Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Twój Poke-team!
31.12.2012, 21:32,
RE: Twój Poke-team!
Charizard
Snorlax
Pidgeot
Bulbazaur
Buizel
Garchnop

Odpisz
3.01.2013, 20:01,
[Obrazek: 158.png] => [Obrazek: 159.png] => [Obrazek: 160.png] - Najpotężniejszy pokemon w mojej drużynie. Dzięki silnym atakom takim jak Crunch czy Hydro Pump jest w stanie pokonać nawet pseudo-legendy

[Obrazek: Spr_5b_126.png] - Złapany w Spalonej Wieży, często chce walczyć z silniejszymi od siebie przeciwnikami

[Obrazek: 148.png] => [Obrazek: 149.png] - Złapany w Safari Zone, po ewolucji nie chciał się słuchać, ale po czasie zdobyłem jego zaufanie

[Obrazek: 096.png] => [Obrazek: 097.png] - Został porzucony przez swojego trenera, więc postanowiłem go przygarnąć

[Obrazek: Spr_5b_133_s.png] => [Obrazek: Spr_5b_135_s.png] => Wymieniony za shiny Buneary

[Obrazek: Missingno_RB.png] - Złapałem go gdy pod#$!^&$#@#^%&$":}>{!
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
4.01.2013, 10:52,
[Obrazek: Sceptile.gif] Sceptile - to mój ulubiony roślinny starter, a poza tym jest bardzo szybki.

[Obrazek: Shiny_Gyarados_BW.gif] Gyarados - jest bardzo potężny i zawsze wybieram go w grach.

[Obrazek: 466.png] Electivire - można go nauczyć silnych ataków z wielu typów.

[Obrazek: 059.png] Arcanine - ma dużą moc i fajnie wygląda.

[Obrazek: 491.png] Darkrai - legenda musi być Big Grin

[Obrazek: 149.png] Dragonite - kto by go nie chciał ? To chyba najlepszy pseudo-legendarny pokemon.

Zapada noc i zatapia słońce,
gdy dobry człowiek idzie na wojnę.
Przyjaźń się łamie, a miłość kłamie,
zapada noc i ciemny mrok,
Gdy dobry człowiek idzie na wojnę.
Zryw Demonów, lecz straszliwa cena,
bitwa wygrana, ale dziecka nie ma.
~ Doctor Who
Odpisz
4.01.2013, 15:26, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.01.2013, 15:28 przez Bidulkę.)
Feraligator - do pływania złapany w stawie. Używany do pływania.
Togekiss - Używnay do latania znalazł jego jajko w sianie.
Nidoqeen - Taki króliczek i obrońca, wzięty od pana Kwietnia.
Foretress - Taki na zwiady. Urawny z choinki.
Sudołudo - Powyżej. Znaleziony w lesie.
Dewong - Do robienia lodu i pływania. Wzięty znad Bałtyku.

Zbieram figurki od firmy Takara Tomy z lat 1999-2000. Only oryginalne. Jeżeli takowe posiadasz to napisz do mnie misiaczku, a na pewno się dogadamy ^^
[Obrazek: f582mg.jpg]
Białe znaczy, że mam Wink
Odpisz
4.01.2013, 20:16,
[Obrazek: 006.gif]
Charmander->Chameleon->Charizard(ogień/lot)
-ulubiony starter ze względu na powiązania ze smokami i typy ogień/lot Smile
[Obrazek: 131.gif]
Lapras(woda/lód)
-ulubiony wodny pok, ze względu na podtyp lód i fajny wygląd Smile
[Obrazek: 462.gif]
Magnemite->Magneton->Magnezone(elektro/stal)
-wahałem się miedzy nim i Electivirem, ale wybór padł na niego. Co tu dużo gadać, siła i wygląd to jego atuty. Szczególnie spodobał mi się gdy walczył z Metagrossem na ulicach jakiegoś miasta jeszcze w Sinnoh Smile
[Obrazek: 149.gif]
Dratini->Dragonair->Dragonite(smok/lot)
-tego wyboru chyba nie muszę tłumaczyć, a jeśli muszę-bez wahania najlepsza pseudo-legenda(no, może jeszcze Tyranitar może z nim konkurować)
[Obrazek: 571.gif]
Zorua-> Zoroark(mrok)
Film z nim był znakomity i podobają mi się jego iluzje. Po prostu chciałbym go miećSmile
[Obrazek: 464.gif]
Rhyhorn->Rhydon->Rhyperior(kamień/ziemia)
-fajny wygląd, duża moc i typ kamienno-ziemno, czegóż chcieć więcej? Smile
Odpisz
7.01.2013, 2:40, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.01.2013, 2:45 przez Ari.)
Za startera wybrałabym Turtwiga, gdyż chciałabym mieć Torterrę, który bez wątpienia jest mym ulubionym ze starterów. Reszta grupy przedstawiałaby się w sposób następujący (taki blue-team Smile ) :

Rafcio - znaczy się Rufflet > Braviary
Lucek - Riolu > Lucario
Gabek - Gible > Gabite > Garchomp
Waluś - Spheal > Sealeo > Walrein
Dynamo - czyli Tynamo > Eelektrik > Eelektross

Nie brałam tu pod uwagę żadnych silnych/słabych stron typów, wielkości ataku/obrony itd. Są to Poki, które zasłużyły sobie wyglądem oraz tym, że czuję do nich wyjątkowy sentyment. Innymi słowy nie jest to mój najsilniejszy team (który miałby być niepokonany) tylko mój ulubiony.

[Obrazek: LmT11D0.png][Obrazek: 2e4qWwB.png]
Odpisz
29.01.2013, 13:29,
oto i mój team:
-[Obrazek: 501.gif]-->[Obrazek: 502.gif]-->[Obrazek: 503.gif]ulubiony pokemon wodny
-[Obrazek: 540.gif]-->[Obrazek: 541.gif]-->[Obrazek: 542.gif]bardzo lubię tego poka ze na połączenie typów
-[Obrazek: 403f.gif]-->[Obrazek: 404f.gif]-->[Obrazek: 405f.gif]kiedy pierwszy raz zobaczyłam tego poka stał się moim ulubieńcem
-[Obrazek: 447.gif]-->[Obrazek: 448.gif]nie mogło jej tu zabraknąć
-[Obrazek: 227.gif] jego również nie mogło zabraknąć
-[Obrazek: 215f.gif]-->[Obrazek: 461f.gif] jej też nie mogło zabraknąć
te poki są jednymi z moich ulubionych

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ciela, Akinari
29.01.2013, 18:38, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.02.2013, 16:06 przez Mleko.)
Jeśli musiałabym wybrać jakiegoś, ale dowolnego startera, to z pewnością wzięłabym Bulbasaura, bo najbardziej mi się podoba i dobrze spisywał się w grze. Najchętniej jednak moją pierwszą podróż rozpoczęłabym w Sinnoh, a jeśli chodzi o startery dostępne w tym regionie to mój wybór bez wątpienia pada na Turtwiga. Mimo to, zawsze wyobrażałam sobie, ze karierę trenera zaczynam z zaprzyjaźnionym wiele lat wcześniej pokemonem.

[Obrazek: 053.gif]
Persian – mój ukochany pokemon! Jest kotem i to największa jego zaleta. Ma klasyczny i prosty design, a w anime należy do czarnego charakteru. W dodatku jego charakter idealnie do niego pasuje. Zawsze sądziłam, że te pokemony powinny być zaborcze, dumne, aspołeczne i leniwe. Kiedy okazało się, że mają takie cechy w grach, tym bardziej je pokochałam. Takie kocie diwy.
Zna ataki: Shadow Ball, Iron Tail, Quick Attack, Thunderbolt

[Obrazek: 441.gif]
Chatot – kiedy na nowo po latach wdrażałam się w świat pokemonów, akurat ujawniano pokemony z IV generacji w tym Chatota. Z miejsca go polubiłam. Jako [wtedy] zagorzała fanka wszystkiego co kojarzy się z piratami i [teraz] muzyki chóralnej oraz klasycznej uwielbiam tę papugę, która idealnie ucieleśnia obie te pasje.
Zna ataki: Chetter, Steel Wig, Hyper Vioce, Aerial Ace

[Obrazek: 403.gif]=>[Obrazek: 404.gif]=>[Obrazek: 405.gif]
Luxray – miłość od pierwszego wejrzenia. Zawsze łapię Shinxa gdy gram w D/P/Pt. Ciekawy design i może nauczyć się mojego ulubionego ataku – stalowego ogona. Swego czasu miałam fazę na shiny Luxraya, ale jednak jest zbyt... jaskrawy, zostaję przy błękicie.
Zna ataki: Thunder Fang, Crunch, Discharge, Iron Tail

[Obrazek: 453.gif]=>[Obrazek: 454.gif]
Toxicroak – tu też się zakochałam, gdy zobaczyłam jego oficjalny artwork. Coś mnie urzekło w tym brzydalu. Wprawdzie nie podoba mi się kolor, jaki ma w anime, ale jakby zostawić jego granat z gier to jest idealny.
Zna ataki: Posion Jab, Focus Blast, Sludge Bomb, Earthquake

[Obrazek: 459.gif]=>[Obrazek: 460.gif]
Abomasnow – kolejny brzydal. Jego polubiłam dopiero, gdy wyewoluowałam Snovera w grze, a zwłaszcza po Platynie, bo ma tam całkiem ładny sprite. Bardzo też lubię trawiaste pokemony, więc musiałam mieć jakiegoś w składzie. Jest shiny, bo dzięki temu (nie licząc Persiana) moja drużyna jest głównie czerwono-niebieska.
Zna ataki: Wood Hammer, Energy Ball, Rock Slide, Ice Beam

[Obrazek: 621.gif]
Druddigon – jego też polubiłam od pierwszego wejrzenia. Miałam wolne miejsce w teamie, po tym jak znudził mi się Scyther, wiec stwierdziłam, że silny smok o pasującej kolorystyce i ciekawym wyglądzie, będzie idealnym uzupełnieniem. No i jest na kim latać.
Zna ataki: Dragon Claw, Surf, Outrage, Flamethrower

[Obrazek: tumblr_mg5t3b0r6m1r3ifxzo1_500.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Akinari
29.01.2013, 22:07,
No to teraz mój team. Znowu...

- Charizard - ulubiony starter ever forever. Byłby moim wymiataczem, do tego bardzo przydatnym z uwagi na podtyp Flying.
- Breloom - po nuzlockach R/S/E polubiłam tego grzybka. Znajomość dużej ilości zarodników z pewnością okazałaby się pomocna przy zdobywaniu nowych pupili (lub uciekaniu przed nimi Big Grin). Podtyp Fight to też dobra rzecz.
- Lapras ewentualnie Walrein - dobre wodne pokemony z przydatnym podtypem lodowym. Oprócz niewątpliwej siły, stwory te mogą spełniać funkcje transportowe - spokojne dryfowanie sobie na grzbiecie takiego olbrzyma, po bezkresnych wodach świata pokemon... Czego chcieć więcej? Big Grin Poza tym, potrzebuję jakieś alternatywy na wypadek gdyby Charek się zmęczył Tongue
- Galvantula - pajęcza sieć jest epicka, ale połączenie pajęczej sieci i elektryczności miażdży system Big Grin Idealna obrona przed potencjalnymi wrogami i innym istotami o nie do końca dobrych zamiarach.
- Sneasel - bo pupil być musi Smile Nigdy niewyewoluowany, zawsze przy boku, po prostu taki partner-forever. Dlaczego Sneasel? Ponieważ to mój ulubiony pokemon, a co myśleliście? Big Grin
- Hippowdown - bo jakiś tank być musi. Ogólnie hipcio wydaje mi się jakiś taki sympatyczny :] Poza tym, typ ziemny to typ, który z pewnością warto mieć w drużynie.
- wiem, że gry dopuszczają jedynie posiadanie sześciu potworów, ale nie mogę się powstrzymać... Zoroark! Big Grin Drugi ulubiony pokemon, a iluzja to dobra rzecz. Poza tym, uwielbiam wilki. Najwyżej Sneasel nie miałby swojego balla i udawał cichego pasażera, który dołączył się do kompanii Big Grin

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
Odpisz
31.01.2013, 19:32,
Mój starter to:
Charmander I ewoluować w Charizarda
Dalej złapałbym Nidorana, by ewoluować go do Nidokinga.
Kolejnym pokemonem byłby squirtle by przeobrazić go w Blaistoisa.
Dalej złapałbym Riolu i w Lucario go ewoluować.
Hunter byłby kolejnym moją zdobyczą.
Kolejny był by Staraptor.

I to mój wymarzony team, składający się z moich ulubionych poków.

Zwykły kolekcjoner i gracz ubóstwiający startery psychiczne.
Odpisz
11.05.2014, 16:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.05.2014, 19:50 przez MedicPL.)
1.Starter: Swampert, bo jest silny
[Obrazek: Swampert_XY.png]
Ataki: Hydro Pump, Surf, Dive, Earthquake
2.Greninja Ciemny pokemon
[Obrazek: 658.png]
Ataki: Hydro Pump,Dive,Surf,Bite
3.Pidgeot musze na czymś latac
[Obrazek: 250px-018Pidgeot.png]
Ataki: Sky Attack, Fly, Drill Peck, Wing Attack
4.Lairon stalowy pokemon może byc
[Obrazek: Lairon_305_by_Doran_Dragon.png]
Ataki: Cut, Iron Tail, Rock Tomb, Rock Smash
5.Haunter duchy są fajne
[Obrazek: 093.png]
Ataki: Shadow Ball, Shadow Claw, Lick, Curse
6.Rayquaza legenda musi byc
[Obrazek: Rayquaza.png]
Ataki: Sky Attack, Fly, Dragon Claw, Dragon Rage
Odpisz
12.05.2014, 16:47,
Moja kolej. Wolałbym się umówić, że ja sam zdobyłem te Poke Balle (ktoś wyrzucił, Poke Mart), wolę działać na własną rękę. To właśnie powód dla tego, w jakim Ballu dany Pok jest Wink

Gdybym mógł robić w obiegu to bym zostawił pierwsze dwa poki. Nie zmienia to jednak faktu, że to mój main team Wink

Starter:

[Obrazek: 771t.png]-->[Obrazek: 155.gif] [Obrazek: 20120228205148!Luxury_Ball_Sprite.png]

1. Cyndaquil ♂ : Czy naprawdę muszę tłumaczyć dlaczego? Koniecznie jajko, bo wg mnie po prostu Pok wykluty z jajka, który widział swojego trenera jako pierwszą rzecz na tym świecie powinien wykształcić pomiędzy nim większą więź. Nie wyewoluuję, kocham pierwsze stadium najbardziej. Znaleziony w Route 29 przed przeprowadzką do Hoenn (tak, nie chcę startera od profesora). Imię? Cynda po prostu Tongue

Reszta Main Team'u:

[Obrazek: 384.gif] [Obrazek: Master_Ball_Sprite.png]

2. Rayquaza: Moja ulubiona legenda, strategia "Outrage to the win" z Persim Berry zawsze działa i przydałaby się do latania z miejsca na miejsce. Złapana w Sotopolis po zakończeniu walki Kyogre i Groudon'a. Imię? Żadna nazwa nie potrafi pokazać epickości tej powietrznej bestii.

[Obrazek: 280.gif]-->[Obrazek: 281.gif]-->[Obrazek: 475.gif][Obrazek: premierball.png]

3. Gallade ♂: Bardzo dobry pokemon ofensywny zadający naprawdę mocne ciosy. Dać mu tylko Expert Belta i nauczyć kilku mocnych ruchów i żaden przeciwnik nie wygra walki Big Grin. Złapany w Route 102. Imię? Sharp (Name Rater się przydaje Big Grin)

[Obrazek: 656.gif]-->[Obrazek: 657.gif]-->[Obrazek: 658.gif] [Obrazek: Bag_Ultra_Ball_Sprite.png]

4. Greninja ♂: Zdecydowanie mój ulubiony starter z Kalos. Ability wymiata, szybki i silny i TO JEST PRZECIEŻ NINJA! Złapany w Kalos Route 1, kiedy przebiegał drogą. Imię? Ryu. Gracze Ninja Gaiden wiedzą, o co chodzi Wink

[Obrazek: 304.gif]-->[Obrazek: 305.gif]-->[Obrazek: 306.gif]

5. Aggron ♂: Musi być jakiś tank wśród sweeperów Big Grin. Aggron spełnia tę rolę bardzo dobrze, poza tym potrafi się nauczyć naprawdę mocnych ruchów. Poza tym jego Mega Ewo się może przydać Tongue. Złapany w Granite Cave. Imię? Agg, nie mam specjalnego pomysłu Tongue

[Obrazek: 359.gif][Obrazek: Bag_Ultra_Ball_Sprite.png]

6. Absol ♂: Kocham tego Pokemona. Kompletny badass, a przy okazji kreatura pełna tajemnic, Mega Evo pełne piękna i gracji (mimo, że wolę zbierać odznaki to i tak kocham piękne poki) i ten design... Imię? Disass. To jest Pokemon wyczuwający katastrofy, to imię do niego pasuje Wink

A tak takie, które głównie siedziałyby w Boxie:

[Obrazek: 123.gif]-->[Obrazek: 212.gif] [Obrazek: pokeball.png]

-Scizor ♂: Przydatny pok zwłaszcza, że ma tylko słabość do ognia. Wymieniłem mojego Onix'a z Metal Coat'em za niego. Imię to już była sprawa trenera, a on go nie nazwał i dlatego Scizor, a szkoda...

[Obrazek: 361.gif]-->[Obrazek: 478.gif] [Obrazek: healball.png]

-Froslass ♀: oryginalny typing oraz potrzebna mi jakaś dziewczyna xD. Imię? Icy. Po prostu Wink

[Obrazek: 001.gif]-->[Obrazek: 002.gif]-->[Obrazek: 003.gif] [Obrazek: pokeball.png]

-Venusaur ♂: Pyłki przydatne bardzo xD. Prezent od Oak'a za skompletowanie Hoenn Dex'u. Imię? Saur, z żywca wzięte od Pokemon Special Big Grin

[Obrazek: 252.gif]-->[Obrazek: 253.gif]-->[Obrazek: 254.gif] [Obrazek: pokeball.png]

-Sceptile ♂: Częsty jego wybór na startera sprawił, że po prostu chciałbym mieć go u mnie w team'ie Big Grin. Prezent od Birch'a za uratowanie go przed Poochyeną. Imię? Salamand, ta linia ewolucyjna to gady, a gdy po raz pierwszy myślałem nad imieniem dla tego poka to mi się salamandra skojarzyła i tak już zostało. Tongue

I tyle. Te poki złapane do Hoenn Dex'u to by raczej poszły na badania i raczej bym je oddał Big Grin. Mi ta dziesiątka starczy do podróży, reszta mi niepotrzebna Tongue

[Obrazek: MMZ2_Opening_Artwork.png]
Cytat:I never cared about justice, and I don't recall ever calling myself a hero...
I have always only fought for the people I believe in.
I won't hesitate...
If an enemy appears in front of me, I will destroy it!
[Obrazek: rockmanxplz1.gif][Obrazek: rockmanxplz2.gif][Obrazek: rockmanzeroplz.gif][Obrazek: rockmanzeroplz2.gif][Obrazek: i_support_rockman_zx_stamp_by_megamanxst...5xwiy6.png] [Obrazek: Rockman_EXE_Stamp__PLZ__by_Zas_Man.png][Obrazek: i_love_megaman_by_chaoticmarin-d37s3zp.gif][Obrazek: super_smash_bros_4_stamp_by_sorajayhawk77-d79v1hi.png][Obrazek: xenoblade_stamp_by_blue_cup-d4fq8s2.png]
NNID: zMPiotrek (Wii U)
FC: 2294-5162-6756 (3DS)
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Filixo
27.07.2014, 19:09, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2014, 19:12 przez Filixo.)
GŁÓWNE

1*. [Obrazek: 392.gif] - mój ulubiony pokemon. Silny, szybki po prostu urodzony wojownik <3
2*. [Obrazek: 461.gif] - pokemon mroczny więc już duży + dla niego, poza tym lodowy (smoki kryjcie się) w dodatku z Swords Dancem jest genialny.
3. [Obrazek: 254.gif] - Ulubiony trawiak poza tym bardzo szybki a ja uwielbiam szybkie poki.
4. [Obrazek: 468.gif] - Latający musi być! poza tym Fairy dość przydatny (ale i tak większość fruszek to zUo)
5. [Obrazek: 625.gif] - mroczny + stalowy + Swords Dance = CUDO *_* . Da się mu Arial Ace lub coś psychicznego i już. Byłby rywalem a zarazem bardzo częstym kompanem w walce Gallada.
6. [Obrazek: 475.gif] - po prostu ma wsobie to coś dodatkowo może poznać Swords Dance (tak Sword Dance to mój ulubiony ruch xD). Byłby rywalem a zarazem bardzo częstym kompanem w walce Bisharpa.
7. [Obrazek: 502.gif] - Pokesamuraj z ostrą muszlą i Swords Dancem <3
8. [Obrazek: 478.gif] - Ice Quenn <3
9. [Obrazek: 359-mega.gif] - Mrok + mega + grzywka = *__*
10. [Obrazek: 472.gif] - Uroczy, poza tym ma dużą paletę ruchów i to przez lvling

Napisałem aż 10 bo niepoyrafię się zdecydować na TOP 6
* pokemony które miałbym przy sobie zawsze
Odpisz
31.07.2014, 16:48,
1. Hydreigon
2. Garchomp
3. Gliscor
4. Skarmory
5. Lucario
6. Sceptile - starter

ew. wziałbym Kyurema - jedyna legenda, ktora lubie, ale nie chcialoby mi sie go lapac :)

[Obrazek: hydreigon___draco_meteor_by_ishmam-d61irtz.png]
Odpisz
8.11.2014, 9:54,
Zastanawiałem się i zdecydowałem na brak startera
R
Poohyema-> mightyena
Piękne typy,fajne ataki no i ggatunek wilka dziki i lojalny

Sh leafeon
Znaleziony porzuczony przez st dzięki aromatherapi bardzo silny i odważny

Garchomp
Spotkany w górachi złapany, bardzo silny i zna pływanie