaziken-w zasadzie mój ulubiony starter
Magneton-zawsze musze go mieć w teamie nie wiem dlaczego ale poprostu zawsze musi byc ^^
Skarmory-jakaś latajka zawsze sie przyda a ta jakoś dobrze mi leży ^^
Steelix-musi być jakiś duży pok ^^
Metagross-lubie tego poka
Lucario-by Blaziken miał z kim sie okładać ciosami na treningu ^^
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości